ALFABET YT CHMIELA LITERA A Michał Chmielarz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=scMSmEOtAGwNajlepsze komentarze:

Daniel ... Nauka to lubię - https://www.youtube.com/channel/UCtcUMxUSMWUNBfOaKUv5cjg
RS Elektronika - https://www.youtube.com/channel/UC3TAqUdZld-6B76GqrFEV8g
Turbulencja - https://www.youtube.com/channel/UCqkZPeA4gaWSG7ttc6P2-xA (Pilot o awiacji, omawia też podzespoły w samolocie)
De-Kompozyor - https://www.youtube.com/channel/UCJkmbV_cndEe6Af8b5qVyoQ (Elektronik na wesoło)
ASTROFAZA - https://www.youtube.com/channel/UCIUYdIIld_2bsymqWDCdOFQ
Pasja Informatyki - https://www.youtube.com/channel/UCzn6vAfspIcagLax1fck_jw
Mała Wielka Firma - https://www.youtube.com/channel/UCRuqcoHGbRDOvgKwJ8B87cw (dla przedsiębiorców inspirujące)
Infakt - https://www.youtube.com/channel/UCJ6oMkVleP3JhpAuxzPUThQ (księgowość i przepisy)
Paleontologia TV - https://www.youtube.com/channel/UCaq_pDx3wIqhTPW7c8_yTJw (Bardzo młody ale ogarnięty o paleontologii, warto młodemu dać szansę)

To tylko nie wielka część moim zdaniem najbardziej wartościowszych kanałów jakie oglądam, pod każdym z nim podpisuje się, że warto obejrzeć.
Szturma... Jeden z moich ulubionych kanałów historycznych na YT to niewątpliwie kanał Darka Rybackiego (nazwa imieniem i nazwiskiem).
Bardzo ... Fajny pomysł. Swojego kanału jeszcze nie polecam ale ruszę jak bendę miał trochę czasu
bradzia... Lindybeige- Videos include many 'points' about ancient and medieval warfare and technology; rants to the camera; dance-related stuff; animated films; evolutionary psychology; silliness. ( z opisu autora). Historia, militaria, często na zasadzie "od szczegółu do ogółu", gdzie Lloyd wychodzi z mocno dookreślonego tematu, budując szerszy obraz zagadnienia, które prezentuje. Plus brytyjskie poczucie humoru.
MrDukla... W końcu zabrałeś się za tę serię. Moje polecajki, które regularnie oglądam, gdy tylko pojawi się nowy odcinek:
- 360hometours.ca ( https://www.youtube.com/channel/UCPgJ6lekEutiDFIOpyhSwbw ) prezentacja domów dla bogatych :D
- arhn.eu ( https://www.youtube.com/channel/UCjgirfp1BeeM98AxxyKXolA ) gaming, retro gaming, materiały na najwyższym poziomie.
- Autostopem na koniec świata ( https://www.youtube.com/channel/UCcnATEeoZj__3e7JvdNWIpA ) chyba większości znany kanał. Wpisuje go przez sentyment do starszych serii. Za najnowszą ze wschodu muszę się w końcu zabrać
- BezPlanu ( https://www.youtube.com/channel/UCNu7GSRF7Y10OIWHQHpAx1g ) też pewnie znany większości kanał podróżniczy Bartka. Aktualnie przebywa na Palawanie. Jak dla mnie - raju na ziemi.
- Castorama Polska ( https://www.youtube.com/channel/UCspupHRz2U_e6RE3VDYy41w ) prowadzony przez chłopaków od "5 sposobów na". Konkrety na temat remontów czy przeróbek.
- CplusE Omega Pilzno ( https://www.youtube.com/channel/UC_DMAmQyyvKXGTLz_5Tvmvw ) najlepszy kanał w Polsce poświęcony pracy zawodowego kierowcy.
- Drumelia Real Estate ( https://www.youtube.com/channel/UCdGKYomkLT-P9ym6xhfdRMQ ) następny kanał z domami dla bogatych ludzi.
- Enes Yilmazer ( https://www.youtube.com/channel/UCHWbZM3BIGgZksvXegx_h3w ) to samo co wyżej. Domy dla bogatych.
- Footroll ( https://www.youtube.com/channel/UCxmalaHMEL83ixpIwWfRZjg ) kanał sportowy głównie o piłce nożnej prowadzony przez sympatycznego Maćka.
- Historia bez cenzury ( https://www.youtube.com/channel/UCRWskElXZvb3q0W5JopPTnQ ) raczej znany wszystkim twoim widzom kanał o historii podanej w trochę inny sposób.
- Jakbyniepaczeć ( https://www.youtube.com/channel/UCHfp1ZNjKYZAaG7tgmYLZfw ) najlepszy w Polsce kanał poświęcony serialom.
- Kanał Sportowy ( https://www.youtube.com/channel/UCIfI7Yo22SMKp5PraztHM6w ) prowadzony przez znanych dziennikarzy sportowych - Borek, Pol, Smokowski, Stanowski.
- KrychuTIR ( https://www.youtube.com/channel/UC3QwvzmOMVVScoK_LGDZM7w ) przygody polskiego szofera :D
- Kuchnia Kwasiora ( https://www.youtube.com/channel/UCUBv6IPHJnyrB1e9z2Vj6xA ) przyznaję, że od niedawna oglądam. Kanał kulinarny o tym jak zrobić dobre i proste żarcie.
- NamZalezy.pl ( https://www.youtube.com/channel/UC7jDnr-ZAjQ94lf46eTcTAQ ) profesjonalnie prowadzone wywiady z ludźmi, z polityki czy szeroko rozumianego biznesu.
- Nauka. To lubię ( https://www.youtube.com/channel/UCtcUMxUSMWUNBfOaKUv5cjg ) przystępny dla każdego kanał popularnonaukowy.
- Nie wiem, ale się dowiem ( https://www.youtube.com/channel/UCZ7KWO9E51KNtkDN_TfA69Q ) to samo co wyżej i nie tylko. Szeroki zakres poruszanych tematów.
- Polimaty ( https://www.youtube.com/channel/UCCRXm_ENFXkMl7_iwERqlrQ ) również kanał popularnonaukowy prowadzony na wesoło.
- Przez świat na Fazie ( https://www.youtube.com/channel/UC8uYStXS2ElBFLZVfuYzIxg ) kanał podróżniczy prowadzony przez zwykłego chłopaka z blokowisk.
- PrzygodowaTV ( https://www.youtube.com/channel/UCpTtAOoZDy7NBjeRyZjv8yQ ) kanał archeologiczny prowadzony przez ładną panią arecholog. Niestety rzadko pojawiają się nowe filmy, ale warto obejrzeć te, które już się pojawiły. Dużo o Słowianach.
- Rafał Zazyniuk ( https://www.youtube.com/channel/UC4UGuAyL1mjpiWDcvdnCPlA ) Polski szofer z Kanady. Praca kierowcy pokazana w Północnej Ameryce.
- Remigiusz Maciaszek ( https://www.youtube.com/channel/UCodQcUIWz9oYKvhvCZREhTA ) od kiedy pojawiły się u Rocka podcasty prowadzone z Borysem, regularnie je wszystkie oglądam.
- Robert Makłowicz ( https://www.youtube.com/channel/UCCT_JGIn9I9FS6OTzzqWEew ) całkiem świeży kanał Roberta Makłowicza. Niczym nie odstaje od jego telewizyjnych programów kulinarno-podróżniczych.
- Sotheby's International Realty ( https://www.youtube.com/channel/UCNZ3t1dMKJGl6-kV9BD5Lqg ) czwarty już chyba z kolei kanał z domami dla bogatych
- STOP CHAM ( https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA ) nagrania z kamerek zamontowanych w samochodach na polskich drogach.
- Szymon mówi ( https://www.youtube.com/channel/UCnUrMqV57fp3uPddvmDpTaA ) dywagacje, rozmowy i wywiady na szeroką ilość tematów. Filozofia, religia itp.
- TVGry.pl ( https://www.youtube.com/channel/UCtGnMWpCcoRZVWxkVKp3Ulg ) chyba największy w Polsce kanał o grach.
- Uwaga! Naukowy bełkot (https://www.youtube.com/channel/UC_7PqixGIdE-jjoHKMPYpGA) kanał popularno-naukowy.
- Wojciech Cejrowski ( https://www.youtube.com/channel/UCgo2BrI5xkXduYvYv6lskkg ) kanał Wojciecha Cejrowskiego. Są na nim głównie zapisy z rozmów radiowych, ale nie tylko. Często można się z nim nie zgadzać, ale nie można mu odmówić umiejętności opowiadania.
- Wojna Idei ( https://www.youtube.com/channel/UC7RswyY8VfbSdikz_8wdp3w ) kanał prowadzony przez wspomnianego wcześniej Szymona tylko, że treści na nim są zwięźlejsze i zamknięte w krótszym czasie.
- Woodworking Art ( https://www.youtube.com/channel/UC6VWwc9YjQ32mcEE_VvWf1Q ) kanał przy którego oglądaniu można się zrelaksować. Gościu wykonuje różne cuda z drewna.
- Brzydki Burak ( https://www.youtube.com/channel/UCACZeXd1lxlDYT3XE-GxWBQ ) najpopularniejszy w Polsce kanał nt. szeroko rozumianej broni.
- ciekawehistorie ( https://www.youtube.com/channel/UCO8czxzBx4PxuTEolCBmq2w ) kanał prowadzony przez brata Bartka z kanału BezPlanu. Jak nazwa wskazuje ciekawe historie opowiedziane i zmontowane w bardzo profesjonalny sposób. Widać jak duży research i pracę w każdy film wkłada autor.
- emce ( https://www.youtube.com/channel/UCZgxE8WOvOmHNfMpv1otPxQ ) kanał popularno-naukowy.
- G.F. Darwin ( https://www.youtube.com/channel/UCkPjHTuNd_ycm__29dXM3Nw ) kanał z filmami krótkometrażowymi, głównie komediami, ale i trochę z kwestiami filozoficznymi.
- Globstory ( https://www.youtube.com/channel/UC4ADK57DRGhb6aVOF0Y7GLg ) kanał podróżniczy prowadzony przez Kaję. Taka kobieta na krańcu świata w wersji Jutubowej.
- Historia w 5 minut ( https://www.youtube.com/channel/UCngze_3Nx9sogT_oA3GvCdQ ) kanał historyczny. Podobnie jak w przypadku ciekawychhistorii, widać jak dużo pracy autor wkłada w tworzenie filmów.
- Kaszub w Kalifornii ( https://www.youtube.com/channel/UCRCqSFvI8D5pY8DTghPE7Cg ) vlogi podróżniczo-fastfoodowe Polaka, mieszkającego w Kalifornii.
- Kuba Klawiter ( https://www.youtube.com/channel/UCLr4hMhk_2KE0GUBSBrspGA ) najlepszy kanał technologiczny w Polsce, prowadzony na wesoło.
- Między słowami ( https://www.youtube.com/channel/UCS7TmNaFDTXVLk-Cbuij_6g ) kanał na którym analizowana jest mowa ciała np. przestępców czy polityków.
- Monika Jaruzelska zaprasza ( https://www.youtube.com/channel/UCdmYmU3TBVXTSkxaHl0OdNQ ) profesjonalnie prowadzone wywiady z ludźmi z różnych stron politycznej barykady.
- MyDreamland ( https://www.youtube.com/channel/UCAyR1hEsjVl0p7jDPFIVH_g ) kanał podróżniczy prowadzony przez niezwykle ciepłą i wesołą, nawet w ciężkich sytuacjach, Ulę.
- Oblicza XX Wieku ( https://www.youtube.com/channel/UCcgaO0y7vJVFl6xsAEA6Mog ) kanał historyczny stricte skupiony na wydarzeniach z XX w. Bardzo profesjonalnie robiony.
- Olga Lengyel ( https://www.youtube.com/channel/UC-9Lyl6Q9_8NXhdTmsaLjVA ) kanał raczej dla Węgrów. Prowadzony przez Polkę.
- Pasja Informatyki ( https://www.youtube.com/channel/UCzn6vAfspIcagLax1fck_jw ) najlepszy kanał z tutorialami o programowaniu.
- Primitive Technology ( https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA ) niestety ostatni film puszczony rok temu. Facet pokazuje jak się zorganizować w dziczy. Można przy jego oglądaniu bardzo się zrelaksować.
- Przesłuchania Morderców ( https://www.youtube.com/channel/UCn02ZN2J2vvL2XP3uAArASg ) coś na takim poziomie jak ciekawehistorie tylko tematem kanału są analizy z pokojów przesłuchań.
- SciFun ( https://www.youtube.com/channel/UCWTA5Yd0rAkQt5-9etIFoBA ) kolejny kanał popularno-naukowy.
- Siły Zbrojne ( https://www.youtube.com/channel/UC-z9p5Lqbl7BnyS_8m1hqpw ) kanał przybliżający historie różnych sił zbrojnych czy prowadzonych przez nie akcji.
- The Food Emperor ( https://www.youtube.com/channel/UCJ7yzQTV9Yw6zwAaEIL5Jtg ) kanał kulinarny, który ogląda się raczej dla poprawienia humoru niż dla nauczenia się gotowania :D
- Tucker Budzyn ( https://www.youtube.com/channel/UCNSzfesc7IgWZwg4n6uXr1A ) przygody Golden Retrievera. Typowy kanał na poprawę humoru i zrelaksowanie się u boku Tuckera.

Chyba wszystko co powinienem to wymieniłem.
Charlie... Z gonciarzem mam podobnie. Polubilem kiedy pokazywal Japonie, kulture i ludzi tego kraju. Coz... jakis czas temu krzysztof bardzo odplynął w swoim artystyczno-aktywistycznym obledzie.
ZiMnY... Krótkie filmy Sci-Fi, Thrillery... Klikaj na mój nick i na: ?FILMY - BEST OF THE BEST? - Najlepszy zbiór "short films" z YouTube! https://www.youtube.com/playlist?list=PLEniC5zO_zLHUr1n11AFm6wAO3DJCt5RE
W?dkars... Witam. Jakby ktoś interesował się wędkarstwem, to zapraszam ;)
Emace P... U mnie na kanale są stare rapsy mojego autorstwa jak ktoś słucha:) Pracuję nad nowymi. Dajcie suba! :D
Dana... Dzień dobry, ja tu przyszłam dla muzyczki z intra
Bartosz... • Na bitewnym szlaku - gość bardzo fajnie opisuje bitwy i wojny głównie I Rzeczpospolitej
• Strefa konfliktu - Marek Sygacz opowiada o dzisiejszych wojnach. Donbas, Syria, Kurdystan
Geralt ... Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział o sobie że jest ,,Panem Sabatu''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre ;)

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?

Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam pełniejsze opisy, polecam również przejrzeć obrazki z pod linków które zamieszczam poniżej.

A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
https://zapodaj.net/08d09d8a0972f.jpg.html
https://zapodaj.net/fdc16fa2394bb.jpg.html
https://zapodaj.net/db19915e1895f.png.html

Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
https://zapodaj.net/ce42081047005.jpg.html

Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
https://zapodaj.net/6fda804f808a3.jpg.html
https://zapodaj.net/f07b0accd762c.png.html
https://zapodaj.net/c11138b06f1fa.jpg.html
https://zapodaj.net/a94d83086b63c.jpg.html

Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Bestii 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
https://zapodaj.net/8c6af621b4498.jpg.html
https://zapodaj.net/8995997aaa36d.png.html

Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
https://zapodaj.net/7faac2420aa09.jpg.html
https://zapodaj.net/ce0f29624922a.png.html
https://zapodaj.net/84ff70ec1bfe1.png.html
Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
https://zapodaj.net/de2d78aff3f68.jpg.html

Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers, widocznie Stare tłumaczenia Biblii nie są tak przekłamane jak nowe.
https://zapodaj.net/eb3d9086a9d9d.jpg.html
Poniżej kilka słów o tym jak np. wg. nauczania Jezusa obchodzić Sabat.
https://zapodaj.net/962fafa0bde32.jpg.html

Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
https://zapodaj.net/a9e48395fece5.jpg.html
https://zapodaj.net/6fd63e60a5be8.png.html

Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
https://zapodaj.net/a50c223908e47.jpg.html
https://zapodaj.net/fca2e2122308e.jpg.html
Poniżej parę słów o Starotestamentowej świątyni i Arce Przymierza(z 10 przykazaniami) znajdującej się w świątyni i o tym jak to ma się do Nowotestamentowej świątyni jaką jesteśmy my i nasze ciała.
https://zapodaj.net/088fbc280e4a9.png.html

Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)
https://zapodaj.net/a46577a71f5e9.jpg.html

Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
https://zapodaj.net/40197d60f507a.jpg.html

Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
https://zapodaj.net/cd230b4d40aa8.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
https://zapodaj.net/8608af7308442.jpg.html

Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
https://zapodaj.net/3bfcfc63962d4.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), poruszam również kwestie nauki o czyśćcu tzn. udowadniam że w pierwszych wiekach jej nie było, analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
https://zapodaj.net/6f021e270cc5b.jpg.html

Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
https://zapodaj.net/0258c88fad115.jpg.html
A tutaj parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
https://zapodaj.net/4840a9be4e161.png.html

Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu, a przecież czytamy że Jezus został poczęty z Ducha Bożego, a gdyby tak nie było, miałby skażoną grzechem genetykę(po Adamie) i nie mógłby mieć bezgrzesznej natury, by złożyć siebie w ofierze za grzechy ludzi. Poniższe wersy polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat ;) Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.'' i ten wers 2 List Jana 1:7 ,,Bo wyszło na świat wielu ZWODZICIELI, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest ZWODZICIELEM i antychrystem.''
https://zapodaj.net/3401b430ccf40.jpg.html
https://zapodaj.net/3c6e4a9455cb4.jpg.html
Poniżej analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga Najwyższego(Ojca Jezusa)
https://zapodaj.net/3b1cd7a9e15a8.png.html
Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać szczególnie Świadkom Jehowy.
https://zapodaj.net/7cd2050a417ff.png.html
https://zapodaj.net/62e3d823ebace.png.html

A poniżej pozostałe.
https://zapodaj.net/f54701da74445.jpg.html
https://zapodaj.net/1498d2d56b67a.jpg.html
https://zapodaj.net/f1bc3183786b1.png.html
https://zapodaj.net/5b68ad9ea7e90.jpg.html
https://zapodaj.net/b324eb02d4083.png.html
;;
niePOPR... niepoprawnahistoria urbex pozdrawiam Chmiela
Rados?a... Triglav2002 polecam
taduch1... Chmielu jako człowiek zajarany Norwegia mógłbyś ujrzeć Apetor taki norweski Jaś Fasola gość jeździ po Norwegii i komikuje :)
Blejk K... "uroda japońskich kobiet" a to jest coś takiego ? przecież one są wszystkie takie same
WILK... Czołem ( możesz podać nazwę lub link tego koc z wyprawy za granice który lepiej się spisał niż śpiwór ) proszę. Pozdrawiam
Przemys... Fajny pomysł Chmielu