Hyundai Tucson 2021 1.6 T GDI HEV 6AT 4WD test PL Pertyn Ględzi Pertyn Ględzi


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zjpc6hcmygoNajlepsze komentarze:

Cernold... Czy będzie wersja N? Ewentualnie n-line bo obecnie n-line w Hyundaiu już nie jest jedynie pakietem stylistycznym
Aleksan... Mam Proceeda z 2019 roku wersję 1.4. Samochód ma naprawdę wszystko co potrzebne dla mieszczucha i był w cenie poniżej 100k. Tak wiem,. Nowy Tucson to inny segment, wykończenie itp. ale... 170k aby dostać ledy? To już jest poziom naprawdę dobrze wyposażonego Suberba po rabatach. Marka traci to co była dotychczas jej siłą (floty, Kowalski na średniej krajowej) i wchodzi na niezbadany jeszcze przez siebie grunt.
Robert ... Na to auto jak się patrzy to z pięknego i zjawiskowego bardzo szybko staje się takim, który się strasznie i bardzo źle zestarzał.
Trism E... Bardzo mnie cieszy ta pozytywna recenzja, bo samochód ujął mnie swoim wyglądem od pierwszego spojrzenia. Świetny, organiczno-technofuturystyczny design i skoro to wszystko tak dobrze funkcjonuje w użytkowaniu, to nic tylko brać.
rice ar... kierunkowskazy z kamera mega. sam samochod brzydki. stary tucson ladniejszy. silniki dalej gorsze od konkurencji. ceny spodziewane. szkoda ze sportage tez bedzie brzydszy.
krzyszt... Czyli, Panie Sędzio, bój się Babciu Europo bój! A i Japończykom szczęka powinna drgnąć!
I z tym podziwem dla tego autka zdrowia życzę.
Adam By... Obrzydliwy paskudny to chyba za mało powiedziane.
Robert ... ??? Dziękuję, do widzenia.
Marcin ... Fajne auto. Tylko... przod przypomina mi przod mercedesa eqc, kierownica podobna do tej z audi q8, bo jest tam tez aluminium o podobnym ksztalcie. Plastikowy bagaznik.
Damian ... Zdecydowanie jest Pan moim ulubionym dziennikarzem motoryzacyjnym. Cieszę się, że testuje Pan tyle różnych aut. Szkoda tylko, że w Polsce przeciętny zjadacz chleba na takie auta nie może sobie pozwolić ..... Swoją drogą auta koreańskie zrobiły niesamowicie duży postęp do przodu w produkcji aut a ten jest tego przykładem. No i w końcu nie ma wystającego telewizora na środku. Bardzo ładne wnętrze. Czy w ogóle ktoś jeszcze kupuje VW?
Wycho... Hyundai i Kia to jeden koncern, ale w przeciwieństwie do grupy VAG, we wnętrzu i na zewnątrz to zupełnie inne samochody i to się ceni
Piotr S... Na słuchawkach dźwięk "lata" mi z prawa do lewa. Dziwne i pierwszy raz coś takiego mam.
J?drzej... W tej cenie można kupić DS7 naprawdę nieźle wyposażone. Ta hybryda pali tyle ile mój 2.0 hdi.
Super K... Wg mnie przesadzili trochę z nadmiarem kolorów w środku.
tygrysu... Przedstawiciele VW niczego się nie boją. Przedstawiciele VW pewnie już załatwiają w Komisji Europejskiej nową normę Euro 17, która będzie zakazywała kupna aut innych niż europejskich producentów.
Andrzej... O cizes jaka cena!chyba skończyły się czasy że koreańskie auta były tanie.
jan win... Brzydactwo, obrzydlistwo!!
Już poprzednik nie grzeszył urodą ale ten to już przechodzi wszelkie granice przyzwoitości...
Adam No... Udał im się, naprawdę fajne auto. Na pewno za tą ciekawą bryłą nie nadążają..klamki. Czy tylko mi rzuciło się w oczy ich przypadkowe posadowienie? Są jakby w ostatnim momencie doklejone, może się czepiam ale mistrzostwo by było gdyby stanowiły część tego przetłoczenia nad nimi .. nimi faktycznie ten lakier fortepianowy we wnętrzu, który po chwili wygląda fatalnie i się rysuje. Pomijając te rzeczy, piątka z plusem.
Marcin ... Sensacyjnie premium?
Rafa? M... Mnie osobiscie, po przestudiowaniu specyfikacji wyposazenia, brakuje podgrzewanej elektrycznie przedniej szyby. Mega przydatna funkcja w naszym klimacie, szczegolnie dla fanow zimowych wypadow w góry.
Przy okazji - Panie Macieju, a kiedy planuje Pan test nowego Citroena C4?