Mosbacher Odchodzi! Trump się nie poddaje! Zatrzymania fałszerzy wyborczych w USA! W. Jeśman wR24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BGMj8X6paP8Najlepsze komentarze:

George ... jestem za wprowadzeniem stanu wyjatkowego, przejeciem kontroli przez wojsko. Wtedy wybory bylyby powtorzone pod okiem wojska i aresztowaniem przywodcow tego oszustwa, trybunal wojskowy dle nich i wszystko wroci do normy. Partia demokratyczna jest teraz kierowana przez skrajne lewactwo, republikanska jest faktyczna demokratyczna a Trump jest na drodze do globalizacji dlatego chca sie go pozbyc. soros, gates i wielu innych pojda siedziec w Guantanamo.
Adam m... Dzisaj slyszalem jak Biden mowil ze trzeba dac wiecej szmalu na zbrojenia . Nie ma roznicy miedzy nim a Trumpem. Zbrojenia zniszcza us tak jak zniszczyly ZSRR
M Majew... promocja czarodziei masny i ten pan
plota te bzdury od miesiecy
i co i nic
Matt M... Bardzo realny i rozsądny komentator
ToJeCze... Ciekawe czemu tak kochacie tego Trumpa który bez mrugnięcia okiem podpisał akt447 a cała jego administracja działa włącznie z ambasadorem USA promowała LGBT, jednocześnie dbając o interesy Izraela kosztem polskich. Na każdym kroku dowodził iż Polskę traktuje jako podnóżek. Dorośnijcie ...
wladysl... voice from US - dla; wrealu24 = Nurse With Masters Degree: Doesn't Mince Words - COVID MORONS (bitchute.com)
Agusia ... ?????❤?‍♀️GOD BLESS ♥ ?
Michael... Panie Jasman, jest pan fantasta ,jest pan pszegrany Tak jak i Trump,Glosi pan bzdury.Nadzieja pani nie jest wam pszychylna. Pozdrowienia od starego Republicanina z New Jersey
?ukasz ... Panie Szlachtowicz darmowe korepetycje, proszę nie wymawiać /POLISZ AMERIKAN STRATEDŻIK INISZIATIW/ oto uproszczony zapis dla Pana: /pOŁlisz Emeriken straTYDŻik inisziatiw/ - proszę ćwiczyć przed wejściem na wizję 5 razy i będzie lepiej z każdym programem.
Katarzy... Ta Maskotka niech najszybszy czas opusci nasze Panstwo!
Adam Kl... Tutaj wszystko ustawia finansjera
August ... Pozdrawiam z San Diego
Ula Ols... ?
AMANTAD... DECYDUJACY GŁOS NALEZY DO STANU GEORGIA - 5- 01 TAM ODBĘDĄ SIĘ WYBORY SENATORSKIE . ŻEBY WYGRAŁ BIDEN- WYGRAĆ MUSI - 2 DEMOKRATÓW .. - ŻEBY WYGRAŁ TRAMP - MUSI WYGRAC 1 REPUBLIKANIN ..
DEMOKRACI NA KAMPANIĘ TYCH DWÓCH PRXEZNACZYLI 200 MIL$ tylko na STAN GEORGIA - TRAMP DO GEORGI WYSŁAŁ SZTAB ADWOKATÓW - I SPECJALISTÓW OD WYBORÓW - NIKT KTO NIE JEST ZAMELDOWANY W GEORGI NIE MOŻE GŁOSOWAĆ - BO PÓJDZIE SIEDZIEĆ ....A 6- STYCZNIA BĘDĄ ZNALI ZWYCIĘZCĘ ..
Adam Kl... Martwcie sie o losy Polski a nie USA
Adam Kl... Dump D Trump
Adam Kl... Jebac Trumpa..przestancie bic piane
Mariusz... mumia won!
Adalber... Jak wygra Trump, rewolta w USA murowana, nawet wojna domowa. Lewactwo zrobi demolkę na 100%. Jak wygra dziadek może tak ostro nie będzie, ale miejscowo jakieś zadymy nie wykluczone. Tak czy inaczej dla Polski nie ma to większego znaczenia. 447 zacznie działać, nie zależnie też kto będzie rządził w Polsce. Konfederacja jedynie podnosi ten problem ale szans na dojście do władzy nie ma.
W Bogu nadzieja jedynie.
Naród jest totalnie nie świadomy zagrożenia.
Adam Ci... Ile, musicie Polacy stracic na tym, przekrecie farmakologicznym i finasowym. Zebybodzyskac swoje zycie. Polski rzad sie sprzedal.
Plandemia to Syf Klamstwa, oszustwa Maski to syf niepotrzebny szkodliwy na zdrowie fizyczne i psychiczne. Badzcie dla, siebie przyjacielem a nie wrogiem. Wrog jest w sejmie!