Kaczyński WYRZUCI nie zaszczepionych z rządu?! Kolejna AWARIA "Czajki"! Przegląd Mediów wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DcN7HsTbVLENajlepsze komentarze:

ada? ??... Pamiętam, jak wyśmiewaliście i krytykowaliście kanał IPP od sekciarzy i innych oszołomów, a sami przebiliście ich pod każdym względem. Z porządnego prawicowego kanału zrobiliście propagandową papkę rodem z TVP i TVN dla ograniczonego umysłowo foliarstwa. Już tylko jedna foliowa czapka dzieli Rolę i ten kanał od aluminiowego szału.
Joanna ... Co to za rząd? Jaka demokracja? Co oni wyprawiają z naszym krajem?
alina j... TOTALITARYZM
Katarzy... Gdzie jest odcinek o ilości osob ze skutkami ubocznymi po szczepionce w usa. Juz zbanowany ? Jeszcze wczoraj w nocy byl.
Andrzej... Widziałem debili ale żeby tak się mścić, jesteście żałośni.
WSPIERA... Gdzie jest film wczorajszy z Bąkiewiczem? Czemu nie działa dział Filmy na wrealu24(dot)tv? Na szczęście go sobie ściągnąłem szybko za pomocą savefromnethelper - wtyczki do Mozilla. Na szczęście mam ściągnięte wszystkie ważne filmy z waszej strony - ponad 1116 filmów - wszystkie z Karoniem, Gadowskim, Zgierskim, Ordo Iuris, Teglund, Krajskim, Żebrowskim, prof. Nowakiem itd. Przezorny zawsze ubezpieczony:). Z kanału MediaNarodowe tez ściągnąłem wszystko, co chciałem i z Niezależny Lublin. Czy mogę je puścić na swoim kanale, by inni mieli do nich dostęp?
Lech Cu... Jemu dać 5 dawek może to szlak trafi