MÓJ GARAŻ CHINY WORLD OF TANKS DED87


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VHDzYRmSsB0Najlepsze komentarze:

Maciek ... Najlepszy Type 64, może i tak ale amx 12t na goldzie to też super tank, może nawet i lepszy,
Wojciec... wz ciężki IX myślałem że będzie lepszy ale okazał się rozczarowaniem X jest super
Piotr K... Jak pojawiła się WZ 111 premka to wymiatała do IX ( preferencyjny MM ) . Ale były to czasy gdzie ta mobilność była wyróżniająca i nie był dwulufowców i Defenderów . Teraz to tylko WZ 111 5A na X , IX tylko na lufie 130 mm :) . 113 po buffie ją zrobiłem i pamiętam że dobrze ustawiona odbijała ( ja zawsze się poruszałem przód , tył i było spoko ) Liczę na buff T-34-3 bo trochę nim grałem , bo nie jest obecnie najgorszy a wygląd jego Mi się podoba :)) Na WZ 120 FT od lat zbieram golda ale w momencie zakupu zdecydowałem sie na Strv szwedzkiego TD , a teraz zjadała Mi golda przepustka bitewna . Czekam na tą nową zapowiadaną premkę chińską . Największą dla Mnie wadą chińczyków są radziecko podobne działa .
MvP... ??
Bw Bw... Mam sporo bitew na 121, działo się dobrze sprawuje,szybie ładowanie i świetna penetracja.Przez brak depresji na pancerzu nie można polegać. Ale jest nawet mobilny i szybko się obraca wieża i kadłub. :)
Ela M... ?
warhear... Mam 22 pojazdy made in china, czyli założenie spełnione - wszystkie VI, VIII i X w garażu. Jakoś z rok temu takim objawieniem był dla mnie 59-16. Na armatce 57 mm mamy aż 189 mm penetracji na goldzie. Jako zabaweczka jest fantastyczny, wolę tego bzika od Type 64. Z koloru czerwonego wygrzebałem go na zielony w XVM w jakieś sto kilka bitew, robiąc 2MoE (na 3 jestem za cienki w uszach ;P ). Na 121 zagrałem całą jedną, beznadziejną bitwę na Himmelsdorfie gdzie lodówka albo godzilla wessała mnie za full hp. Jeśli chodzi o ciężkie to wolę WZtkę. Dla mnie największą zaletą 113 jest wygląd. Czołg jest po prostu śliczny. TDka kupiłem jak był w Wierzchołku Drzewa ze 2 lata temu. Jakbym potrzebował kredytów np. z okazji Czarnego Rynku to to jest pojazd na handel. Właśnie. Mam 121B, ale jeszcze nim nie zagrałem. :P To chyba tyle. Idę skomentować WB bo chyba zapomniałem. ;)
Only Ch... O?jedyna słuszna nacja panie Dedzie ?? należy się ciepła Tatra w puszce za to. ?.
CARROTE... Witam
DED87 ciekawostki

DED87 ciekawostki

Historia kanału DED87 zaczyna się w dniu 2009-08-31 21:10:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3036 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16228263 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 44100 użytkowników.