Radzka PO DOMU ☕ nie wciągam brzucha raaadzka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BpDw5kvsJdYNajlepsze komentarze:

Vera Pe... Team podział ubrania na wyjścia/po domu? Tak jak Ty?
Agata Z... Thank You Radzka
Magda R... Nie oszukujmy się, każda uwielbia ten moment kiedy po całym dniu wracasz do domu i Ściągasz stanik ? #freeboobs ?
PinkLad... Cudny Piesiorek w tle ?
eliswia... Tolczi w tle ?
Krzysia... Nigdy nie lubiłam się przebierać po powrocie do domu w "domowe" ciuchy jednak mam ubrania, których nie zakładam na wyjścia np. getry. Po powrocie z biura ściągam koszulę z czystej wygody. Z zasadą "donaszania" zgadzam się w 100%, mam nawet sweter zniszczony przez fryzjera. Zdarza się! Odbarwiony, ale do kolejnych farbowań się nadaje. ?
Pola Pe... Ja też śpię w skarpetkach ?❤️?
Aga B.... Po domu musi być wygodnie, ale są to takie rzeczy, że w razie czego spokojnie wyjdę w nich do Żabki. Zawsze przebieram spodnie po przyjściu do domu, bo nie wyobrażam sobie usiąść na kanapie czy na łóżku w dżinsach, w których siedziałam w autobusie. Fuj. (Sheldon vibes :D)
everyda... Radzka, polecam skarpetki na baterie :D w tamtym roku dostałam na święta i to best prezent ever :D moje mają trzy skale ciepła. Jak włączy się piekło, to stopy rozgrzane w trzy sekundy :D o takie na przykład: https://pearl24.pl/pl/p/Podgrzewane-skarpety-39-42-Infactory/1694?gclid=Cj0KCQiA5vb-BRCRARIsAJBKc6LVG7ECtHlfeqRkx18BfgCpDz_L1mMG4l5V0d8b1R4BvXZXnTLZfcUaAm0kEALw_wcB. Polecam GORĄCO ?
Agna Ma... Ja też ściągam stanik i jest luz?
Katarzy... Hej mam pytanie jakiej firmy są te tapety? Wiem ze gdzieś mówiłaś na story ale nie mogę tego znaleźć ?
Marta O... Jakbym siebie słyszała o tych skarpetkach i ciągłym zimnie ? nie jesteś sama ?
Magdale... U mnie legginsy bezszwowe + oversizowa bluza ❤
Spring ... Kurcze Radzka jaka Ty jesteś normalna. Dziekuję za ten film.
Paulina... Mam tak samo po domu i ma wyjście po powrocie też ściągam spodnie i stanik?
Nina Ko... Witam mi całe życie gorąco nigdy nie marznę nie noszę rękawiczek pod płaszczem tylko bawełniany cienki golf. Po domu cienką bawelniana luźna sukienka i zakręcone kaloryfery.?