Mój ostatni film świąteczny Martin Stankiewicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1_1I35vZ32ENajlepsze komentarze:

Oliwier... Brawo Martin, jestem dumny z Ciebie i Twojej niesamowitej umiejętności do dawania obcym Ci ludziom radości. W tym filmie pokazałeś, jak o wiele trudniejsza jest twoja praca, niż komukolwiek się wydaje. Jeżeli to prawdę jest twój ostatni świąteczny film, to wiedz, że idealizm o którym tak marzysz właśnie samoistnie się dokonał, nawet jeżeli nie był planowany. Ty nie zmieniasz rzeczywistości, ty ją tworzysz od zera! Każda twoja historia wzrusza mnie do łez, ale ta chyba najbardziej. Dlaczego zapytasz? Ponieważ rzeczywistość zawarta w tym "dziele", bo nie bójmy się go tak nazywać, jest najbardziej prawdopodobna ze wszystkich. Kiedy ty, wielki twórca, też zawodzi, ale jako prekursor dawania świątecznej radości na polskim YouTube postanawia jak zawsze dać z siebie 110% aby nie zawieść swoich widzów. To jest na prawdę piękne, jak wielka definiuje Ciebie, Martina Stankiewicza, człowieka o wielkim sercu i talencie determinacja. Nie zmieniaj się i nie przestawaj tworzyć świat lepszym, ale nie taki jaki my chcielibyśmy, żeby był, ale taki, jaki Ciebie spełni, a my widzowie, zaakceptujemy to 3 razy bardziej.
Wesołych Świąt i nie poddawaj się, bo nie ważne jak bardzo czujesz się, że zawodzisz, masz w koło siebie ludzi, obcych i znajomych, którzy nigdy nie przestaną cię wspierać <3333.
Hao and... Może ostatni film ale I tak niesamowity
Mateusz... Czemu ostatni? Wiesz ze swoimi filmami wzbudzasz tak dużo emocji jak najbardziej pozytywnych ze ciężko jakoś oswoić sie z tym że to już ostatni film świąteczny na twoim kanale nie dochodzi to do mnie :(
KamiLip... Grubo nie wiem czy ktoś robi bardziej profesjonalnie filmy
Patrycj... :( czy to pewne?
PauliOl... Wow, chyba mój ulubiony film świąteczny, zważywszy na pandemię. Drogi Martinie, jestem Ci wdzięczna za to, że tu jesteś, za to, że przez 5 lat tworzyłeś takie dzieła. I dzisiejszy film- oto on idealnie wszystko domyka, mówi to, co nigdy nie było powiedziane. Dopowiada co nigdy nie było dopowiedziane. Tak naprawdę pierwszy raz w ciągu tych pięciu produkcji poczułam to, jakiego ciężkiego zadania się podejmowałeś. Bez zbędnych ceregieli, dziękuję za to, że sprawiasz, że doceniamy na święta to, czego normalnie byśmy nie zauważyli. Jesteś naszym świątecznym cudem.
peklo12... Bardzo Szkoda Martin, byłeś w tym najlepszy Szkoda że nie ma coraz więcej filmów naprawdę kochałem to co robiłeś.
Życzę Ci wesołych świąt
Weronik... Martinie, gratuluję wspaniałych filmów świątecznych przez ostatnie 5 lat i życzę pomysłów na kolejne filmy - niekoniecznie świąteczne, niekoniecznie z dużym, pluszowym misiem, niekoniecznie superkolorowe i zwariowane :) Życzę ci, zwłaszcza teraz, pomysłów na filmy prosto z twojego serca i odwagi do ich realizacji!
wydi... Ehhhhh... Przykro mi to mówić ale prawie zasnąłem.
WiceWer... i oby nie ostatni film na kanale
Totalna... Dziękujemy, mam nadzieję, że to nie jest ostatni film :(. Twoje filmy są piękne i cudowne.
Mina Ro... Martin wraca jak Kewin sam w domu - tylko na święta XD
Pies Pi... DLACZEGO,DLACZEGOOOOO?! Czemu wszyscy moi ulubieni youtuberzy odchodzą Stuu,Ty?
Siablat... Mam nadzieję że to nie jest ostatni film świąteczny bo zawsze na świeta oglądam twój film który zawsze dla nas wszystkich przygotowujesz. Wiem jakie to ciężkie stworzyć film coś wyreżyserować czy wymyśleć wiele razy próbowałem napisać piosenkę i się nie udawało wiele razy nie było weny, wiele razy pisałem scenariusze na które nie miałem pomysłu i rezygnowałem. Jest to odtworzenie takie tak jak naprawdę to wygląda od zaplecza, pokazanie jak ciężka jest robota żeby coś się udało. Bardzo mnie poruszył ten film a koniec tak szybko przybył że nawet nie wiedziałem kiedy, dzięki bardzo że zrobiłeś tyle filmów dla nas wszystkich że pokazałeś jakie mogą one mieć ogromną energie za pomysłowość którą nas obdarzyłeś, a szczególnie za ten film który robiłeś wraz z swoją całą ekipą. Mam nadzieję że to nie ostatni film, ważne żeby był żebyś przekazał nam coś to nam wystarczy.
Życzę wszystkim wesołych świąt dużo zdrowia, szczęścia oraz radości i spędzenia go z najbliższymi.
Tiger... I ta broda i wąsy przyklejone klejem XDDDD
Jakub... Martin nieeeee? ostatni film świąteczny? To nie może tak się skończyć!
Frankli... Jeśtemy z ciebie dumni martin wesołych świąt
H2p_Kac... Proszę nie mów że to prawda. Te twoje niby nieważne filmiki dla mnie znaczyły sporo i zawsze były świąteczna tradycja z świetnym klimatem, klimatem w twoim stylu często rozsmieszalem moich bliskich twoimi tekstami i filmami.
Mam nadzieję że zmienisz zdanie.
I tak zawsze będziemy z tobą pamiętaj ♥️.
Demigod... Ja:Czy 2020 nie mógł być gorszy
Martin: Robi ostatni film świąteczny
Ja: (:0)
Muszu... Martin, może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale tym filmem pokazałeś że Twój ciężki okres w twórczości właśnie się skończył. Ten film zrzuca z Ciebie presję jaka towarzyszyła Ci od dłuższego czasu. Coś czuję, że po nowym roku się zdziwimy.
Oczywiście film kozak.