SZCZEPIONKA CZY WIRUS. CO JEST WIĘKSZYM ZAGROŻENIEM? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oKJLFNzjYaUNajlepsze komentarze:

Tadeusz... przy wyszczepianiu milionów ludzi dziennie, praktycznie nie mamy poważnych powikłań na świecie, a przy zachorowaniu na CV19 100 razy mniejszym (w Polsce) mamy z 500 przypadków śmierci codziennie i ogrom powikłań w tym występujące po tygodniach i różnie kończących się jak np. bezpłodność lub śmierć, a szczepionka nie zaraża
aezakmi... najwięksym zagrożeniem jest koronawirus , ludzkść powinna się zjednczyć jak w latach sześcdziesiątych zjednoczyła się i wyłapała stonkę i teraz się zjednoczmy i wydezynfekujmy wszystkie powierznie na których może być wirus czyli zdezynfekujmy cały świat.
Izabela... Znawca Artur ??? kim jesteś człowieku aby mówić musimy ? Dlaczego tak mało autorytetów w tej dziedzinie się wypowiada ?
Wieslaw... Propagandy ciag dalszy
Andrzej... Na szczepionkę jeszcze nikt nie umarł. ..sam przeszedłem covid i to jest nokaut dla organizmu. .gdybym miał wtedy wybór bez wahania wybrałbym szczepionkę.
Slawek ... FIRMA PFAIZER SŁYNIE Z LICZNYCH KAR ZA OSZUSTWA W USA TA SZCZEPIONKA JEST NIESPRAWDZONA ZA NIĄ STOI SIEPACZ POLAKÓW ZYD SOLOSZ KTÓRY BĘDZIE SIĘ ŚMIAŁ I LICZYŁ KASĘ A W USA JEST JUŻ LEK NA COVIT I O TYM SIĘ NIE MÓWI ? WIADOMO JUŻ O CO TU CHODZI ?
?ukasz ... 2
Prawy M... Szczepionka.
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.