CUDA która PRZEŻYŁAM Moja prawdziwa historia ŚWIĄTECZNA vlogmas święta cuda vlog magia Klaudia Klara


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Qv4fHXLXnt0Najlepsze komentarze:

gulfik9... Klaudia... dziękuję :)
Barbara... ❤️
anka275... Dzięki, potrzebowałam tego ;)
Paulina... Cudowna historia
AdamRS6... a do mnie nie...
Sylwia ... Sytuacja nr 3 to akurat nic magicznego. Znam to z doświadczenia. Pani w kasie banku zamiast wypłaty zrobiła wpłatę. Na koniec dnia musiał zwrócić 1000 zł. Jako pracownik banku zrobiłam ten błąd. Może właśnie dlatego oglądam ten film żeby Ci to powiedzieć?
Magdale... Ja to aż się poryczałam ?piekne historie
Kasia_... To nie cud i nie bank Ci podarował tylko pracownik się pomylił i sam musiał za to zapłacić...
joa koc... Mam 34 lata...pierniczę, w przyszłym roku jadę do Ziemi Świętej:)
justyna... Masz racje Klaudia warto pomagać, ja osobiście jak chodzę do kościoła nie daje „na tace „ tylko przelewam drobną sumę na „ Się pomaga”, ale ostatnio trochę zaczęłam oszczędzać przez studenckie życie i zapomniałam o wpłatach, dziękuje że mi przypomniałaś, wesołych świat ??
Klaudia... Jestem tego samego zdania, że dobro wraca. Czasem nawet z podwójną mocą ☺. Ale niestety te 500 zl musiały zostac spłacone z kieszeni pracownika, który zrobil błąd. Nie system a człowiek, który na koniec dnia musial rozliczyć swoją kasę. Pieniądze w banku nie mnożą się. ☺
Natalia... Pełna zgoda, pięknie ?
Wiki... W tym roku część prezentów wylicytowałam na aukcji, która szła na pomoc. Polecam w chuj? mam wrażenie, że do mnie wraca tylko ta zła karma
agniesz... ❤️
euralin... Słuchając tej historii za każdym razem się wzruszam. Dobro wraca, wiem co o tym. Mój mąż dosłownie spadł mi z nieba ♥Poznaliśmy się podczas obserwacji roku Orionidów, razem pomagaliśmy nakarmić bezdomne koty, a po 3 miesiącach w Bieszczadach poprosił mnie o rękę... Mieliśmy robić zdjęcia nocnego nieba, ale przyszła taka śnieżyca, że nic nie dało się zrobić.
Aleksan... Masz absolutną rację. Zauważyłam to ostatnio, gdy znajomemu spalił się dom i przelalam mu tyle ile aktualnie mogłam. Kilka dni później dostałam podwyżkę z wyrownaniem za październik. Jednak widzę że to się nie tyczy tylko dóbr materialnych, można być po prostu miłym uśmiechniętym i dzieki temu wszyscy inni są tacy dla ciebie :)
Karolin... Chciałam napisać że dobro do mnie nie wraca bo tyle bezinteresownie robię i daje dla innych a życie ciągle mnie kopie po dupie ale... Jak tak pomyślałam to mam gdzie mieszkać, co jeść i w co się ubrać. Ja, moje dzieci i mąż jesteśmy zdrowi i się kochamy więc jednak to dobro wraca ?
Vieslav... Absolutna Prawda!! Klaudia to piekne slowa niczym przeslanie. Ja tez doswiadczam w swoim zyciu Magii....wcale Jej nie oczekujac. Jestem zwolenniczka pracy woluntaryjnej i pracujac zawodowo mialam podjac wlasnie taka prace w marcu tego roku na lotnisku miedzynarodowym (mieszkam w Sydney) ....Nie udalo sie ze wzgledu na covid co nie zmienia faktu ze jeszcze ta prace dostane...kiedys. Kiedy robie cos dla swiata, zupelnie bezintetesownie, to robi mi sie milo i mam poczucie ze "splacam" dlug wdziecznosci poniewaz sama doswiadczylam bardzo duzo pomocy. Wesolych Swiat i Merry Christmas ??
Ania... Ogólnie fajny kontent jednak najważniejsze dla mnie było gdy powiedziałaś miałam 30 lat i byłam z kotem. Jeszcze jest nadzieja ? dobro wraca ❤
Magda e... Daje do myślenia :) Dzięki za tę historię :)