Nie planuję się szczepić na chwilę obecną, jestem ozdrowieńcem Artur Dziambor, poseł Konfederacji asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gHe2GSAucboNajlepsze komentarze:

asmered... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UWAGA! Kolejne nagrania TVASME przestało być "monetyzowane" przez YouTube. Przetrwamy ten okres niczym - poza przyczynami politycznymi, oczywiście - nieuzasadnionej szykany tylko dzięki Państwa ofiarności! Dziękujemy za każdą wpłatę na nasze konto - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME" dla wpłat i przelewów:
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
A adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowych widzów naszego kanału zachęcamy do kliknięcia w "dzwoneczek", jeśli chcą Państwo dostawać powiadomienia o naszych nowych nagraniach! Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Slavo M... Nie podoba mi się gdy redaktor przeprowadzający wywiad jest nieprzygotowany. Coś zagrało, coś zaszumiało i powtarza plotki zamiast zapoznać się z faktami, tj obejrzeć kilka wystąpień Brauna w sejmie. Ja obejrzałem i zamiast nawoływania do niesubordynacji widziałem posła który protestował przeciwko brakowi legalizmu zarówno w Państwie jak i samym sejmie. Przez większość czasu bowiem, nakaz noszenia maseczek był bezprawny, również w sejmie, a mimo to egzekwowano ich noszenie. Inną sprawą jest to, że maseczki nie zatrzymują wirusów, są one za małe i przelatują sobie swobodnie. A to już wiedza ogólna (zadanie: porównaj jaka jest średnica wirusa a jaka odległość między włóknami "szmatki"). Mniej blablania więcej faktów i wiedzy.
Pafnucy... Pan Dziamdziak....sorry...Dziambor po C trochę opadł intelektualnie.......
G2BK... Konfederacja zbliża się ku rozpadowi
maciekp... A co ma powiedzieć osoba, która już pewnie orzechorowala, bo nie zaraziła się od drugiej osoby, z którą mieszka. A słyszę, że wszyscy po domach pozarazni jak jedna osoba przyniesie. Przecież realnie to kilka razy tyle co oni gadają już jest po, dlatego tak się spieszą że szczepionka i dobiciem firm, żeby korporacje i banki,.na których uslucach są, przejęły łańcuchy dostaw i szczepy po dawnej gospodarce, a jak już to zrobią, to zobaczycie, ile warzywa i mięso kosztują. Zostanie na miska ryżu z Azji. Moim zdaniem. Hebrajczycy zdrajcy
Urszula... Po co ta gadka.ze z takim rzadem zyjemy,Rzad Koalicji Obywatelskiej czy Lewicy lub Konfederacji lepiej by nam Polakom w tej pandemii pomogl.? W jaki sposob.?Co byscie jako opozycja zrobili?.Krytykowac to kazdy glupi potrafi.Prosze o konkrety.!!!
Urszula... Zgadzam sie z p.Dziamborem.
Edward ... Tak zwany.
Roman Z... Hahaha....dziś wszyscy umierają tylko na COVID. Bzdury i ciemnota
Grzegor... ..jedni chca sie skrobac, inni nie, jedni chca sie szczepic, inni nie, kto ma racje? To nie nowa zaraza, to czerwona zaraza, na kora szczepionki nie ma, bo na glupote szczepionki brak, a szczegolnie na matolow z konfederacji towarzyszy broniarzy..
ekscent... Straciłem cały szacunek do tego kmiota Dziambora - po tym jak przysłużył sie bandytom-propagatorom pseudopandemii. To Dziambor utyskiwał jak to był chory na Covid - wypierdku, nawet nie wiesz jak zaszkodziłeś Konfederacji, chyba, że dupku o to ci chodziło. Tak wygląda V Kolumna, która miała zniszczyć Konfederację.
Dziambor - wypierdalaj...
Krystia... Jeśli ktoś używana argumentu
,, jestem ozdrowieńcem" więc się nie muszę się zaszczepić to polemika z kimś takim nie ma sensu. Nie przeszkadza mu absurd całej koronaparanoi i kłamstw z tym związanych. Dla mnie taki ktoś jest skreślony
Arkadiu... No tak bo dojdzie do tego że trzeba będzie zęby na kołku zawieść
Sauron ... Dlaczego można pójść do sklepu a nie można pójść do restauracji? - pyta poseł , a ja myślałem że takie pytania może zadać tylko kwalifikowany idiota na etacie ! Ale odpowiem przejrzyście albowiem pójście do sklepu jest koniecznością do restauracji już nie .Nawet Szwecja stwierdziła że brak obostrzeń był błędem i to przy ich stanie służby zdrowia.A pan poseł to gdzie się leczył w sejmowym sanatorium bo przypuszczam że zwykły Kowalski tam się nie dostanie.
zbysiu1... zachorowałeś na grypę, a może na zaplanie oskrzeli, a nam sprzedajesz kit!!!!!!!!!!!!
nastawn... Ciekawe co robi podręcznik fizyki wśród książek o Piłsudskim ?
Anna Ha... och jak mi was zal biednych chorych na covida, rak z przerzutami to pestka ,wypad cala konfa na drzewo
obserwa... A to ciekawe, bo słyszałam w jakimś wywiadzie, że jest Pan za przymusem szczepień. I ta wiara w przymus uczyniła Pana dla całkiem niewiarygodnym , zresztą tak jak wszystkich polityków
ZiMnY... powala mnie nazwa OZDROWIENIEC..... brzmi prawie jak ZMARTWYCHWSTANIEC.....
Arkadiu... A gdzie pan Stanisław.
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.