Rehabilitacja po Koronawirusie COVID 19. Aleksander Haretski. Akademia Medycyny Regeneracyjnej Aliaksandr Haretski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sLytGfsOFTYNajlepsze komentarze:

Aleksan... Rehabilitacja po Koronawirusie COVID-19. Aleksander Haretski. Academy of Regenerative MedicineRehabilitacja po Koronawirusie COVID-19 dla osób, które przeżyły tę chorobę, to jedyny sposób na uporanie się z przyczynami i powikłaniami w płucach i całym organizmie.

Lekarze uważają, że powikłania po Koronawirusie COVID-19 mogą być bardzo poważne. Bez odpowiedniej rehabilitacji i fizjoterapii pacjentowi może być trudno dojść do siebie.

Jak przy każdej chorobie, warto wzmocnić organizm, wzmocnić układ odpornościowy i dostarczyć mu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.

W wyniku choroby doszło do uszkodzenia ogromnej liczby komórek płucnych, czemu towarzyszył brak tlenu we wszystkich narządach. W efekcie proces regeneracji komórek w całym organizmie został zatrzymany.

W wyniku leczenia Koronawirusa COVID-19 organizm mógł jedynie przezwyciężyć wirusa, ale leczenie nie ożywiło ani nie odbudowało komórek płuc, które po prostu masowo obumarły w krótkim czasie.

Jeśli nie zostanie przywrócone normalne funkcjonowanie płuc, wszystkich narządów i organizmu jako całości, jeśli procesy regeneracji komórek zostaną nie przywrócone, organizm nieuchronnie poniesie poważne konsekwencje.

Człowiek nie tylko ma problemy z ciałem fizycznym, ale w wyniku ciężkiej choroby został duchowo zabity. Przywrócenie mu duchowej siły to także jedno z głównych zadań, na które nie ma tabletek, ale mamy taką możliwość.

Nie dlatego, że chcę pochwalić mój sposób uzdrawiania, ale dlatego, że dziś nie znam na świecie nic bardziej efektywnego niż mój „SPOSÓB KOMPLEKSOWEGO UZDRAWIANIA, ODMŁADZANIA I PRZYWRÓCENIA MOŻLIWOŚCI REZERWOWYCH ORGANIZMU CZŁOWIEKA”.

Innowacja dotyczy sposobów kompleksowego uzdrawiania i regeneracji organizmu ludzkiego, podczas których wykonuje się: ćwiczenia fizyczne, oczyszczanie, SPA, zabiegi fizjoterapeutyczne, odnowę biologiczną, wodną i masaże ciała oraz aplikuje się leki. Może być stosowana do uzdrawiania, regeneracji i odmładzania ciała, przywracania rezerwowych możliwości organizmu ludzkiego (w tym także dla uzyskania najlepszych osiągnięć przez sportowców wyczynowych) w sanatoriach, przychodniach, placówkach medycznych i uzdrowiskach.

Patent RU 2 696 528

A jeśli ktoś mi udowodni, że jest na świecie coś, co jest bardziej efektywne niż ten, który stworzyłem do regeneracji organizmu, to z przyjemnością dam mu 10 000 dolarów.

Wszystkie metody rehabilitacji reklamowane w medycynie mają na celu oddziaływanie na płuca.

A ja uważam, że przede wszystkim należy oczyścić organizm, całkowicie pozbyć się wszelkich infekcji, z martwych komórek, toksyn, metlów ciężkich, oczyścić wątrobę i nerki, a następnie przystąpić do rehabilitacji i regenerację organizmu. Nie jest to szybki ani łatwy proces.

Oferujemy 2 kursy rehabilitacyjne po 30 dni z przerwą od dwóch do 6 miesięcy. Jeśli dana osoba miała łagodną postać Koronawirusa COVID-19, możesz przejść przez 13 lub 20-dniowe programy, ale w każdym razie powinny być dwa turnusy.

Jaka jest rehabilitacja skutków po Koronawirusie COVID-19?

Rehabilitacja po Koronawirusie COVID-19 ma na celu przede wszystkim oczyszczenie organizmu, zwiększenie wytrzymałości oraz regenerację całego organizmu. Moja metoda pomaga zwalczyć ze wszystkimi problemami w ludzkim organizmie, niezależnie od diagnozy, nie tylko z osłabieniem układu oddechowego, ale także ze zmęczeniem, problemami z pamięcią, koncentracją, depresją, koordynacją i równowagą itd.

Informacje o nas można znaleźć w Internecie, wystarczy wpisać w Internecie

Akademia Medycyny Regeneracyjnej lub strona internetowa:

www.medycynaludowa.com
dregsta... Rehabilitacja po Koronawirusie COVID-19 ! Najwyzszy czas ! Serdeczne pozdrowienia .
Dorota ... Wszystkiego Najlepszego!!!
Ryszard... Dziękuję za wszystko, życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2021 dla Pana i całej Pana rodzinki. Serdecznie pozdrawiam.???
Aliaksandr Haretski ciekawostki

Aliaksandr Haretski ciekawostki

Historia kanału Aliaksandr Haretski zaczyna się w dniu 2008-06-22 01:19:59.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 561 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4866176 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 33800 użytkowników.