21.12.2020 Nastapi nowy świat Stary świat nigdy już nie wróci. Nic już nigdy nie będzie jak dawniej Suwerenny PL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=89zrGjHfFv8Najlepsze komentarze:

Dragona... Żadne bajki tylko sama prawda. Gdyby mi ktoś dokładnie rok temu powiedział że ten świat będzie tak wyglądał to bym myślała że jakiś psychol... niestety to rzeczywistość. Też uważam że to armagedon. Pozdrawiam gorąco
Mi?osz ... Matka Jezusa miała na imię Maria, w oryginale Miriam. Maryja, biblijna królowa niebios - demon, postać która objawiała się ludziom podaje się za matke Zbawiciela, ale nią nie jest. Cały świat został zwiedziony. List do Galacjan przestrzegał przed tym. Brzmi szalenie ale powstrzymajcie się od hejtu, zbadajcie temat w oparciu o Słowo Boże.
Katarzy... "Zostaliście tu zesłani, żeby wykonać to źle"........ taka misja? Czy równie dobrze nie można powiedzieć, że jeśli zjecie zupę pomidorową to wykonacie misję zjedzenia zupy pomidorowej a jeżeli nie zjecie zupy pomidorowej to wykonacie misję niezjedzenia zupy pomidorowej? Jaką ma misje leń obibok i zatwardziały złoczyńca? Jaką miał misję Hitler? To było po pierwsze. Po drugie: Ewangelii nie można interpretować po swojemu. Po trzecie: Miesza Pan Biblię z wróżbiarstwem i astrologią, które to w Biblii potępiono i to bardzo zdecydowanie. Po czwarte co ma wspólnego 21 grudnia z wizytą Marii u Elżbiety - odpowiem, nie ma nic wspólnego. Kiedy Maria odwiedziła Elżbietę była na początku ciąży. Jedyne co się do końca zgadza to to, że nadchodzi nowy świat. Wypełniają się proroctwa z Apokalipsy czyli Objawienia. To się zgadza. Jeśli ktoś naprawdę zna Biblię to może łatwo rozpoznać, że Pan jej dobrze nie zna. Bardzo podobały mi się Pana wcześniejsze programy i meliskowe poczucie humoru. Dziś, niestety, lekki chaos. Pozdrawiam.
2626hun... Majowie nie doliczyli niedziel handlowych ;)
tommykl... Zaczęło się (zgodnie z harmonogramem agendy), już mówia o nowym szczepie śfiruska, aby strachem zmusić do wyszczepienia.
Elzbiet... Panie Andrzeju a gdzie wolna wola człowieka dana przez Pana Boga. Świat może stać się zniewolony i to nie dzieje się z przyczyny zmian planetarnych ale przez tych co służą szatanowi i dążą do zniewolenia innych tych co nienawidzą praw naturalnych stworzonych przez Boga.
wojtek ... Czytajac niektore komentarze to dalej jest 3D..
Mister ... Ohohohooo... Dlatego kupiłem nową bieliznę, bo od jutra będzie rządzić mój jaszczur w spodniach! Trwożcie się niewiasty bo on nadchodziii!!! XD
Anna DM... Super pozytywnie! Dziękuję
MoQur Z... 12:43 ale ty zdajesz sobie sprawę że data urodzin Jezusa jest umowna? Ta data jest kontynuacją kultu słońca w dniu przesilenia zimowego a sam Jezus (z tego co pamiętam) urodził się we wrześniu lub październiku. Trochę cię poniosło. doczytaj
Gregory... To o czym mówisz ma się wydarzyć 2150 roku, wynika to z recesji osi ziemi, która raz na 2150 lat zmienia swój kąt o jeden stopień. I słońce wschodzi wtedy w innym znaku zodiaku, układ się cofa co znaczy że obecnie słońce znajduje się w znaku ryb, następnie będzie w znaku wodnika. Stąd zapożyczenia w w wierzeniach, Biblia mówi o trzech erach, Mojżesz jest znakiem ery Barana, w innej religii w Persji to Mitra zabija Byka, oznajmiając erę Barana. Mojżesz każe zabić wyznawców złotego cielca. Jezus zaś jest bóstwem solarnym ery ryb, stąd tyle jest o rybach, rybakach w biblii nowego testamentu. Biblia mówi że Jezus będzie aż do końca ery, ale w wyniku manipulacji religijnych przetłumaczono to na koniec świata. Religie opierają się na starożytnych wierzeniach, podstawą jakieś 3000 lat przed Chrystusem, to Egipt. Historia chrześcijaństwa, jest żywcem oderżnięta od wierzeń starożytnych Egipcjan. Więc nie bierz do siebie bezpośrednio biblii, bo tam jest wiele nieścisłości, chaotyczna hybryda literacka, w wielu miejscach sama sobie przeczy. Pamiętaj że tą książkę napisali ludzie z przed 2000 lat, i niewiele wiedzieli o otaczającym ich świecie, więc ich interpretacja może być daleka od prawdy. świat się zmienia, ponieważ czy chcesz czy nie ewolucja się nie zatrzymała, rozwój nauki, techniki, w ostatnim stuleciu nauka osiąga najlepsze wyniki, zastanowiłeś się dlaczego. Prosta odpowiedź, naukowcy odrzucili dogmaty religijne, zostawili ową religie, i zajęli się rozwiązywaniem zagadek naukowych. Takie zmiany na ziemi za życia ludzi już były, ponieważ ludzie istnieją już kilkadziesiąt tysięcy lat Ludzie się są inni ponieważ każde pokolenie które się rodzi zastaje świat inny, niż ich rodzice, więc bez paniki, bez sensacji, nic się nie dzieje.
Szef Ko... To są bestie - działają destrukcyjnie - nie chronią życia, tylko je niszczą pod pretekstem jego ochrony. Bestia karmi się strachem, a można pokonać działając wspólnie z odwagą.
zbysiu1... Nic się nie wydarzy. Nie opowiadaj bajek.
zbysiu1... Nadejdzie Wielki Dzień Gniewu Bożego!!! Nie będzie to jeden dzień ludzki, tylko to będzie jakiś okres w którym nie życzę nikomu aby znalazł się w tym okresie. Ale niestety mnóstwo ludzi, grzeszników się znajdzie i zostaną zniszczeni. Znajdą się też tacy, którzy się nawrócą. Będzie to czas w którym będzie rządził antychryst. Sprawiedliwi zostaną porwani na obłoki przez Chrystusa. Ich ciała zostaną przemienione w oka mgnieniu, natychmiast, aby nie brać udziału w tym Dniu Gniewu Bożego.Amen!!!
Dario... Pielęgniarka mdleje po szczepieniu Covid19 na antenie TV - nagranie
https://alter24.pl/polska/pielegniarka-mdleje-przed-kamerami-po-zaszczepieniu-na-covid-19/
RaferoF... Jeśli to co mówisz jest prawdą to znamieniem bestii będzie szczepionka(terapia genowa).
zbysiu1... Nadejdzie Wielki Dzień Gniewu Bożego!!! Nie będzie to jeden dzień ludzki, tylko to będzie jakiś okres w którym nie życzę nikomu aby znalazł się w tym okresie. Ale niestety mnóstwo ludzi, grzeszników się znajdzie i zostaną zniszczeni. Znajdą się też tacy, którzy się nawrócą. Będzie to czas w którym będzie rządził antychryst. Sprawiedliwi zostaną porwani na obłoki przez Chrystusa. Ich ciała zostaną przemienione w oka mgnieniu, natychmiast, aby nie brać udziału w tym Dniu Gniewu Bożego.Amen!!!
Bartek ... Boje się o swoje dziecko, w jakich pojebanych czasach będzie żyło,smutne
vepo24... Co to jest to 3d i 5d?
Tomek a... Odsubuje kanał bo świrujesz ???
Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8108035 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60100 użytkowników.