Koronawirus w Polsce. Trzaskowski: w sprawie szczepień chcę współpracować z rządem Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IQnRbP3CsgUNajlepsze komentarze:

palusze... Sami się szczepcie śmiercią, zostawcie normalnych i zdrowych ludzi w spokoju. Bóg za wasze kłamstwa, was osądzi.
Micha? ... Buahahahaha no nagle się obudził kabareciarz
Mariusz... Trzas rozmawiał z merami.... Chyba k...a przez kubek i sznurek...
Mariusz... Inka... Wydawać pieniądze na taki chłam.... Szkoda marnować pieniędzy... Dziennikarz jeździ sam.... Bez sensu... Furą za 300tys lepiej te pieniądze na pomoc ludziom przeznaczyć... Dobro szybciej wraca...
A tak to pieniądze wyrzucine w błoto.... dosłownie
Artur... łajno sie wylało
slawek ... A ten znowu na dropsie leci.Kto wybral tego pajaca na prezydenta Warszawy?Co tam za ludzie mieszkaja?
Goten s... Panie Trzaskowski miniony wybory prezydenckie przegraliśmy a wygrał pana konkurent duda nadzieja jest za ponowne 5 lat by pionek kaczora na sznurku nie był prezydentem .
Grzegor... Aby się zaszczepić ,wpierw trzeba przestać brać.
Barbara... Ty spadaj na drzewo mendo
Jacek M... teczowy ty sie nie wcinaj
Gniewko... Panie trzaskowski zejdz pan wkoncu na ziemie juz dal pan dupy na calej linii i nie mysl pan ze za panem dalej bedziemy bujaj sie frajerze
csv... A po francusku czemu nie mówi tęczowy rafałek?
Renegad... 90% Lekarzy nie chce szczepić się przeciw COVID-19!!! - https://www.youtube.com/watch?v=B9VfNkzlVdk
Cztery przypadki Paraliżu Twarzy po szczepionce Pfizer i BioNTech! - https://www.youtube.com/watch?v=GGkHuAXm_2A
Renegad... SRAM NA NARODOWĄ KWARANTANNĘ, GODZINĘ POLICYJNĄ ORAZ NA BANDYTÓW I BYDLAKÓW, KTÓRZY JĄ WPROWADZAJĄ!!!...
szponia... oczy zakłamane, szklane, po drugiej stronie kamery pewnie stoją z karabinami, albo kazali mu to mówić bo może trzymają jako zakładnika kogoś z jego rodziny. popatrzcie na niego. widać że coś jest nie tak.

nie dajcie się zaszczepić!
szponia... patrzcie na tą mordę, prawie zapłakaną jak mówi, że pentagon w szczepienia jest zaangażowany. DARPA też jest. a to jest wszystko, co mi wystarcza, by być od tych szczepioinek co najmniej 100m. a tym bardziej nie pozwolić sobie cokolwiek wszczepić przez pentagon, pfizer, DARPA, czy CIA.
Winston... Wytłumaczcie mi coś: jedna korporacja farmaceutyczna dogadała się po cichu z polskojęzycznym rządem, znanym z kręcenia afer na wirusie i dzięki ich szprycy ludzie nie będą dyskryminowani, podlegając pod segregację sanitarną. Ale czemu właśnie ta korporacja ma mieć monopol i ci, którzy dostaną konkurencyjne szczepionki wytworzone w innych krajach mają być na straconej pozycji?
Ted... DZIĘKI ALE TAKI TURBO LEWAK NIE POTRZEBNY DO WSPÓŁPRACY Z RZĄDEM.
Marcin ... nasz wyrób lideropodobny ;)
Dariusz... Jak bardzo kruche jest życie, przekonałem się w 2012 roku. Wszystko, co latami budowałem, w jednej chwili przestało mieć znaczenie...
To miał być beztroski, szczęśliwy czas. Wreszcie zwyciężyliśmy z białaczką! Nasz synek był zdrowy! Mogliśmy zacząć odbudowywać nadzieję na życie, na lepsze jutro. Wreszcie razem mogliśmy pojechać nad morze! Niestety podczas kąpieli w morzu przewróciła mnie fala. Z pozoru wyglądający na niegroźny, wypadek spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego...
Pierwsze miesiące po wypadku były horrorem! Byłem w śpiączce, lekarze nie dawali mi wielkich szans na normalne życie. Po wielu miesiącach walki nie traciłem jednak nadziei. Mój stan nieznacznie się poprawił. Wróciłem do domu i znów mogłem być z rodziną, która do tej pory mogła mnie jedynie odwiedzać w szpitalu.
Moja walka o sprawność wtedy tak naprawdę dopiero się zaczęła. Rozpoczęła się moja intensywna i niesamowicie droga rehabilitacja.
Tak bardzo marzę o powrocie do zdrowia... O tym, żebym sam mógł radzić sobie w codziennych czynnościach. Żebym mógł wybrać się na spacer, towarzyszyć moim dorastającym dzieciom w ważnych chwilach ich życia! Wiem, że nie mogę się poddać, mam dla kogo starać się o zdrowie!

Lata walki o życie najpierw synka, później moje sprawiły, że wszystko inne przestało mieć znaczenie. Dom, który powinien być azylem, zaczął straszyć i powodować niebezpieczeństwo... Najpilniejszą potrzebą jest remont dachu, który zaczyna przeciekać. Woda niszczy fundamenty, które coraz bardziej potrzebują konserwacji. Niestety sami nie damy rady uratować naszego domu... Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, jednak nie mam innego wyjścia. Proszę, nie bądź obojętny!
Darek
https://www.siepomaga.pl/dariusz-zebrowski
Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.