KOMPUTER W PREZENCIE Ziemniak


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aCfQrjeiBVUNajlepsze komentarze:

jczpan8... SiMP!!!!!!!
Przemek... Według mnie najmocniejszym z Avengersów jest Thor, który jest nadludzko wytrzymały po zjedzeniu Jabłek Iddunu. Może on przywoływać pioruny i swój Miolnir, którego prawie żaden inny człowiek nie może nawet unieść.
Sound O... Iron man z umysłem jak poteżny procesor, siłą greckiego herosa, technologią rodem ze stajni Intela i szlachetnymi czynami jak u Prometeusza, stał sie ikoną naszych czasów.
Taco Gu... ,,Biorę udział''
Ja chcę wygrać bo mam i5 2550k i nie mam kasy na nowego kompa.
Nie grałem, ale oglądałem i wydaje mi się że iron Man bo jego pancerz jest wytrzymały
Karol B... "Zadanie konkursowe"
Hulk, bo to po prostu Hulk.
McSomS... Według mnie największą moc ma Czarna Wdowa, a jest nią wiara w swoje umiejętności. Inni Avengersi polegają na legendarnej broni, super zbroi, itp, a ona w konfrontacji z przeciwnikiem może polegać tylko na swoich umiejętnościach i doświadczeniu. Poza tym udało się jej oszukać Lokiego i jest w stanie uspokoić Hulka a tu potrzeba niezachwianej wiary w siebie.
Radek G... "Zadanie konkursowe"

Moim zdaniem największą mocą włada Iron Man. A jego mocą nie jest sama zbroja, lecz jego wszechstronny rozum. To dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu, eksperymentom powstał jego najmocniejszy atut. Moc to nie tylko super siła czy niesamowita giętkość, moc to także umysł. I dlatego uważam, że Iron Man posiada właśnie "to coś". :)
Pakler... Konkurs
.. .-. --- -. -- .- -. / -... --- / .--- .- -.- / .-- .- .-.. -. .. . / -.-. .. / .-.. .- ... . .-. . -- / - --- / -. .- .-- . - / --.. .. . -- -. .. .- -.- .- / .-- / ... .--. --- -.- --- .--- ..- / ... . / -. .. . / --- -... . .--- .-. --.. -.-- ... --.. / .- / -.. .- .. .-.. -.-- / -. .. . / -- --- --..-. -. .- / .--. .-. --.. . --. .- .--. .. -.-.. (tak wiem że znowu morsem nadaje ale to jedyny sposób żeby wyróżnić się od innych)
Dawid S... "Biorę udział" Thor jest najlepszy, ponieważ jest nie z tej ziemi 8)
Karol C... Chyba Iron Man, no jest bardzo inteligenty a to najlepsza moc.
Stomir... "Biorę udział"
Najbardziej spider man, zawsze kochałem jego strój, umiejętności i zawsze chciałem żeby taki pająk mnie ugryzł i żebym się stał takim człowiekiem jak on :D. A ogólnie bardzo chciałbym wygrać ten procesor ponieważ no mój procek jest strasznie słaby a zbieram na nowy zestaw komputerowy i tak ciężko trochę.
szkot e... Biorę udział*
Ironman jest jak samolot lata góra dół i pokazuje tym u dołu brzuch zawstydza ich wdziękiem i swą mocą a każdy zgodnie z prawdą myśli że najmocniejszym właśnie on jest
Tomaszo... Do konkursiku
Na moje hulk bo jest potężny
Albert ... Ej ziemniak ty tam siedzisz przy komputerach miał byś jakiś dobry komputer do gier i stronach??
Fuku De... "Biorę udział"
Tony Stark bo byłby w stanie zbudować komputer jeszcze bardziej poteżny od tego
Lolcio-... "Biorę udział"
Według mnie Thor,
Ponieważ jest mocarny jak komputer ziemniaka
Kosz Ta... "Biorę udział" bo mocarny thor jest komputerem
piTTer ... "Iron Man; dzięki swojemu obeznaniu w technologii naprawił by nawet mikrofon nauczycielce od matematyki"- zadanie konkursowe
Bartex ... Biorę udział ;)
Oczywiście że iron man ;p , jest on wielce interesującą postacią z serii filmów marvela głownie przez technologie jakie mu tam toważyszą.Myślę,że taki procesor idealnie do niego pasuje :)
grxbek... !biore udział
Iron Man poniewaz posiada super nowoczesny kostium i przez swoje wielkie ego nie boji sie niczego
Ziemniak ciekawostki

Ziemniak ciekawostki

Historia kanału Ziemniak zaczyna się w dniu 2014-05-24 23:09:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 586 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 119559840 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 740000 użytkowników.