Sekretne pomieszczenie! Zapis gry w spalonym mieszkaniu Romana? Pogromcy Mitów z różnych GTA 02 HUBSON GAMES


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ceIn61RPnTcNajlepsze komentarze:

Olexior... #mit do gta sa, jeśli będziemy mieli wpisany kod BMTPWHR i na siłowni w ganton zrekrutujemy pakera którego możemy wyzwać na pojedynek, i jak będzie już zrekrutowany wyzwiemy go na solo to on w ringu będzie do nas strzelał z ak47
Wujek C... Spróbuj celować z mini guna do ochroniarzy w klubie ze striptizem .Ciekawe czy też będą reagować.
Andrzej... chyba chodzi o to że to jest estakad bo całość przebiega tu nad ziemia . w GTA 4 można uznać by że to metro ale w 3 mamy raczej estakadę na portland + metro pod powierzchnią . Mowileś kiedyś o jakimś programie do odtwarzania gier z androida na PC ale nie mogę znaleźć tego filmiku możesz przypomnieć program bo kopiłem sobie na Telefon GTA CTW ale na telefonie ciężko się gra . Ps możesz zrobić Serie z CTW ??
Marcin ... Do mitu nr1: w USA sa najczęściej auta z automatyczna skrzynią biegów, więc tam nie ma sprzęgła, więc tak hamuje się tam raczej lewą nogą. :)
Krzyszt... #MIT POJEDŹ DO KLUBU GO GO MOŻE TAM ZAREAGUJĄ TEŻ NA MINIGUNA NIE TYLKO W KASYNACH CHODZI O OCHRONIARZY
Ka Mil... Hubson zrób letsplaya z Gliczer Punka! Tą grę może naprawia za 5 lat a teraz powiem ci że to co się tam wyprawia przebija wszystkie części GTA. Nawet by mnie to śmieszyło gdyby na to nie wydał swoich pieniędzy ?
Ma?y Le... Samochody z automatyczną skrzynią biegów posiadają dwa pedały. W Stanach Zjednoczonych prawie wszystkie auta mają automatyczną skrzynie biegów. Także stwierdzenie, że Niko wykonując ruch lewą nogą podczas hamowania pojazdu, naciska na pedał hamulca ( czyli hamuje xD ) jest prawdziwe. Pozdrawiam ;)
Wichrol... #mit W GTA IV klosze reflektorów znikają pod wodą.
Bomba... #sugestia Odnosnie hamowania lewa noga - a moze Nico byl rajdowcem w poorzednim zyciu? Jak wiadomo oni hamuja lewa noga
pk00... Dlaczego nie ma mitów z gta 5?
Pawcio ... Super merytoryczny odcinek! Tak trzymaj! Najbardziej zaskoczyło mnie pomieszczenie z drukarką w VC. Grając w tą część od początku jej istnienia nie miałem pojęcia o takiej ciekawostce.
Bandax... #mit w misi ''znakowanie terenu'' gdy Sweet pokazuje nam jak zamalowywać taga i pśikniemy w jego twarz sprejem i go zrekrutujemy Sweeta za pomocą kodu ''sjmahpe'' możemy dodać sweeta do swojej bandy i jak zniszczymy jego bryke to itak bendzie on nadal na świecie (mit do gta sanandreas)
Robi... jesli chodzi o spalony dom Romana to nie wiem czy da sie zapisac tam gre, ale napewno da sie zostawić auto na miejscu parkingowym i nie zniknie
Podcast... Sprzęgło naciska rozwiązane
Marcin ... #sugestia w gta sa misji gdzie sweet tłumaczy na czym polega zamalowanie tagów zaraz po scenie gdzie sweet zamalowuje tag, CJ musi zamalować tag. Tag jak zamalujemy pokaże się że są już dwa zamalowane czyli tag który zamalował sweet pokazuje się jakbyśmy my go zamalowali.
MrLuigi... 11:30 spróbuj przelecieć tam noclipem z ciekawości.
edi392... Co do pierwszego mitu, hamowanie lewą nogą jest jak najbardziej OK, jeżeli od zawsze jeździ sie automatem, co w USA jest dosyć popularne :d
Janusz ... 1:44 Hubson czy Ty sobie jaja robisz? W jeździe sportowej i przy automacie hamowanie lewą nogą to norma. Nie ma w tym nic złego.
?ukasz... Wincej tych pogromców mitów. Moja ulubiona seria na twoim kanale
Napoleo... #sugestia w USA większość aut jest z automatyczną skrzynią, jako posiadacz auta również z taką skrzynią potwierdzam że czymś naturalnym staje się używanie lewej nogi do hamowania. Metody tej używa się również w motorsporcie i simracingu nawet w przypadku skrzyń manualnych, ale tylko w określonych sytuacjach.
HUBSON GAMES ciekawostki

HUBSON GAMES ciekawostki

Historia kanału HUBSON GAMES zaczyna się w dniu 2011-10-18 17:38:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 534 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 21430279 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 102000 użytkowników.