Tajemnicza paczka z Ameryki MocnyVlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=F_Tg4LBHVI0Najlepsze komentarze:

•Daw_... Szafka a może odcinek .... gotuj z szafa snydersy.. na yt można znaleść pare dobrych filmów diy ,polecam próbowałem i wychodzą zajebiscie . Pozdrawiam i wesołych świat !!!
Tomasz ... Alee Szafa ja to myśle ze nie karmić misia to z parku yelowstone czy jak on sie tam nazywa tam mieszkał miś Jogi i jego nie wolno było karmić :-) pozdrawiam
minarch... Jak coś fajnego jest w Biedronce, to nie stoi tam gdzie standardowe rzeczy danego typu, tylko jest taka cała alejka lub pół alejki z ciekawostkami, więc możliwe, że były, tylko tam nie patrzyłeś gdzie trzeba ;)
Robert ... Oj Szafa , Szafa....takiego babola zrobić i to taki profesjonalista.....weż szybko instaluj puszkę hermetyczną i schowaj do niej listwę łączeniową na której masz 3 fazy..400V ! Wydrukuj sobie może tą puszkę :)
Maciek ... Może lepsza dla Seniorki byłaby mata antypoślizgową pod prysznic??
Endo Mo... Witam Safa,

z tej strony ambasodor sportowej polski apeluję do Ciebie o jak najszybsze wyjście na strych i rozpoczęcie treningu na twojej wspaniałej maszynie treningowej.

Pozdrawiam, dużo siły.
Krzysie... SZAFA chyba nie zrozumiałeś żartu z tą figurką :) tam jest zasłonięte przez misia N'T , czyli wychodzi: DO FEED THE BEARS! , a więc właśnie Karmić misia! , dlatego podesłał Ci te wszystkie smakołyki .
Mq L... Jalapeno najlepsze! Miałem Ci kupić ostatnio jak byłem, ale akurat nie było w Targecie.
.... Te tarcze są reaktywne czyli jak strzelisz to zostawia rozlany ślad...mam podobne strzelam z pcp
DamianK... Muzyczne kluchy prześwietne :D zamiast ogladac odcinek to sie bawie :D juz wiem co bede robił w sylwestra :D
Michal ... Szafa świeciła Ci się blokada bezpieczeństwa. Czyli miałeś zablokowana płytę blokadą dla dzieci. Przytrzymujesz min 3 sec ten przycisk po prawej przy kłódce i włączasz albo wyłączasz ta blokadę.? tez tak sobie kiedyś zrobiłem i myślałem ze płyta padła. Polecam sprawdzić?
Skills ... Pod prysznic sąteż takie uchwyty platikowe albo jeszcze inne na przyssawki-bardzo mocno siętrzymają i można ich kilka rodzajów zamontować
YT.tome... 6:29 Szafa a zaktualizowałeś software do najnowszej wersji? Powinno pomóc. :)
Majkel2... Kurnia, panie... Teraz ja siedzę na tych kluchach...
and1... Maca Mini tego starego czy MBA M1 używasz z tym monitorem?
GuitarM... Mnie wyrąbali z grupy ze względu za moją pogardę do niepotrzebnych hasztagów. :D
Ciekawy... Kozak paczka
Ambasad... Rewe można kupić
maniek1... Szafa wesołych świąt :)