Godzina policyjna w sylwestra Polityczny Przegląd Tweetów Jeden z Wielu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6soR4osjSM4Najlepsze komentarze:

Piotr P... Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież sylwester marzeń.
gagaadz... Nawet wolnościowe media posługują się narzuconą narracją i pojęciami, które nie mają podstaw prawnych. Lok-Dałn, narodowa kwarantanna, etc.
Kamilov... 17:11
Ta informacja jest prawdziwa w 40% ;-)
Jan Kow... Syn morawieckirgo powie jak jest
Czwarte... Sasin to człowiek PiSu od tego by mówić rzeczy które się nie wydarzą. Przez to wygląda jakby był jeden co obiecuje i nie dotrzymuje zamiast całego zespołu. To ten z rodzeństwa który idzie powiedzieć mamie, że się coś rozbiło.
Rafik 2... Obawiam się że wielu Polaków nie ma nawet chęci na iluzoryczną zmianę na PO.
Maciekt... Stary ja nie wiem czy dawać łapkę w górę za materiał czy w dół bo głowa mała...
Patryk ... Płakać mi się chciało jak to oglądałem. To co się dzieje a prawdę nie jest śmieszne... WSZYSCY WON!
gagaadz... ? poszło ????????
Szymon ... Zauważyłem że po obejrzeniu całego odcinka z tweetami, zawsze ale to zawsze jestem zdenerwowany. Ach piękny mamy ten rząd
Volpe _... Kurski jest geniuszem. Dla niego zamknięto cały kraj. Dzięki temu słupki oglądalności mu na sylwestra skończą. I będzie sukces. Bo innych sylwestrów nie ma.
Qba... Nie wiem dlaczego ale przeczytałem policyjny przegląd tweetów pewnie przez miniaturkę
Justyna... może Witek i terlecki i cala reszta marszalkow z pisu po prostu nie wiedza, ze ten mikrofon można magicznie wyłączyć jednym przyciskiem XD wszytsko fajno, ale zabrakło mi jakiegoś fragmenciku nafuranego krzysia bosaka z konferencji :'c albo beczki z górlai jak teraz oburzeni, ze im rząd zamyka biznesy, a wczesniej prędziutko biegli zaglosowac na pisiorków i płakupłaku
DD... Ale tak na serio... Ten Sasin to ma jakieś kwity na Kaczyńskiego? Przecież każdy już dawno by się go pozbył.
Krzyszt... Po kim jak po kim, ale po Tobie Jeden z wielu spodziewałem się, że ogarniesz, dlaczego branża alkoholową tak szybko obeszła ustawę. Naprawdę sądzisz, że nikt w rządzie nie wiedział o tym, że taka będzie reakcja? Oczywiście, że wiedzieli i się tego spodziewali. Każdy ml alkoholu jest objęty akcyzą. Teraz, jeśli nie będziesz pić 100ml, a 350ml, to do rządu popłynie 3,5x tyle pieniędzy. Zamiast 500mln wpłyną miliony. Państwo zarabia kolosalne pieniądze na akcyzach. Dajecie się rolować jak małe dzieci. I widząc wierzchołek góry lodowej myślicie, że to jej całość.
Bartek ... Brawo rodacy głosujcie dalej z myślą aaa bo nie ma na kogo konfe masz wolna kwota podatek dochodowy won i wystarczy
Pawel C... Sylwester marzen Mains
tage Dj Matys/Dj Kris Youtube?
Franko... A to nie jest tak, że te podwyżki za prąd to przede wszystkim wynik płacenia za produkcje co2 do ue, a ich sztuczne podtrzymywanie były by dopłacaniem do produkcji? Nie jestem tego pewny, wiec ktoś mnie może poprawić.
Piotr W... Zamiast gwiazd ????? ???