Bez wulkanów nie byłoby życia na Ziemi JASNA STRONA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=noFI5bw39ZANajlepsze komentarze:

Patryk ... 8:30 a od kiedy siarka to metal szlachetny xD?
Oliwer ... Ale nuda.
Erik Si... Mi się z wulkanem kojarzy wytrysk
MINTIS ... Pierwsze co mi się kojarzy to dinozaury
Rafaelo... Pangea- jedzenie dla gekonów orzęsiony h i innych gadów
YOUNG 6... Wam tez ten dźwięk przerywa ?
maciule... Nie spodziewałem się że wulkany są tak potrzebne
Dawid T... Pomysł na odcinek: co gdyby była lawa zamiast podłoża
Yamata... Usuń te. Dziadostwo
•Moza... Pomysł na film : A co gdyby była tylko 1 pora roku?
Nieznan... Pomysł na film: Co by było, gdyby nie było pogody?
Ziggler... Meteoryt to coś, co już spadło, a nie to, co leci. To ważne, bo to już potwierdza, że nie mówicie prawdy. ;)
Oskar A... Kabum
Cezary ... ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
?ycie n... W jakim programie montujesz filmy?
lambos ... Ciekawe co ekolodzy myślą o wulkanach
HYDRU S... zasubskrybuj mnie ktoś oddaje suby.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!
Anna... Hey I'm Anna and do you know that now I do something now you know I play cat jump or earn meters and points and coins I wish you a nice day and a life
Anna... 科泰尔好好食
Raptor ... [B]KREACJA ŚWIATA DOBRO VS ZŁO[/B][B][I][U]Wstęp[/U][/I][/B]Zaczynając myślałem w jakiej formie umieścić treść, mniej więcej rzucę wam prosto w Twarz, Prawdy i Sekrety które leżą na wyciągnięcie Ręki.

Postawiono nam to Przed Oczyma, Patrzycie a nie widzicie, Słuchacie a nie słyszycie.

Zdecydowałem jak przystało na Nowoczesność XXI w zamieszczę to w formie Posta.[B]Losy Świata jak i wszystkich kolejnych Pokoleń[/B] zbiegają się ku tej jednej chwili, właśnie tu i teraz.

[B]Od każdego z Nas[/B] będzie zależało to w jakim świecie będziemy Żyć.Czy w takim gdzie miejsce znajdzie się tylko dla Elitarnego grona gdzie Kłamstwo, Strach, Obłuda i ZŁO jako całokształt pełnić będą pierwszoplanową role??

Gdzie Człowiek jest zepchnięty do Funkcji ""Bateryjki"" jak w Matrixie ??Czy może w takim gdzie miejsce znajdzie się[B] dla Każdego [/B]??

Dla tych którym mniej czy więcej poszczęściło się w życiu. Gdzie [B]Prawda, Odwaga, Prostoduszność i DOBRO[/B] jako całokształt będzie Kultywowane.Świat może wyglądać całkowicie inaczej niż nam się to Narzuca. Jeszcze nic straconego możemy powstać jak Feniks z Popiołów i [B]Nieść ŚWIATŁOWszystko zależy od CIEBIE.[/B][U][I][B]Rozwinięcie[/B][/I][/U] [B]OGIEŃ[/B]Żyjemy w Świecie Wykreowanym Przez Potężne Mroczne Siły ich orężem jest ZŁO, Kłamstwa, Obłuda i Manipulacje. Reformują Świat od około 2 tysięcy +/- Lat.

Wmawia się Nam że tak musi być. Jesteśmy Programowani od Narodzin do Śmierci. Dziel i Rządź - Skłócają wszystkich ze wszystkimi. Strategia Strachu.[B]Zakłamanie Rzeczywistości jest daleko idące.[/B] Na Każdym polu są Kłamstwa i Sekrety do odkrycia.[B]Większość Mediów[/B] na Świecie to Narzędzie używane do Kreowania Rzeczywistości przez siły Zła[B]Medycyna, Farmakologia[/B] - Posiadamy Moc Samoleczenia, Natura jest z Nami.[B]Matematyka[/B] - Operujemy Dziesiętną a nic prawie nie wiemy o Piętnastkowej - Szesnastkowej.[B]Historia[/B] - Tutaj do Odkłamania wszystko, od Antyku, Starożytności, Średniowiecza po Współczesność. Bardzo dużo Kłamstwa i Półprawd.[B]Religie [/B]- Kolejne Narzędzie w Arsenale ZŁA, wykorzystane do Uformowania Współczesnego Świata. Zginęły Miliony, czy na marne ??

Co nie oznacza że na początku Religia nie była DOBRA. To ZŁO zmanipulowało Religie i użyło do Swoich Celów.[B]Emocje[/B] - Emocje to jedna z Podstaw Naszej Egzystencji. Pamiętaj, to emocje, emocje powodują że jesteśmy Ludźmi.

[B]Emocje == Energia[/B]. ZŁO używa niskich "Wibracji" Emocji typu Strach do Kontrolowania Świata.[B]Karma[/B] jako proces regulacji we wszechświecie.[B]Chakry[/B] Punkty Energetyczne w Ciele każdego Człowieka. Posiadamy Aury.Przez [B]Elektrony[/B] z których jest zbudowany cały wszechświat, płynie informacja i jest transformowana do wyższych wymiarów.Świat Materialny oraz wyższe Wymiary nieustannie oddziałują na siebie, jest to jedna Wielka Machina.Teraz czas na[B] PRAWDE[/B] która wylewa się z każdej strony, chociaż większość nie może Jej Dostrzec.[B]Odwieczna Walka Dobra ze Złem to Fakt[/B]

Prawdziwe Sekrety i Tajemnice są Eksponowane w Pop Kulturze jest tego naprawdę dużo.Król Lew -- [B]Dobro Triumfuje[/B]Matrix -- Film wręcz DokumentalnyHarry Potter i Insygnia Śmierci -- TrójcaEquilibrium -- Emocje to Klucz do WszystkiegoGwiezdne Wojny -- Jedi to Mistrzowie Emocji, Mistrzowie Kreacji, rozumieją otaczający ich Świat i MOC[B]Ludzkość posiada Wolną Wole[/B]. Mimo to Matrix Trwa

Mamy Moc aby zmienić bieg wydarzeń, wystarczy zrzucić kajdany strachu i otworzyć się na[B] Światło[/B]W Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego Amen. W Imię Stwórcy, Człowieka i Duszy w Jednej Materialnej Powłoce - Czyli [B]w Człowieku.[/B]W teraźniejszości w Materii funkcjonujemy, tutaj działają nasze Zmysły Węchu / Słuchu / Dotyku / Smaku / Wzroku. Nasze Ciało jest naszym [B]Avatarem[/B].

To tu Operujemy swoim Losem, [B]możemy żyć jak i umierać[/B], będzie tak jak postanowimy.[B]Posiadamy Dusze[/B]. Dusza jest niematerialna i funkcjonuje w wielu wymiarach.[B]Stwórca[/B] jest Wszechmogący i jest wszędzie we wszystkim. Mamy cząstkę Stwórcy w sobie.Jest to[B] Największy Sekret, Trójca[/B] -- Człowiek - Dusza - Stwórca .

Zrozumienie tego oraz odpowiednie działanie doprowadzi do [B]Złotej Ery DOBRA.[/B]Jesteśmy nie tylko [B]Obserwatorami[/B] ale także mamy [B]Wielką Moc Kreacji.

Posiadamy Świadomość[/B], Istnieje także [B]Świadomość Zbiorowa. Myśli, Emocje są Potężne.[/B]Grupka ludzi odpowiednio wtajemniczona i zaawansowana może oddziaływać zarówno na Nasz świat jak i wyższe Wymiary.Jeżeli pozostaniemy w Strachu i będziemy Kreować świat ZŁA jak do tej pory ma to miejsce. To taki Świat Będziemy Mieli.[B]Siła DOBRA jest Wielka[/B], jeżeli przestawimy się na wyższe Dobre "Wibracje" to cały świat szybko się zmieni na Lepsze.[B]Trójca - Potężna SIŁA[/B] która jest ukryta i uśpiona w [B]KAŻDYM z NAS[/B].[B]Zacznij od Oddechu, Myśli, Emocji, Chakr. Jesteś Całym Wszechświatem. Jesteś Wszystkim[/B]Tu nie chodzi o Nową Religie czy System, nie chodzi o my,wy,oni. Tutaj [B]Chodzi o Człowieka[/B] i Jego Miejsce we Wszechświecie.

Czy jesteśmy Gotowi aby iść dalej jako [B]Człowiek istota Wielowymiarowa[/B]?? Czy jesteśmy gotowi aby się zbudzić ??[B]Nadchodzi Epoka Prawdy, Dobroci oraz Wiedzy !!![I][U]Zakończenie[/U][/I] ISKRA[/B]Zapomniałeś Mnie Więc Zapomniałeś Kim Jesteś. Spójrz w Głąb Siebie, Nie Zapomnij Kim Naprawdę Jesteś. Pamiętaj Kim JESTEŚ !!!

Krew Przelana przez ostatnie 2 tysiące lat w walce ze ZŁEM, stoczone bitwy nie mogą pójść na Marne.

Wydaję się że [B]DOBRO[/B] Przegrało a Świat Ogarnęły Mroczne Siły

[B]Nasi Przodkowie Spoglądają na nas i są Pewni że Zwyciężymy!!! Wciąż tli się Płomyk NADZIEI !!![/B]Apeluje do Wszystkich Ludzi, aby wzięli LOS w Swoje ręce i zaczęli szerzyć i Promować treść tu zawartą, tłumaczyć na inne języki i [B]Pokazywać dalej[/B].

To my Ludzie tworzymy Nasz Świat i to od nas wszystkich powinny zależeć Losy Świata.

[B]Po której Stronie Mocy Staniesz ?? Wybierzesz DOBRO czy ZŁO ?? Nie musisz być doskonały. Bądź Człowiekiem

Definicja Ciemności ?? Brak ŚWIATŁA

Aby zło zatriumfowało, wystarczy by Dobry Człowiek niczego nie robił.[/B]17.12.2020 Autor Nieznany