CZEKALI NA PACZKĘ 3 TYGODNIE ! / VLOG 1339 Marcin Mazur


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dKeikp4gAZwNajlepsze komentarze:

Adam Ko... Fajni odcinek
Lord Ma... Mnie zawsze zastanawiało jak filmowcy uzyskują efekt, że nagranie zamiast takie "zwykłe", to wygląda na filmowe - i oczywiście domyśliłem się, że to jakieś odpowiednie filtry. Dobrze to było widać kiedyś na jednym z odcinków serialu Miodowe Lata - od kuchni/making off (czyli proces powstawania serialu). Do tego jeszcze efekt rozmycia tła - czyli grzebanie w ISO.
Nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby np. zrobienie takiego poradnika na Mateuszu, któremu jak już kiedyś tobie wspominałem - przydałaby się pomoc przy nagrywaniu i montowaniu filmików na YT. Jakby to wyglądało? Mateusz robi jakiś filmik - ty to analizujesz i podpowiadasz co można zmienić i pokazujesz efekt - obraz dzielisz na pół i pokazujesz efekt PRZED i efekt PO zastosowaniu tego rozwiązania. To samo mogłoby dotyczyć innych rzeczy - tj. stricte dotyczących vlogowania, czyli choćby audio - jak je poprawić, czy warto ewentualnie dubbingować materiał, gdy tego nie da się ponownie nagrać wraz z obrazem od początku, itp. Pamiętam, że do obróbki dźwięku służył między innymi program audacity i goldwave.
Jak robić miniaturki - też doskonały przykład jak fotograf może zrobić na ten temat poradnik - czy to w adobe czy gimpie lub jakimś innym, znanym programie graficznym.
Następny temat to.. greenscreen i bluescreen - jakim programem to tło usuwać, jak emitować na żywo tego typu obraz i w ogóle zabawa greenscreenem - zakrywanie sobie włosów, ręki czy całego ciała oprócz głowy i wstawianie gdzieś. Ciekawe też mi się wydawało zmienianie kolorów w programie graficznym czy to samochodu czy ubrania.
Następny temat to oświetlenie - sztuczne i naturalne, nagrywanie w nocy - np. fajerwerków czy ogniska, nagrywanie słońca w południe czy księżyca w nocy.
Co zrobić z prześwietlonym zdjęciem, co zrobić z niedoświetlonym zdjęciem - tzn. czy da się je uratować czy trzeba zrobić nowe.
Co zrobić z rozmytym zdjęciem - brak stabilizacji obrazu czy złe ustawienie - tak jak na swoim powyższym vlogu pokazałeś wyostrzone zdjęcie i takie trochę rozmyte, więc pokazać ja je wyostrzyć, jakim programem i w jaki dokładnie sposób - jakim narzędziem (pewnie przejść się do okulisty ;p). Zrobić specjalną playlistę i by było uwiecznione dla wszystkich osób. Pozdrawiam.
PokeTre... chodzę do technikum fotograficznego chętnie się przyda dodatkowa wiedza :))
Piotrek... Wiesz ze masz xboxa do gory nogami :) on jesli lezy w poziomie to podswietlany przycisk jest w prawym górnym rogu :) tylko sie zastanawiam jak sie pomyliles bo po drugim boku sa specjalne gumki na których on ma leżeć . Pozdro ;)
Paulek... fajnie byloby zobaczyc fotografie
tym bardziej ze sie tym interesuje
Kinga J... Polecam Tabu, bardzo fajna gra i rozwijająca przede wszystkim kreatywność słowną ☺️
scyzory... Fajnie wybyło poznać trochę ciekawostek o fotografiach .

Pozdrawiam .
AxEL?... Ja czekałem kiedyś 3 miesiące
Bartek ... Pan jest super pozdrawiam
Aleksan... 5:10 najlepsza aplikacja to "CZÓŁKO" bardzo polecam
ksawi09... Pozdrowienia dla wszystkich ja też zamawiałem vansy i mi przyszły po 1miesiącu
Miko?aj... 3 tygodnie to nic w porównaniu do miesiąca i miesiąc czekałem
pan zgr... Draw it to jest gra w ktrorej sie rysuje cos i na chacie trzeba napisac i zgadnac
Bardzo fajna
Muszkæ... 7:28 w sumie takie krótkie ciekawostki na temat fotografii byłyby ciekawe i fajne tym bardziej że pan się na tym zna?
Bartek ... O kurcze jak ty tak dużo zarabiasz w tej Fifie masz jakieś sposoby?
Saylo... Fajnie by było gdyby pan zrobił oddzielną serię odcinków o np. podstawach fotografii i też trochę o sprzęcie co warto mieć na początku oprócz smartfona albo co da się fajnego zrobić smartfonem
Wojciec... Jak najbardziej, dobry pomysł z uczeniem fotografii.
Zuzanna... Zawsze super dowiedzieć się czegoś nowego?Jestem za pomysłem z przekazywaniem wiedzy o fotografii☝️
Szefu?c... Bardzo fajne filmy ma Pan
Filip?... Pozdrawiam Pana ??
Marcin Mazur ciekawostki

Marcin Mazur ciekawostki

Historia kanału Marcin Mazur zaczyna się w dniu 2016-04-01 08:56:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1207 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94695650 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 278000 użytkowników.