Fałszywe testy PCR? Czy szczepionka na Covid19 jest bezpieczna? Prof. Zieliński i Polok wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=59lOvOz4wtoNajlepsze komentarze:

Beata C... Szczepionka gorsza od wirusa... hahaha
Zofia M... jakim trzeba byc szalencem aby podac ludziom szczepionke o tak niewiadomym dzialaniu
Beata C... Przy grypie nie było takich cyrków
Patryk ... ? algo
Patryk ... Kom dla zasięgu
Patryk ... ? za przekaz
Piotr W... człowieku przestań w realu o tym czymś mówiąc że to szczepionka :(
Niuelka... POGŁOS , ŻLE SŁYCHAĆ GOŚCI
Iris... Dziękujemy Państwu za dzielenia się wiedzą, w czasie totalnego zagrożenia, o którym wiecie najwięcej. Dziękuję w realu, że się podejmujecie roli anteny.
ro ma... A gdzie naukowa publikacja o tym preparacie zwanym szczepionką firmy Pfizer?
ro ma... Czy przypadkiem mRNA nie działa na mitochondrium? Jesli tak to jest to dziedziczne w linii matecznej
zoja Dr... To jest eksperyment terapii genowej...Po latach dowiemy się jak zaczniemy chorować na choroby autoimmunologiczne...I na tym kasę będą robić. Dlaczego producenci szczepionek nie chcą się szczepić?
ro ma... Rośliny GMO nie są dopuszczone do uprawy w EU. A człowiekowi można grzebać w genach...
Janusz ... Pandemie wymyślili tylko po to żeby wyszczepić ludzi trucizną jadem szatana wyprodukowaną między innymi z dzieci abortowanch zamordowany w łonie zwyrodniałych matek
Andrzej... Wiecie czym się wyleczyli???!!! Polopiryna , witamina C, witaminą D i witaminą D3 MK7 plus miksturą z czosnku imbiru i cytryny na miodzie . !!!????
Stanis?... Państwo profesorowie nie publikują specjalnie aktywnie. Ich ostatnia praca pochodzi z 2016 roku, a jej tytuł to "Weryfikacja pochodzenia drzewiastych form kosodrzewiny na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego na podstawie polimorfizmu miejsc insercji transpozonów". To genetycy roślin...
Andrzej... Oczywiście że fałszywe ! Kolega ze wszystkimi objawami po teście w Dyseldorfie miał negatiw, a chory jak cholera. Znajoma że służby zdrowia , wszystkie objawy , test negatywnie !!! Te same objawy u wielu osób były już na jesieni2019r Lipa to mało powiedziane!!
Adam Ci... Nie! Doputy polak ma pod, Pyskiem, do puty wypina dupe pisowskiemu rzadowi! Pytam ile, musza wam zabrac zybyscie poszli po nich do, sejmu!Zakonczyli ta, szopke zwana Plandemie!