Demon&039;s Souls Remake PS5 recenzja arhn.eu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5kpbxY4fYyYNajlepsze komentarze:

arhn.eu... git gut scrubs
Rickert... Czekam, żeby zobaczyć jak FromSoftware, albo takie Sucker Punch czy Naughty Dog zaszaleje na tej generacji.
Guy... W obu Demon's Soulsach są dużo bardziej brutalne sposoby farmienia dusz niż nadużywanie respawnu, więc nie rozumiem zarzutu o zbyt długim ładowaniu.
SirMilu... Spójnia. Ja pierdzielę.
betonma... zajebista gra...nie zaluje tych 350zl....naprawde rewelacja
K3PS00N... Ayayayaya... Nigdy nie zrozumiem dlaczego dla niektórych soulsy są trudne
Adab... Szkoda ze dziś nic nie implementowales? dla tej gry warto kupić konsole?
wojtek ... A na ilo calowym i o jakiej rozdzielczości monitorze grałeś. Bo ja na dużym tv widze mega różnice i trybach. Wiec założę sie ze skoro nie widzisz różnicy to pewnie grałeś na np 30" monitorze.
Paulina... A ja czekam na recenzję gry Haven. Choćby w formie krótkiego materiału.
brachyp... Kiedy zacząłeś grać w souls liki?
vasquez... Niestety aktualnie trudniej jest kupić PS5, niż przejść tę grę :)
Pawel K... Ten moment kiedy się spóźniasz z recenzją więc miniaturkę robisz w paint'cie
8-bit... Szczerze powiedziawszy to grind dusz wcale nie jest tak wielkim minusem, nawet w kontekście całej otoczki gry. Demon's Souls jest uważane za najprostsze z wszelkich Souls-like, a mimo to ten grind w zasadzie jest... Trudniejszy, nawet na PS5. Bo to nadal wiąże się z teleportem, gdzie w następnych Soulsach wystarczy usiąść przy ognisku, bez kompletnie żadnych ekranów ładowania, co sprawia że tam grind jest jeszcze prostszy.
siwy102... Nigdy nie zrozumiem fenomenu soulsów po 8 godzinach pracy zamiast zrelaksować się to się wkurzasz przy grze xd
Pablo85... Nie smoki tylko wiwerny ???
Bartosz... Ogrywałem tą gierkę jeszcze na ps3 i grało mi się całkiem przyjemnie. Natomiast wydawanie remasteru tej gry na nową konsolę za cenę 300 zł to jest jakiś totalny absurd. Nie ma co ukrywać - to nie jest nic nowego. Odtwórczość i poprawienie grafiki to za mało żeby wyceniać grę na 300 zł (lub więcej w zależności od źródła)
Piotr ?... Wszyscy tylko teraz recenzje gier na XSX i PS5. Proszę Arhon nie bądź jak inni. Nagraj z teamem coś w tematyce retro albo cuś, bo tego się nie da wytrzymać. Nie bądź jak te ślepe masy youtuberów, którzy myślą że mają orginalny kontent poprzez nagrywanie recenzji i prób bycia 'na fali popularności'. Naprawdę chciałbym coś z retro i pewnie wielu innych też. Nawet nie musiałby to być Time Warp. Teraz pewnie pojawią się pod tym komentarzem krytycy mający problem "Uuuu... Uuuuu... zostaw Arhona i jego team, niech sobie nagrywają co chcą" No i trudno, każdy ma swoje zdanie. Chciałem tylko abyś wziął to pod uwagę. Zrozumiem jeśli uczynisz inaczej gdyż :
[Bycie na fali popularności] = [Większa oglądalność] = [Większe potencjalne zyski, a co za tym idzie możliwość dalszego prowadzenia tego kanału]
Wkażdym razie rób jak uważasz.

Widz
SpecSha... Grafika i animacje rewelka, ale zmiany niektórych rzeczy (architektura czy część postaci) nie podobała mi się.
Z ciekawości, po ograniu remaku, sprawdziłem i tak - nadal lubię wracać do oryginału...
Miałem też dziwne, lecz nieuzasadnione czy poparte dowodami, przeczucie że wszelkie nawiązania do King's Fielda (poza Moonlight sword) zniknęły z remaku, w oryginale były one i tak śladowe czy wątpliwe...
Camilos... Żeby recenzja była dobra, trzeba grę najpierw przejść... Coż, domyślam się czemu recenzja demon's souls trafiła do nas dopiero teraz
Delpier... Imho dla tej gry warto kupić ps5.