Koronawirus. Prawnicy radzą, jak omijać obostrzenia. Ekspert: Jestem zażenowany TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=W7ET5h56HnoNajlepsze komentarze:

Z?a i P... Gdzie ten ekspert?
0000mar... Jestem zażenowany tym ekspertem... jak można sie dziwić, że adwokat powołany do unikania odpowiedzialnosci karnej wykonuke swój zawód... boże zmiłujcie sie. Nie macie kogos madrzejszego?
Iwona K... Dr Sutek zawsze w formie.?
Marcin ... Ile bucu bierzesz za tą paplanine w szpitalach szukają chetnych do szczepień ale brak to co świadomi lekarze personel nie chcą przetrzeć szlaku
Aldona ... Niedzielski, na czele z Morawieckim i resztą świty, oraz fake konsultanci, do... G A Z U. Bo P A N D E M I A, to ściema, gdyż te zdarzające się zachorowania, to nie żadna ZARAZA, więc szczepionki nie mają racji bytu. Zgony następują jedynie u chorych, którzy trafiają do szpitala i zostają podłączani pod respirator, który rozrywa płuca i... koniec życia.
Sylwia ... Dla naiwnych, którzy już "ustawiają się w kolejkę" po szczepionkę (wystarczy oglądać od czasu 12 minut i 30 sekund):

https://www.youtube.com/watch?v=llz_kK6SZB0

oraz dla tych co nie mają czasu na oglądanie, poniżej krótszy materiał:

https://www.youtube.com/watch?v=D3hYkXDV3Nw

Rząd (a w zasadzie reżim) PiS zakazuje leczenia COVID-19 amantadyną! "Lekiem" ma być wyłącznie szczepionka! Pinokio Morawiecki dostałeś łapówkę od pfizera za zakaz leczenia amantadyną?! Słyszałeś Pinokio Morawiecki, przyszły więźniu, że na powikłania po szczepionce na grypę hiszpankę zmarło więcej osób niż na samą grypę hiszpankę?!

Nie ma uniwersalnej szczepionki na wirusa bo wirus mutuje. Na który spośród kilkudziesięciu szczepów koronawirusa ma być ta szczepionka? Niestety telewizje TVP i TVN mają za zadanie kłamać na ten temat, aby nas straszyć i zachęcać do szczepień. Prawdę na temat „Plandemii” (zaplanowanej pandemii) mówią w NTV Janusza Zagórskiego i wRealu24 Marcina Roli. Powielajmy tą informację, tu chodzi o nasze życie! Pinokio Morawiecki, skoro szczepionka ma być dla chętnych to dlaczego kupiłeś przestępco ilość dawek, która wystarczy dla wszystkich Polaków?! 57% Polaków nie chce wstrzykiwać sobie do organizmu gó*wna od firmy, która już w swojej historii płaciła swoim pacjentom miliardowe odszkodowania!!!!!!!!!!!!
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z duddppy prezydent :]
Wujas _... Łapka w dół dla propagandowych prost.ytu.tek i dzień jest piękniejszy :]
Wiedzon... L. Boty konowały itd ... https://youtu.be/0ln-2kyxUxA
Haarhus... Naganiacz z obcej nacji propaguje w rządowej szczekaczce holokaust pisowskich kolaborantów...
electro... Ludzie co wy chcecie od tego czlowieka
Pelno ludzi naraża życie w szpitalach,walczy z Covidem a ludzie płaczą ze nie pojadą w góry w tym roku.
To ja sie pytam czy ich pojebało.
Jasne są tacy co twoza spiskowe teorie ale pamiętajmy Covid 19 istnieje.
Tadeusz... tacy prawnicy zasługują w pełni na sąd doraźny, szkoda, że nie ma dla nich takich za zbrodnie przeciw Polakom, przeciw Ludzkości
hgg ggh... :Ludzie kochani ! Jak nie wiecie dlsczego hołownia tak namawia i zachwala szczepienia to tu macie odpowiedz . https://m.cda.pl/video/59269406e
taki Ja... PiS boi się protestów, więc wprowadził narodową kwarantannę od 28.12 do 17.01
Pójście na pasterkę — możesz
Wyjście na ulicę o północy w sylwestra — nie możesz.
Czego nie rozumiesz lewaku?
Micha? ... Pod sąd z nim
Micha? ... Słuchajcie SZARLATANA on wam powie co jest moralne. A grabie grabią do siebie
Micha? ... To nie lekarz tylko gwiazdor
Andzej ... Szkoda mi tych ludzi że każą w tej telewizji im takie głupoty gadać.
Lukas L... Zasłaniając się Bohaterami z przed dziesięcioleci zniewalają Społeczeństwo Polskie??? Jak mówią o Wolnej Polsce to burzy się krew w żyłach !!!
Joasia ... Bardzo dobrze powiedziane "cwaniactwo nas zabija" , a potem gdy są chorzy to wszyscy są winni tylko nie oni sami. Brawa dla lekarza.
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.