CZARNA WIZJA lekarza na 2021 ROK! Dr Grzesiowski "NIE BĘDZIE DOBRZE!" Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uEIxDAOrFXUNajlepsze komentarze:

darek n... pani Kamilo dla pani i całej ekipy Super  Wesołych Świąt !!!!!!!!!!!!!!
Tony Fr... To że odszczepieńcy nie chcą się zaszczepić to zupełnie normalne !!!
bogumil... Ja nie wierze,to jest szczepionka BILLA GATESA tej szczepionki nie wolno podawac osobom starszym,ani mlodych ludzi z chorobami wspolistniejacych, potwierdzono to w Ameryce,te szczepionki dopiero bedzie przetestowane w 2023 r. sa skutki uboczne,bardzo duze ludzie beda padac jak muchy-a lekarze i personel medyczny , mundurowi i rzadzacy nie beda szczepieni,wiem z prawdziwego zrodla z Ameryki-to jest eutanazja Polakow,troche teori do poczytania -polecam-ja wole byc czlowiekiem zamknietym mieszkaniu,a umrzec w domu-bez tych trujacej szczepionki-ja sie nie zaszczepie,a niech jakis mundurowy zapuka w wigilie do moich drzwi i bedzie nas niepokoil,to dostanie nauczke,ktora raczej mu,lub im sie raczej niesodoba A PISOWSKI RZAD NIECH SIE ODCZEPI OD ZDROWYCH LUDZI,tyle w temacie :(
Stani?a... Co za patafil takich trzeba natychmias szczepić a świat będzie bez pieczy ???
Teresa ... Pozytywna reklama.
Lekarz - a gada Jak
"Potluczony".
Justyna... nie dziwie się po tym co wymyślili szok i porażka
Maria P... Tylu lekarzy mowi na tak tyle samo lekarzy mowi mowi na nie .
Marco p... Nie wciskajcie sciemy doktorku! faceci sie nie boja igly! lecz nastepstw i powiklan po szczepionkowych,tym bardziej ze Sanepid ktory jest mieczem Domoklesa-rzadu(obosieczny miecz)nie daje zadnych pisemnych gwarancji co do nastepstw!
jarmac0... Rozumiem, że brukowiec musi zarabiać na sianiu defetyzmu, no ale przed świętami to dali byście sobie spokój z tym straszeniem, bo tak naprawdę to ani Grzesiowski, ani nikt inny nie wie co będzie
Ania An... Większość lekarzy tak jak i ten dostali mamonę i teraz będą namawiać do produktu chemicznego.sam zaszczepi się witaminą bo dobrze wie że po tej niby szczepionke będą powikłania a nawet i zgony.
Lucy S... Niema odpowiedzialnosci , nie ma szczepien !!!
Malgorz... Skoro szczepionka jest skuteczna, to po co ja się mam szczepić? Zaszczepieni będą odporni. A ja sobie pożyję lub zachoruję lub chorowałam. To po co szczepienia! Matoły!!! Kłamstwa!!!
Jozef S... Dość mam słuchania tych kłamstw już po ośmiu minutach.
Magdale... Pani Kamilo cenię Panie ale strasznie drażni jak traktuje Pani mówiąc że ludzie nie rozumieją proszę wierzyć rozumieją i nie tylko Pani jestnajmadrzejsza A proszę też nie mówić o wyszczepieniu..wtszczepia się bydło.. skoro jest Pani tak i mądra to powinna Pani wiedziec.
Maksi K... Polin skundlonym i skurwionym sfołoczeństwem stoi.Kto wierzy i ufa obecnym zadaniowcom,jest trupem. POLIN mamy,więc śmierć ludu jest następstwem naiwnośc i głupoty.SZALOM.XD
Jozef S... Zabieg "kompletnie niegroźny"? Niby Immunolog i nie wie nic o zagrożeniach eksperymentalnego preparatu, który jednak ... JEST GROŹNY. I to niezwykle groźny! Niech sobie Pan Immunolog poczyta The Lancet. Proponuję przeanalizować dane podawane przez producenta preparatu na Sars CoV 2 - https://www.youtube.com/watch?v=m61CNfqZrLo
Tomek L... Najlepsza ściema jest z tym że tego medialnego wirusa do tej pory nie wyizolowali . Nie ma zatem jego kodu DNA do badań , analiz i tworzenia szczepionki . Teraz mówią że wirus zmutował :) ha ha a na jakiej podstawie i do jakiego wirusa się odnoszą i porównują ?
Adam Ku... Brawo kobieto słowa Lema będą niestety prawdą
Dariusz... Jak mamy dupę za Prezydenta to tak jest chociaz ja sie wyszczepiać nie dam
Tomek L... Skorumpowani politycy z partii okrągłostołowych , gł media i medialni najemnicy zwani lekarzami bezczelnie kłamią ! Nie mają ani jednego potwierdzenia i dowodu naukowego na to o czym mówią ! Narażają ludzi na utratę zdrowia a nawet na śmierć ! Amerykańskie FDA opublikowała przeciwwskazania i mogące wystąpić powikłania poszczepienne - O TYM NIE MÓWIĄ ? CDC opublikowała już ponad 4 tys powikłań po tych szczepieniach ! O TYM NIE MÓWIĄ ? za to mówią żeby się wszyscy szczepili , że nie ma nic znaczenia czy zmutował wirus i że chyba na pewno jest wszystko bezpiecznie i będzie działać ?? Do więzienia tacy powinni trafić zaraz ! Ukrywają tez prawdziwe fakty i publikacje naukowe ! !!!!
Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.