Hołdyńska: Zaatakowano kościoły, choć orzeczenie TK ws. aborcji nie miało nic wspólnego z Kościołem TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jucs_Kra3qcNajlepsze komentarze:

Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z dudpy prezydent :]
Maja Su... UDOSTĘPNIAJCIE‼️‼️‼️Tiffany Dover umarła!  Zmarła pielęgniarka, która zemdlała po szczepionce przeciw covid-19 - https://www.gloria.tv/post/sQrTyYqpdPfT4vMAkAPFWJfJP ‼️„PIELĘGNIARKA TRACI PRZYTOMNOŚĆ NA WIZJI PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI - WAŻNE!!!” - https://youtu.be/CdqH5ticTpU
‼️„Departament Zdrowia USA: ponad 3000 "zdarzeń" po przyjęciu szczepionki.” - https://youtu.be/YfDznhp_qqc ‼️„90% Lekarzy nie chce szczepić się przeciw COVID-19” - https://youtu.be/B9VfNkzlVdk
‼️‼️‼️"Wolontariuszka w Indiach dotycząca badania szczepionkowego COVID-19 rozwija encefalopatię i pozywa - reakcja na szczepionkę" - https://thevaccinereaction.org/2020/12/covid-19-vaccine-trial-volunteer-in-india-develops-encephalopathy-and-sues/ TRZEBA SKOPIOWAĆ TYTUŁ I WKLEIĆ W WYSZUKIWARKĘ GOOGLE, PO ODNALEZIENIU ARTYKUŁU WŁĄCZYĆ TŁUMACZA NA "J. POLSKI"
‼️"Kolejny przypadek silnej alergii na szczepionkę Pfizera" - https://www.medonet.pl/koronawirus/szczepionka-na-covid-19,kolejny-przypadek-silnej-alergii-na-szczepionke-pfizera,artykul,91808956.html ‼️STARUSZKA 90 LETNIA - POWIKŁANIA PO SZCZEPIENIU - "UK probes whether Pfizer’s COVID-19 vaccine caused allergic reactions"
https://www.wafb.com/2020/12/09/uk-investigates-possible-allergic-reactions-covid-shot/ PILNE - UDOSTĘPNIAJCIE I PISZCIE DO SWOICH WŁODARZY‼️?https://goral.info.pl/petycja-do-gmin-o-sprzeciw-wobec-szczepien-i-planowanej-segregacji-ludnosci/
Noname ... Bolszewicy zamknęli wszystko oprócz kasyn i kościołów. Tu komisja aż się prosi kto i i le wziął. czuje że piątkowy PIS owski samobójca wróci do gry.
iwo gaj... Duchu święty przemieniaj rozpustną lubieżność w wierność małżeńską i miłość rodzicielską !!!
iwo gaj... O feministkach a szczególnie o Lempart bez maseczki: "Brzydkie baby są bardziej jadowite od kobry"
iwo gaj... Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi świętemu za zrządzenie zbożnego wyroku TK!!! Dziękuję Ci Panie za wysłuchanie naszych modlitw!!!
iwo gaj... Od myślących sierpem i młotem uchowaj nas Panie!!!
taki Ja... Kościoły zostały zaatakowane, ponieważ księża są tak nietykalni, jak politycy PO za ich kadencji.
Gospodarka jest zamknięta z powodu pandemii, a Rydzyk zorganizował sobie urodziny, gdzie było kilkadziesiąt osób, bez żadnych ograniczeń.
Jak nauczyciel jest pedofilem, to idzie do więzienia, a jak ksiądz jest pedofilem, to jest przeniesiony do innej parafii i ma zapewnioną ochronę.
Jesteś pedofilem i chcesz być nietykalny ? Zostań księdzem !
Agniesz... chceci pozbyc sie kosciolof aby zgarnoc ciemna mase ale to wam sie nie uda przezylismy wojny, komunis i choroby to i was lewica przezyjemy za 3 lata sa wybory zagranica juz wam nie pomorze a ulica tez nie zadziala zostaje juz wam tylko ??????????????????? ?
Renegad... 90% Lekarzy nie chce szczepić się przeciw COVID-19!!! - https://www.youtube.com/watch?v=B9VfNkzlVdk
Jonczek... Miało i to bardzo dużo
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.