Ewangelia Mateusza || Rozdział 19 Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VwpRVhHcTRoNajlepsze komentarze:

Dorota ... To prawda, Bóg jest najważniejszy. Ja kiedy wstaję ubieram się i odmawiam Jutrznię. Kiedy zdarza się, że z jakiegoś powodu odłożę tę modlitwę, czy wcale jej nie odmówię cały dzień jest do kitu... Dlatego nie lubię takich dni. Kochani spokojnej nocki , wspaniałego dnia z Bogiem na czele. Do zobaczenia jutro , a właściwie dzisiaj na różańcu z naszym o.Adasiem. Paaaaaa?❤
Anna Dy... ❤️?❤️
Bo?ena ... ❤?❤
AEwelin... Moje langustowe buźki, miejcie się najlepiej na świecie! Ściskam i otaczam modlitwą każdego tu zgromadzonego! Trwajcie w Miłości i sile Jeshuy! Tata jest z Tobą i darzy Cię czułością!??
Ewa Gab... ????????
damnedm... Moglibyście sobie darować te słodziutkie komentarze? To jakieś przedszkole czy co? Wiele ciekawych komentarzy ginie w morzu tego wzajemnego kadzenia. Zastanówcie się.
Krysia ... ?‍♀️❤️?? To moja uczta duchowa...tak więc zaczynam słuchać...Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu...
Najważniejszy jest BÓG.❤️??
Pozdrawiam ciepło wszystkich słuchających??
Katarzy... Bogu Niech będą dzięki ?❤
Katarzy... A m e n ??‍♀️???❤??‍♀️
Piotr M... ?
Bajka C... ,, Dla Boga wszystko jest możliwe"
Dziękuję ojcze Adasiu ?
Dobrej nocy wszystkim życzę
.?????
Iwona M... Melduję się na nocnej zmianie ❤
Marcin ... Szczęść Boże . Dziękuję Bogu że mogę posłuchać takiego nauczania. Męczę się żeby Pan Bóg był na pierwszym miejscu od dłuższego czasu . Dzisiaj postanowiłem że robie kawę i zaczynam wreszcie słuchać Bibli . Pozdrawiam z Japonii
Gabriel... BÓG ZAPŁAĆ O ADAMIE,POZDRAWIAM
Maria C... Bóg zaplac Ojcze Adamie. bardzo prosze modlitwe o przywrocenie zdrowia dla mnie i dzieci o spokoj wewnetrzny milosc. Bogu niech bedo dzieki. Bóg zapłać. Z Panem Bogiem ???????
Iwona W... ???????????????
Mariola...
ewa muc... "Nie pozwól by Boga zabrały Ci rzeczy, które dał Ci Bóg"niech tempo codzienności i przepych dzisiejszego świata nie sprawił, aby Bóg gdzieś się nam po drodze pogubił".. zakończenie dnia Godziną Świętą i rozpoczęcie dnia słowami Jezusa..za wszystko Dziękuję Mój Panie ?? Błogosławionego piątku ???
Margare... Wprawdzie co rano pierwsze co robie gdy otwieram oczy to całuje krzyż różańca świętego,dziękuję za przezyta noc i proszę o dobry dzień, ale teraz ,za radą o.Adama pójdę dalej i zaplanuje czas w ciagu dnia który ofiaruje Bogu swoimi uczynkami i modlitwą.Zobacze, jak to mi wyjdzie. Dzieki, że mogłam wysłuchać tej części Ewangelii.
Błogosławionej nocy, Panie Boze, dla wszystkich tych nocnych "markow".
Ditte... Dobrze jest, kiedy rano otwieram oczy i widzę, że Bóg już na mnie czeka. Porozmawiam z Nim a On wprowadzi pokój i spokój do serca...
Dzięki Adaś ❤?
Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3070 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 280269329 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 604000 użytkowników.