Polscy Kierowcy 361 Polscy Kierowcy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A1EP6I8EuKMNajlepsze komentarze:

Polscy ... Masz film? Nie wiesz gdzie, jak wysłać? polscykierowcy1@gmail.com

Strona! https://www.polscy-kierowcy.pl

Zajmuje dużo miejsca? Podeślij link wetransfer.com Dziękuje
Gwidon ... 4:46 "Kancelaria premiera chce zwolnić osoby uprawnione do emerytury" zaczyna się wymiana pokoleń od samej góry. Teraz nakazem unijnym w urzędach będą zainfekowane lewackim błotem młode bezmyślne miernoty ślepo podążające za "nowoczesną" doktryną.
g w... 0:30 wybudowano dwa pasy, ustawodawca dał warunkową strzałkę, żeby upłynnić ruch i nie tworzyły się korki.
Ale baran będzie gwałcił klakson, cisnął hamulec, zamiast zmienić pas i kontynuować sobie spokojnie jazdę.
Po prostu, jakby małpie dać żyletkę.
ANDRZEJ... Ten z lawety ciało duże mózg mały
Kamil C... 5:20 na cholere go prawym pasem scigasz dzbanie?
Ciosy... 10:48 idziesz do nieba
Robert ... Drodzy nagrywający wysyłajcie bez obróbki nagrania na POLICJE ! to nie konfidencja tylko pomoc wszystkim na drodze ! pozbędziemy się tych popaprańców bo oni nas lub waszych bliskich zabiją ! wyprzedzanie na pasach WTH , czerwone itp. łamane przepisy prowadzą do KALECTWA w najlepszym przypadku śmierci i nie będziecie oglądać jak wasza matka córka sra pod siebie w łóżku jako warzywo połamane okaleczone ! WYSYŁAJCIE podając dane gdzie kiedy i o której ! niech policja coś robi jak już siedzą w ciepłych posterunkach bo na drogach rzadko ich widać. Wysyłając uratujesz kogoś bo może straci prawko lub przemyśli co to są przepisy debil w bmw audi itp. Jest coraz gorzej na drogach (kraków pozbywa się 2 pasmówek i rond ! wszystko jak po lini prowadzą i krakusy ogłupieją w innych miastach...)
B BzyQ... 10:25 ... i jeszcze zaklęcia pod nosem rzuca! Pierdolony/a czarnoksiężnik/wiedźma! :P Miotłę kurde, a nie samochód dać!
Robert ... 5:20 min laweciarz próbuje zabić typa za nim ? czy wywołać karambol aby zarobić CHORE ... chuja powinni uśpić młotkiem w łeb bo debili nam w społeczeństwie i na drogach NIE POTRZEBA ! jak nei straci roboty po tym to prze chuje firma skurwieli i patologii drogowej, jak spotkam opony nagle na dole się otworzą , linki pourywają i uciekną z lawet ze strachu przed szarlatanem, szyby same ze wstydu się potłuką :>
Anestis... 11:06 maybe time to put on snowtyres?
setus 0... 11:00 pewnie telefonik w ręku... ?‍♂️ auto też prosi się o wizytę u mechanika... ??
Robert ... 4:36 min ten koleś tak non stop jeździ od wielu miechów bus pasem i slalomem po alejach kurwa gdzie psy jebane ... mi raz zajechał drogę a jak przyhamowałem wszystkie farby wypierdoliły się w bagażniku na bok dzięki bogu nie wylały ... ktoś go nagrał ! jeszcze jeden za nim powinien jechać o 15-17 zazwyczaj można go spotkać następnym razem przy pieprzę w bok dodam gazu mam to gdzieś auto mogę skasować kangoo itak złom ;P.
Artur Q... 5:20, pomoc drogowa. Nie pochwalam i nie rozumiem zachowania debila kierującego lawetą. Jednak chciałbym się dowiedzieć, co zdarzyło się między wami wcześniej. Trudno mi uwierzyć, że kretyn lata tą lawetą z prawej na lewo tak od siebie, bo ma taki kaprys.
LeszczA... 1:38 nieźle, dwóch oszołomów naraz
SZCZERZ... 8:58 no w koncu jakiś porzadny król drogi co się znakom nie kłania.
Tomek K... 8:39 czy pieszy nie wtargnął przed auto? On nie był na zebrze tylko wszedł na ulicę-po skosie-a dopiero w połowie drogi znalazł się na przejściu
Tom B... 6:54 Nie wiem po co się pchać na zajęty pas... Niezależnie czy jest zajęty zgodnie czy nie zgodnie z prawem
Tomek K... Idą święta to zamiast dzwonków u sań, to dzwony na drodze
smok wa... 9:45 - aż pies skomentował zachowanie oszołoma.. ??
NA TRZE... 10:33 jest i coś z mojego kanału ;p i laweta ?
Polscy Kierowcy ciekawostki

Polscy Kierowcy ciekawostki

Historia kanału Polscy Kierowcy zaczyna się w dniu 2016-01-18 18:41:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 328 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26737135 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 50800 użytkowników.