Koronawirus. Budka: premier nie mówi prawdy albo jego działania nie były oparte na żadnej strategii Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=384i4UjpJysNajlepsze komentarze:

1768kom... Do czego służą maseczki? www.youtube.com/watch?v=ivttPqPc3pI
Tukan T... Budka przecież wiosną twoi eksperci mówili że jesieniom cowid 19 wygaśnie . PO co się odzywasz jak nie masz zielonego pojęcia o niczym .
Krzyszt... Jak można zapraszać takiego idiotę co jego stara wyłudziła kasę z ZUSu
Zenon K... Tylko.budki mówią prawde uwazaj na pożar ?
Bogdan ... Państwo z poduszką z OFFEEeee POLAKÓW, to poduszka jak wór obfitości na lat wiele dla ???POsiewiczow.
Krystia... I Bedzie aber silver ;) budka znikaj
hgg ggh... /Ludzie kochani ! Jak nie wiecie dlsczego hołownia tak zachęca do szczepień to tu macie odpowiedz https://m.cda.pl/video/59269406e
Ocz ko... Tłumoków nie brakuje...i dalej 99,9% wierzy w te machloje i przytakuje.Wirusy były i będą..załamanie pogody i jeb kilka milionów chorych tak działają wirusy . Ogólnie już dawno po szczycie listopad 2019 - marzec 2020 .Na czym polega ten przekręt ? Praktycznie każdy już ma koronowiruska w sobie..kto bardziej chory to wtedy jest "pozytywny" i nie zawsze to jest też regułą..wszystko zależy od dnia zrobienia testu i wielu jeszcze innych czynników. Zniknie testowanie zniknie grypa i koronowirusy. Ludzie przejrzyjcie na oczy. Liczba zakażeń spada ...ludzie nie robią testów jedynie jak muszą do szpitala to nielegalnie się ich testuje..no bo nikt normalny nie będzie robił tych ich testów,a pinokio robi lockdowna. U mnie na wsi dużo osób masek nie nosi wszystko jest cacy...organizmy już odporniejsze większość katar ,kichanie czy kaszel covidowy przeszło niedawno...nie ma już tego kaszlu i duszności jak rok temu.Skala przestępstw jest ogromna ...nabijanie statów pozytywnych trwa w najlepsze ,a napierniczacie w maseczkach..sok z tymbarka,cola i inne jest na pozytywny. Całe te lockdowny i obostrzenia,maseczki były nieistotne i za to kryminał powinien być ,o nierobach w rządach to już nie wspomnę bo szkoda klawiatury na te pejsate dziady ,urzędnicy ,konowały to samo szkoda klawiatury .Mam nadzieję ,że karma do nich wróci .
Ewa G?a... Premierek morawiecki nigdy nie mówi prawdy.
Tomek L... W tym cyrku na wirusa nic się nie zgadza ! TO OSZUSTWO ! Podstawą postawienia diagnozy choroby jest wizyta u lekarza i przeprowadzenie badań , czego nie robią ! Zamiast lekarzy używają fejk testów ! Nie zrobiono też u nas ani jednej sekcji zwłok i badań patologicznych na co osoby zmarły , którym fejk testy przypisały wirusa . Takie badania zrobili w Niemczech , USA i we Włoszech i nikt nie zmarł z powodu wirusa ! Tzw szczepionki które chcą wprowadzać nie mają nic wspólnego ze zdrowiem i szczepionkami ! To MUTIGENY ! i to stwierdzenie niezależnych naukowców i lekarzy !
Mariane... Czas wziąć popcorn do ręki i poczytać kłótnie wyborców PO z wyborcami PiS w sekcji komentarzy.
1768kom... "Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę."
Czym jest Bestia? www.youtube.com/watch?v=yAOzzNExDdg
Tadeusz... O do potęgi
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.