A MIAŁO BYĆ SUPER..MIERZYMY WYPRZEDAŻ MANGO oczekiwania VS rzeczywistość TRY ON HAUL zima 2020/21 ShoeLove


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aAFj_rMkZq4Najlepsze komentarze:

ShoeLov... Jestem w kropce. Czarnej ? Piszcie co zostawić, a co oddać! Buziaki i udanej niedzieli!
✅ PLAYLISTA MIERZYMY SIECIÓWKI https://bit.ly/3j2KkJx

✅ INSTAGRAM SHOELOVE: https://bit.ly/2gOlgoI
Selina1... Buty okropne, wielkie kajaki, wyglądają bardzo sztucznie, warte z max. 50 zł
Teresa ... Sukienka moim zdaniem jest ok, ja bym zostawiła.
Aga Aga... Na pierwszy rzut oka ten czarny, szaroniebieski plaszcz sprawialy dobre wrażenie, ale jak to bywa za drugim razem gdy przymierzymy na spokojnie dopiero widzimy co i jak. Mnie się one podobaly, ale mialam male ale (70tisy są w teraz w trendach), bo dla mnie te klapy kolenierza od początku byly zbyt szerokie, co trochę daje wrażenie cieżkości, potęża itd., ale to ja. Wyglądasz ok, ale sama nie wiem co sądzić o tym plaszczu. Sukienkę, bluzkę - wiskoza przy poszerzanych ramionach wyglada zle, nie nadaje się i brzydko wygląda przy tym fasonie, tak trzeba grubszego materialu. Buty jesli masz do nich, ale oddaj, bo i tak chyba nie zalożysz, jeśli masz wątpliwości.
ewagm1... Myślę, że płaszcz (moim zdaniem świetny) nie do końca Ci leży, bo to taka "klasyczna klasyka", a Ty masz wyraźne konotacje do stylu luźno-młodzieżowego :-)
Ma?gorz... Płaszcz czarny piękny. Wyglądasz super.
Ja?mino... Płaszcz jest super, sukienka średnia, buty niefajnie ? pozdrawiam serdecznie ❤️?ps; lubię popatrzeć jak wyglądają ubrania na człowieku a nie na wieszakach w sklepie,super ?
Wiktori... Płaszczyk najlepszy ! ?Sukienkę bym zwróciła ,nic nadzwyczajnego ?
Anna La... Ubrania z tego mierzymy też raczej do zwrotu. Nie było w nich nic z efektem wow. Płaszcz czarny jest ok. Ale jakby ktoś nie miał nic. A Ty masz tyle innych okryć wierzchnich, że raczej nie warto zawracać sobie nim głowy.
paskuda... Płaszcz super , dobrze lerzy ,rekawy wcale nie za długie , elegancki klasyk do ogrania na wiele sposobów nawet z bluzą i dresem pasuje :)
LOKITA... Plaszcz jest okay ale szczerze te buciory to nawet nie chodzi ze sa ciezkie tylko są po prostu brzydkieee i jest wiele modeli ciężkich butów które są ciężkie a stylowe a w tych które Aga mierzylas to moja babcia chodzila do szopy ku krowie . To tylko moje zdanie a nogi masz piękne Aga więc jak dla mnie nie katuj sie takim modelem butów
Jolanta... Agnieszko, to mierzenie nie do końca mnie przekonuje. Płaszcz jest za duży, trzeba by było porównać z mniejszym rozmiarem. Sukienka ma zdecydowanie za wysoko talię. Ja też mam zawsze z tym problem, bo to mnie bardzo poszerza. Bluzka to zwyklacze z kategorii "może być", a to szkoda miejsca w szafie. Szukaj innych rzeczy i czekam na kolejny filmik. Bardzo je lubię. Pozdrawiam.??
Anna La... Oddaj te buty. Nie jesteś na 100% zadowolona, za chwilę kolejny lockdown, nie będzie gdzie chodzić. A za rok może będą fajniejsze modele.
joazag... Plaszcz najlepszy- zostaw.buty też spoko, ale moje wciągarki z Zary lepsze ;P
Helena ... Płacz najlepszy, zostawiaj ❤️
Pola Na... Płaszcz i buty bym zostawiła ;) Co do zalando kupuję w tym sklepie ,od kilku lat i zawsze są etykiety zwrotne
Daughte... Mi się ten czarny płaszcz bardzo podoba ? Ty też w nim dobrze wyglądasz. ?
Anna Mi... Moim skromnym zdaniem buty......nie dla mnie, wygladaja ciezko, ale Ty bedziesz je nosic, wiec to zalezy od Ciebie. Co do plaszcza, to kroj jest dziwny, i moze trzeba zmierzyc z innymi butami i z kolorowym szalikiem... bo sam czarny to dziwnie wyglada.
Lucyna ... ?
MsKamma... Uwielbiam Twoje filmy, jesteś taka naturalna i tak miło się Ciebie słucha! Cieszę się, że filmy pojawiają się tak często :) W płaszczu wyglądasz bardzo fajnie, Ja bym zostawiła.
A może mierzymy z Massimo Dutti? Mają piękne rzeczy.