Walka z pandemią koronawirusa. Konferencja premiera Morawieckiego TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RGzQvqI8fmQNajlepsze komentarze:

Robert ... Jak tak można publicznie kłamać
Noname ... Morawiecki: wirus jest w odwrocie i nie trzeba się go bać. Trzeba pójść
na wybory. Tłumnie szczególnie ludzie starsi. 64 tysiące zgonów tylko w
listopadzie. Ludobójstwo. Wyleźli z socjalistów komuniści. Wszystko żeby
utrzymać się przy korycie
Wujas _... Schowajcie to...nie wypada tak z qtasem na wierzchu...
Jenny 8... Morawiecki, ile można słuchać tego pierdolenia. Rok za rokiem każdy ładuje kit, ale to co się dzieje od marca to niczym scenariusz z Benny Hilla.
Renata ... " Jeśli zdobędziemy władzę, nie oddamy jej już NIGDY, chyba że zostaniemy wyniesieni z naszych gabinetów jako trupy.
J.Kaczynski
~ 2013 r.
hgg ggh... ;Ludzie kochani ! Jak nie wiecie dlsczego hołownia tak zachęca do szczepień to tu macie odpowiedz https://m.cda.pl/video/59269406e
Mac Man... 2 minutowa konferencja? Szybki ten Pan
Back Wi... Powikłań po szczepionce w USA jest 3000 a nie 6 jak twierdzi PiS i TVP .
Renata ... ?????‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
jaros?a... Wielu ludzi wychwala swą dobroć, ale któż znajdzie męża wypróbowanego?
Marek D... Co będzie dalej z życiem tarcze opadną ?
Tomek L... Skorumpowani politycy i medialni najemnicy zwani lekarzami bezczelnie kłamią ! Nie mają ani jednego potwierdzenia i dowodu naukowego na to o czym mówią ! Narażają ludzi na utratę zdrowia a nawet na śmierć ! Amerykańskie FDA opublikowała przeciwwskazania i mogące wystąpić powikłania poszczepienne - O TYM NIE MÓWIĄ ? CDC opublikowała już ponad 4 tys powikłań po tych szczepieniach ! O TYM NIE MÓWIĄ ? za to mówią żeby się wszyscy szczepili , żę nie ma nic znaczenia czy zmutował wirus i że chyba na pewno jest wszystko bezpiecznie i będzie działać ?? Do więzienia tacy powinni trafić zaraz ! Ukrywają tez prawdziwe fakty i publikacje naukowe !
Wujas _... Brak zgody na ideologię katolicką, katomatolską, pislamabadzką oraz kościelno-pedofilną. Wypierdalać. Dość już zniszczyliście Polskę.
Back Wi... Ponoć ta pielęgniarka co się zaszczepiła w USA i zemdlała na wizji umarła .
Nie wiem czy to prawda ale tak piszą niektórzy .
Wujas _... Łapka w dół dla propagandowych prostytutek i dzień jest piękniejszy :]
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z duduppy prezydent :]
Jarek S... W waszą propagandę wierzą tylko głupcy, a waszego straszenia boją się tylko lękliwi! A sami do której grupy należycie, sądzicie że wy tego złego unikniecie, które pospołu z obłudnikami u władzy na nas wszystkich ściągacie? Jaką wiarę macie i w kim ufacie, że końca tego wszystkiego nie widzicie? Myślicie może, że wszyscy są wam podobni? Dlatego jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą, a jak sądzicie, tak zostaniecie osądzeni. Ostrzycie topór na własne ścięcie, a gałąź którą piłujecie, wam na głowę spadnie. Bezrozumni, ślepi przewodnicy ślepych, którzy upajacie się pychą, a z wyniosłością się obnosicie, mniemając, że coś więcej po was zostanie niż tylko garstka prochu. Po wszystkie dni zła sława, a na ostatek marne zginienie; i komu się przypodobać staracie, swojemu panu, który o was nie ma dobrego starania. Mniemacie może, że wolni jesteście, a nawet myśleć sami się boicie. A jeśli sami nie wiecie komu służycie, to sami się zwiedliście i jeszcze nas usiłujecie takimi uczynić i tak usprawiedliwiona jest mądrość od dzieci swoich. Oczyśćcie swe sumienia raczej, póki jest jeszcze taka sposobność, nie bierzcie udziału w tym słabym przedstawieniu, teatr już płonie i wam też za chwile już nic nie zostanie: ani widowni, ani miejsca i nikt o was nawet nie wspomni jak już nie będziecie potrzebni; jeżeli sól zwietrzeje, to czym ją naprawicie? Odwrotu już nie ma, niektóre decyzje podejmuje się raz, a konsekwencje na zawsze zostają, jeśli kto ma jeszcze sumienie, ten niech się stara, aby je zachował, a kto nie ma, tego nadchodzący ucisk doświadczy niczym ogień doświadcza złota. Tylko prawda się obroni, reszta zniszczona być musi.
 
List do Rzymian 1:16
Nie wstydzę się bowiem ewangelii Chrystusa, ponieważ jest ona mocą Boga ku zbawieniu dla każdego, kto uwierzy, najpierw Żyda, potem i Greka.
1:17
W niej bowiem objawia się sprawiedliwość Boga z wiary w wiarę, jak jest napisane: Sprawiedliwy będzie żył z wiary.
1:18
Gniew Boży bowiem objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości ludzi, którzy zatrzymują prawdę w niesprawiedliwości.
1:19
Ponieważ to, co można wiedzieć o Bogu, jest dla nich jawne, gdyż Bóg im to objawił.
1:20
To bowiem, co niewidzialne, to znaczy jego wieczna moc i bóstwo, są widzialne od stworzenia świata przez to, co stworzone, po to, aby oni byli bez wymówki.
1:21
Dlatego że poznawszy Boga, nie chwalili go jako Boga ani mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmiło się ich bezrozumne serce.
1:22
Podając się za mądrych, zgłupieli;
1:23
I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobieństwo obrazu zniszczalnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i gadów.
1:24
Dlatego też Bóg wydał ich nieczystości przez pożądliwości ich serc, aby hańbili swoje ciała między sobą.
1:25
Oni to zamienili prawdę Bożą w kłamstwo i czcili stworzenie, i służyli jemu raczej niż Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
6:23
Albowiem zapłata za grzech jest śmierć; ale dar z łaski Bożej jest żywot wieczny, w Chrystusie Jezusie, Panu naszym.
Szczupa... Walcie się na cyce ....
Cholerni pisowcy
Ogien w... Witam spolczenosc ktoś z was wybiera się na sylwester z kaczorem, słuze pomocą mogę kogoś podwiesc trzeba świętować w jak nalicznjszym gronie
iwo gaj... Ojców zwyczajem Panience Najświętszej pokłońmy się nisko!!!
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.