Anglia odcięta od świata mutacja Covid. Program szczepień M. Sutkowski | Polska Na Dzień Dobry Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4PkJpxtmYc8Najlepsze komentarze:

Tomek L... Przypomnę że nadal wirusa nie wyizolowali ! a już mutacja ha ha na jakiej podstawie i do czego porównują ? Tzw szczepionki EKSPERYMENTY MEDYCZNE które chcą wprowadzać nie mają nic wspólnego ze zdrowiem i nie są szczepionkami ! To MUTOGENY ! -- to stwierdzenie niezależnych naukowców i lekarzy ! Amerykańska FDA ostrzegała przed powikłaniami i je opublikowała ! CDC z USA podaje że jest już ponad 4 tys ludzi z objawami NOP po szczepionce ! Jakie będą powikłania długofalowe to strach myśleć ! Każdy kto zachęca do tych szczepień jest przestępcą !
obserwa... Jak to jest możliwe że w rozpiskach, które krążyły po internecie już pół roku temu przewidziano, że mutacja nastąpi dokładnie pod koniec 2020r.? Wszystko jest odgórnie wyreżyserowane co do dnia, co do liczby zgonów, ile którego dnia umrze, będzie uleczonych, ile zakażonych. W telewizji występują aktorzy a na świecie odgrywa się sztukę teatralną pt "Covid 1984".
snp213... Swiat sie zamyka przed Wielka Brytania a PiSowscy nieudacznnicy wysylaja wieksze samoloty by z UK Polakow sciagnac. Idiotyzm czy zdrada?
suzuki... Nie dał bym ci myszy do leczenia
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.