Coraz mniej chętnie podporządkowujemy się zakazom dr Krzysztof Karnkowski | Nie daj się epidemii Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PPBlkNjpXcoNajlepsze komentarze:

Barbara... Lekarze,profesorowie,doktorzy + już dawno przestało być autorytetami- wręcz przeciwnie , a tzw.kloaka polityczna to już zupełnie dno.
Emi Kol... Morawiecki. WON !
Haneczk... Stosujecie znaną od dawna komuchowską propagandę ! Dość tego !
Alina S... Każdy patriota powinien się zaszczepić, powiedział MARAWIECKI, ciekawe kiedy CI PATIOCI się wyszczepia ha ha ha ha ha ha ha śmiechu warte ????????????
Gra?yna... I co się tak produkujecie , nikt was już nie słucha , MY WIEMY ŻE JESTEŚCIE OPŁACENI ! jak takie dobre szczepienia to poco tak namawiacie ? większego spisku światowego jak i wasz to niema ! TO JEST SZCZEPIONKA POWOLNEJ ŚMIERCI .
jan pis... Epidemia jest bo musi być gdyż tak chcą elity elit, a ogólnie to paranoja. To wszystko się kupy nie trzyma jedno przeczy drugiemu, a idiotow nikt nie sieje sami się rodzą a ich liczba wzrosła jak powstał internet
?UKASZ ... i bardzo dobrze! dość tej paranoi i tych waszych głupich obostrzeń!!!! OBALIĆ PISS!!!!
Julia N... ???Te autorytety w telewizji glownego scieku mowili w zaleznosci od kasy ktora za mowienie farmazonow dostali.
Julia N... Ludzie dojrzeli do tego ze ta PLANdemia rozdmuchana medialnie. Co do pseudo szczepionki czyli produktu biologicznego o niewiadomych skutkach. Ten syf nie przeszedl odpowiednich testow. Glupki wypowiadaja sie nie majacy pojecia p wirusach o szczepionkach.?????
The IT ... i bardzo dobrze, olac Morawieckiego i jego nierzad!
Sambor ... Rząd bawi się w gestapo stawiając Polaków w sytuacji jak za okupacji. Jeszcze wiele przed nami, plany i obostrzenia są urozmaicone...
Krzyszt... Oczym wy pierdolicie bydlaki p rzecież Bill Gatce i im podobni za tym stoją Żydzi masoneria więc przestanie pierdolić. Oni otwarcie mówią depopulację a covid to grypa