Krystian Ochman jest SINGLEM? Zwycięzca "The Voice of Poland" zdradził PRYWATNY SEKRET Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8vq43P0Cy98Najlepsze komentarze:

Pani Kr... Więcej takich wywiadów jak ten ?oczywiście z Krystianem!!! ???‍♀️
Ola Pec... Rozmowa sympatyczna, ale pytania o sprawy osobiste żenujące. Krystianie, nie daj się wciągać w takie historie. Jesteś zbyt szczery i grzeczny, a to mogą bardzo łatwo wykorzystać hieny medialne.
Dariusz... Sensowny wnuk po genialny dziadku... Straszny Dwór w warszawskim Teatrze Wielkim. Lata siedemdziesiąte wieku dwudziestego. Ochman, Paprocki jako dwóch braci tenorów, Hiolski jako miecznik (tamże jako raczej baryton, osobiście był klasyfikowany jako bas-baryton) i najgenialniejszy, zmarnowany przez komunę (akowcem był, i to we Wilnie) bas piersiowy klasy światowej - czyli Bernard Ładysz. Pamiętam, jak z Komarem się w jakimś programie telewizyjnym na ławeczce na sztangi próbował - oczywiście Komar wygrał, ale o parę procent... W końcu kostium do Borysa Godunowa trzb8a było dźwigać i jeszcze mieć siłę na śpiewanie - a ważył ren kostium tak coś około 60 kg...
Sandra ... Pozdrowienia Krystian! Rób swoje, rób to co kochasz i czujesz a ja z chęcią się będe temu przygladać i tego słuchać.
Honda J... Skromność, szczerość, wewnętrzne i zewnętrzne piękno, spokój i harmonia. Jesteś objawieniem. Nigdy z nikim nie oglądałam wywiadu, a z Tobą oglądam już czwarty. Ujmujesz mnie nie tylko śpiewem (który nie może mi wyjść z głowy), ale przede wszystkim swoją osobowością i dobrocią, jaka z Ciebie płynie. Dzięki takim osobom jak Ty, ponownie wierzę w ludzi, w to, że "ludzi dobrej woli jest więcej". Słuchając Twego śpiewu przenoszę się do innego świata, w którym wszystko jest wspaniałe. Poruszyłeś moje serce. Dziękuję Ci za to, że jesteś i niech będzie Cię jak najwięcej! :)
Krystyn... Chrystian trzymaj sie z daleka od tych pijaswek celebryckich trzymaj sie muzyki i swojego talentu !! Jestes wspanialy i masz ogromny talent. Powodzenia ci zycze !!
Maria S... Współczuję Ci Krystian - tylu wywiadów musisz udzielić, tyle redakcji chce Cię gościć, musisz być piekieeelnie zmęczony. Jednak najważniejsza jest muzyka - dobrze, że w tym wszystkim jakoś się odnajdujesz, znajdujesz czas i siły na tworzenie. Dużo siły zatem Ci życzę.
Maria S... Usłyszeć ten śpiew na żywo - bezcenne!
titq... świetny facet, poukładany, rozsądny i bardzo sympatyczny.
Barbac... Uwaga! Premiera teledysku Krystiana do singla "Swiatlocienie" juz w ten piątek o 12:00 ??✌??
Ela Sro... Krystian super osobowość, a pani prowadząca mogłaby jednak wybrać co chce pokazać biust czy nogi...bo nadmiar szkodzi.
ewka re... ???????.
Najlepiej przeprowadzony wywiad z Krystianem. Pani przesympatyczna i dobrze przygotowana. Chłopak ma w sobie "to coś".Wyzwala same pozytywne emocje i uśmiech.
Kasia C... Krystian, nie wygrałeś tylko dlatego że masz głos jak dzwon. Ludzie Cię pokochali i głosowali na Ciebie za to jakim jesteś człowiekiem. Masz niesamowitą osobowość, wrażliwość, skromność. Jesteś nie tylko piekielnie zdolny ale i przesympatyczny. Każde Twoje wykonanie to magia. Masz wszystko - głos, urodę i charyzmę. Może jest dużo w Polsce takich talentów ale dużo im brakuje do Ciebie.
Barbac... Super sympatyczny, inteligentny , rozsądny, utalentowany , wrażliwy młody artysta . Gratuluję Krystianowi wygranej w The Voice of Poland i czekam niecierpliwie na pierwszą płytę, która - wnioskując z wypowiedzi Krystiana - na pewno nie będzie jedyna ??
Magdale... Cudny chlopak
Dorota ... Wspaniały Człowiek
ina_w... Ciekawy wywiad, jestem pod wrażeniem talentu, cudnej osobowości i uroku? Pani dziennikarka jednak lekko nadużyła szczerości Krystiana dopytując o osobiste kwestie.
Krystyn... To teraz zacznie się polowanie na Krystiana. ? Krystian nie ulegaj pokusie. Skup się na muzyce. ??
Leo Kie... Gratulacje Panie Krystianie :)
Zniewalająco piękny głos
...jestem oczarowana :)
Pragnę dodać, że przez kilkadziesiąt lat podziwiałam głos pana Wiesława Ochmana
Życzę pięknego życia i kariery
Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.