Co politycy życzą konkurentom? „Nie być lokajem”, „Otrzeźwienia” TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bEORliawaYINajlepsze komentarze:

Wujas _... Łapka w dół dla propagandowych prostytutek i dzień jest piękniejszy :]
Wujas _... Goebbels, Hitler, Putin, Łukaszenka, Orban, Kim z Korei, Lenin, Stalin - metody tych mędrców stosuje i rozwija telewizja reżimowa. Taka z was telewizja narodowa jak z duduppy prezydent :]
Marysia... Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ❤️☺️?
Dawid G... I te ku*** z PiSu nawet w święta nie mogą odpuścić. A ludzie im wierzą, to jest nie do wiary
Rado Fr... Opozycji należy życzyć aby myślała o Polsce a nie o korycie za wszelką cenę kosztem ojczyzny.
taki Ja... PiS życzy wszystkim Polakom wszystkiego NAJGORSZEGO ?
Sprawdzone info ?
Wiedzon... Święta a może DOMÓWKI ? jak za PRL-u https://youtu.be/jz2foIQ9p0g
Maciej ... TvPiS nawet najważniejsze święta w roku wykorzysta w celach propagandowych... Wstyd i hańba
Sylwia ... Rozmawiają dwie myszy:

- Zaszczepisz się na koronawirusa?

- Nie. Na razie szczepionki są testowane na ludziach!

Jakim cudem na covid-19 nie zmarł do tej pory ani jeden poseł PiSu, senator PiSu, nawet żaden znany polityk na świecie! Wg statystyk wśród tych grup powinny już być ofiary. Co tu jest grane? Rządzący wszystkich Państw otrzymują propozycję od Gatesa, WHO, Fauciego, Sorosa i pozostałych twórców „Plandemii” (zaplanowanej pandemii), otrzymają skuteczne lekarstwo na koronawirusa, w zamian za zachwalanie pod niebiosa tego gó*na Pfizera zwanego szczepionkami?! Najwyższy czas przejąć kilka szczepionek i sprawdzić rzetelnie jaki jest skład tego gó*na!

Kto ma łeb a nie gwizdek, ten zadał sobie pytanie: Skoro szczepionki są tak zachwalane, jako bezpieczne to po co ich producentów zwolniono z odpowiedzialności finansowej i karnej za ewentualne powikłania? Jaka jest gwarancja, że szczepionka nie spowoduje na przykład bezpłodności? Skoro szczepionki są takie skuteczne to dlaczego od lat ludzkość jeszcze choruje na grypę? No przecież wystarczyłoby tak jak na koronawirusa dać dwie dawki każdemu obywatelowi i po herbacie. A jednak grypa cały czas jest na Ziemi i ma się dobrze i zbiera śmiertelne żniwo. W czym ta szczepionka na koronawirusa ma być lepsza od tej na grypę? Mało kto wie, że grypa hiszpanka pochłonęła więcej ofiar niż druga wojna światowa, a na powikłanie po szczepionce na grypę hiszpankę zmarło więcej osób niż na samą grypę hiszpankę. Dlaczego media mainstreamowe nie informują, że firma Pfizer w swojej historii zapłaciła miliardowe odszkodowania finansowe swoim pacjentom? Polecam krótki filmik na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=D3hYkXDV3Nw&t=4s

W imieniu antyszczepionkowców jest prośba, żeby organizacją szczepień w Polsce zajął się lotny jak worek z piaskiem, ulubieniec podkarpackich wsi i słuchaczy radia mariola … Jacek Sasin. Tak przy okazji, kogo nie stać na dopalacze, ten może słuchać radia mariola, toruńskiego gó*na siewcy zła.

Jeśli ktoś sądzi, że szczepienia na koronawirusa są dobrowolne, ten jest w grubym błędzie:

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/jesli-odmowisz-szczepienia-mozesz-trafic-w-kaftan-bezpieczenstwa

Przekazujmy tą informację dalej, od tego zależy nasze być lub nie być!!! Były też filmiki na youtube na ten temat, ale Youtube i Facebook są w rękach tych manipulatorów od Plandemii (zaplanowanej pandemii) i filmiki po kilku miesiącach od publikacji usunięto. po filmie został kłamliwy komunikat:

https://www.youtube.com/watch?v=5uAELGHIU_E&t=5s

Pod dokumentem przymusu szczepień chorych (lub podejrzanych o chorobę) na covid-19 13 marca 2020 roku podpisał się były Główny Inspektor Sanitarny – Marek Posobkiewicz. Jest dedykacja dla pana Posobkiewicza, a w zasadzie fragment piosenki Kabaretu Moralnego Niepokoju: „Nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś …”

A skoro ciężarówki ze szczepionkami już do nas jadą to jest prośba, nie zaczynajcie szczepień od lekarzy, bo oni są potrzebni. Zaszczepcie najpierw posłów PiSu (oni zresztą tak zachwalają Pfizera, że im się ta „palma pierwszeństwa” należy!!!), w razie powikłań, żadna strata, a wręcz korzyść dla Polski. Swoje dwie dawki chętnie odstąpię za free pierwszą temu psychopacie z Żoliborza a drugą jego prywatnej wycieraczce „Adrianowi”. Zapraszamy również do szczepień wszystkich zwolenników PiSu. ;-) Im więcej zwolenników PiSu się zaszczepi tym mniej ich będzie przy urnach wyborczych. To będzie naturalna selekcja.
Sylwia ... Nie kłam sprzedawczyku Adrianie Gąbka, który za kasę szerzysz propagandę PiSu. Jarosław Pierwszy Obłąkany się zakiwał i to już ostatni skowyt PiSowskich przestępców, trzęsą tyłkami przed więzieniem. Pożałowania godny "Judaszu" Gąbka, za współudział w szerzeniu PiSowskiej propagandy, też cię wsadzimy do więzienia. Jakim zerem trzeba być żeby być współtwórcą propagandy?! A jakby tego było mało, PiSuary sięgają po kolejne 2 miliardy na propagandę według sowieckich wzorców: https://www.youtube.com/watch?v=snrwK4cdXRo&t=8s Marian Opania powiedział o partii PiS: „– Uważam, tak jak za komuny, że jeżeli ktoś popiera ten typ władzy, to albo jest durniem, albo wyrachowanym łajdakiem, sprzedawczykiem. Innego wyjścia nie ma.”! Żeby zapłacić ci (i pozostałym „Judaszom”) za zdradę Polaków i Demokracji Duda na rozkaz Kaczora zabrał z Onkologii 2 miliardy, przez co umarło już i umrze więcej osób na raka, niż wtedy gdyby uzurpator duda tej kasy z onkologii nie ruszał. Możesz po czymś taki spojrzeć w lustro albo rodzinie w oczy nikczemny gościu, który możesz zasługiwać tylko na największą pogardę? W pewnym sensie przyczyniłeś się do wzrostu zgonów na raka przestępco i pójdziesz prędzej czy później do więzienia łajdaku. Godność Adriana Gąbki jest na sprzedaż, ludzie ten żałosny gość jest do wynajęcia, dla kasy powie każde kłamstwo, bo to imitacja człowieka bez honoru i godności. Twoja matka może jedynie żałować, że nie wcisnęła cię do okna życia, ze wstydu pewnie nie wie gdzie się schować i jakimi kanałami chodzić na zakupy, żeby ludzie jej nie opluli! Ośle Gąbka, gó*no też byś zjadł dla kasy? Skąd się biorą takie sprzedajne, aseksualne zera jak ty?!
emilia... https://youtu.be/W9tZAqk60wE jak traktują polskich kierowców w anglii
Cinka D... A ja życzę żeby totalna opozycja odeszła w niepamięć i już nie szkodziła Polsce i Polakom.
Tomasz ... Uwaga trzecia fala koronawirus ???????????
Henry C... opozycja to naprawdę ANTYPOLACY( w bardzo dużym procencie) niechcą dobra Polaków .
wojo wn... Największy sukces to - kilometrówki , nepotyzm , WPROWADZONEJ CENZURY
Janusz ... Pis do starych praktyk na narodzie polskim powraca wybic doktorow profesorow
Renegad... ŻADNEGO NARODOWEGO SZCZEPIENIA!!!... POLACY TO NIE BYDŁO!!!...

NIECH SIĘ SZCZEPIĄ FANATYCY Z ELEKTORATU PARTII PIS!!!...
Renegad... SRAM NA NARODOWĄ KWARANTANNĘ, GODZINĘ POLICYJNĄ ORAZ NA BANDYTÓW I BYDLAKÓW, KTÓRZY JĄ WPROWADZAJĄ!!!...

PIS, RZĄD, MORAWIECKI, KACZYŃSKI, DUDA... WYPIERDALAĆ!!!...
Back Wi... Temu panu andruszkiewiczowi już dziękujemy .
Pierwsz... Na pohybel lewactwu...
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.