AMANTADYNA. JAK POWINNO WYGLĄDAĆ BADANIE KLINICZNE? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7TSgV_m5wdsNajlepsze komentarze:

Barbara... Minister zdrowia to niemota jeżeli chodzi medycynę
J W... Nasi pseudoeksperci to grupa zawistnych podszczuwaczy, małostkowych i tępych. Jak to, wielki naukowiec, taki jak Flisiak, który niczego w dziedzinie medycyny nie dokonał, analizuje tylko badania zagraniczne i to cała jego praca, miałby opierać się na wiedzy doktora Bodnara? To nie w polskim stylu. Dlatego właśnie najzdolniejsi młodzi ludzie wyjeżdżają stąd i robią kariery naukowe za granicą. Tylko patrzeć, jak Amerykanie zaczną masowo produkować amantadynę i zarabiać na niej miliardy.
Krystyn... to proste firmy farmakologiczne
wyprodukowały szczepionki
i chcą na nich zbić fortune
Krystyn... Wielkie autorytety boją się śmieszności i nie chcą słuchać jakiegoś tam lekarza z Przemyśla. Trochę więcej pokory Panowie , nauczyciel się słuchać.
Tomek L... Jak tylko zaczęli szczepić eksperymentami w Anglii to zaraz pojawił się nowy wirus ! Zgłosili do WHO a tu cisza !
Tomek L... Korporacje medyczne i skorumpowani politycy blokują tanie ,dobre i sprawdzone leki !
Tomek L... Politycy z partii okrągłostołowych , gł media , najemnicy medialni bezczelnie kłamią na wszystkie tematy . Nie odpowiadają na listy otwarte naukowców , lekarzy opartych na faktach i badaniach krytykujących ich absurdalne i zbrodnicze działania ! (fejk maski , fejk testy , kłamliwe statystyki kreują kłamliwie FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ ) Szczepionki są niepotrzebne ! Nie przeprowadzono badań klinicznych szczepionek ( EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO ) i nie ma żadnej publikacji . Są zatem ogromnym zagrożeniem dla zdrowia a nawet życia ! Amerykańska Agencja FDA opublikowała zagrożenia szczepionki ! A to tylko skutki krótkofalowe bo długoterminowych nie znamy ! Np tzw Hiszpankę wywołano szczepionką a masowe śmierci to pomór poszczepienny !
Slawek ... Nie udało się utrzymać w tajemnicy
Ines Ad... Po co robić badania kliniczne leku, który już jest zarejestrowany i działa? Szczepionka nie jest do końca przebadana i już chcą szczepić.
Ines Ad... Przecież Sośnierz z Konfederacji już jakiś czas temu zaprosił dr Bodnara na konferencję w sprawie Amantadyny. Czy wtedy, któryś z miernot dziennikarzy się zainteresował? Oczywiście nie! Już wtedy powinni to nagłośnić.
Tadeusz... ciągle wciskanie cudownych "rozwiązań" byle zanegowac PiS od któejkolwiek strony, choćby sprzecznej z innymi stronami szkodzącymi też PiS i Polsce
Zuza... BRAWO DLA PANI LOSIEWICZ, A JESZCZE WIEKSZE DLA PANI DOKTOR.ZA PRAWDE.
Stefan ... Dlaczego nie ma wniosku o ukaranie odrazajacej i tepej Boleslawy Lempart za zarazanie ludzi wirusem ,nawet jesli sa to smierdziele pokroju Tuska?
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.