Koronawirus w Polsce. Wirusolog Włodzimierz Gut o liczbie zmarłych TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZDHE7Hr6Oi8Najlepsze komentarze:

Ocz ko... Na czym polega ten przekręt ? Każdy ma koronowiruski i inne wiruski w sobie od urodzenia..kto bardziej chory to wtedy jest "pozytywny" i nie zawsze to jest też regułą..wszystko zależy od dnia zrobienia testu i wielu jeszcze innych czynników. Prawie każdemu jeszcze ciepłemu na wykończeniu w tym kraju można wykazać pozytywny wynik testu.To jest największa ściema od początków dziejów świata.Dalej 99,5% wierzy w te machloje i przytakuje.Wirusy były i będą..załamanie pogody i jeb kilka milionów chorych tak działają wirusy i to są te fale . Ogólnie już dawno po szczycie listopad 2019 - marzec 2020 . Liczba zakażeń spada ...ludzie nie robią testów jedynie jak muszą do szpitala to nielegalnie się ich testuje..no bo nikt normalny nie będzie robił tych ich testów,a pinokio robi lockdowna. U nas sporo osób masek nie nosi ,wszystko jest cacy... większość,smarki, katar ,kichanie czy kaszel covidowy przeszło niedawno...dzieci,mocno odporni nie przechorowali ,inni 3 dni, inni 3 tyg. ale nie ma już tego ciężkiego kaszlu i duszności jak rok temu.Ten covid już łagodniejszy i ludzie bardziej odporniejsi.Ogólnie z 80% przeszło go ponownie teraz w listopadzie ,grudniu i oczywiście w maseczkach chodziliście i sprawa ze szczepionkami się rypła- to dobrze.Może przybędzie obudzonych. Skala przestępstw jest ogromna ...nabijanie statów pozytywnych trwa w najlepsze i przypisywanie śmierci w skali świata to już komedia. Całe te lockdowny i obostrzenia,maseczki były nieistotne i za to cela powinna być ,o idiotach w rządach to już nie wspomnę bo szkoda klawiatury ,urzędnicy ,konowały to samo szkoda klawiatury .
Konrad ... Dobry akwizytor nie jest zły. ?
joker... Informacje z dupy wzięte
ewa ros... Ciągły przewlekły szantaź , patologiczne straszenie ....
Jarosla... 5 krotna dawka jest bezpieczna???? chcesz 5 krotna dawke morfiny? Przecierz nic sie nie stanie
Jarosla... Sutek nie strasz ta niby plandemia
piotr w... stary sprzedawczyk i smierdzacy dziad
Youtube... w końcu po szczepionkach zaczną się zgony o których tak cały rok trąbili, teraz to może być zauważalne... zwalą na covida
Marcin ... Jeśli ktoś jeszcze nie co się dzieję to obecnie trwa III wojna światowa. Puki co jest to wojna informacyjna.
Ewka JJ... Gut bredzi bo wszystkie choroby i zgony podciągają pod covid ,wstyd profesorze.
dzikika... Już po samej skali antyszczepionkowej histerii można poznać, że to jest sztucznie generowane. Tak się dziś walczy - informacją, a konkretnie dezinformacją, w końcu za wartość jednego czołgu można niezłą armię trolli wynająć.
Szczepmy się, bo bez sensu bać się powikłań za kilkadziesiąt lat jak można kojfnąć w dwa tygodnie od tego wirusa albo mieć zdewastowany organizm.
Jarosla... Nie gut tylko kut
jaros?a... Któż może powiedzieć: "Oczyściłem serce, jestem wolny od grzechu?"
Sylwia ... Uwaga! Ci propagandziści bezczelnie kłamią: Poniżej artykuł o efektach ubocznych szczepionki Pfizer:
https://jerzyzieba.com/artykuly/szczepionka-pfizer-efekty-uboczne
Poza tym skoro propagandziści twierdzą, że te szczepionki są bezpieczne, to czy na pewno można zaufać firmie, która w przeszłości płaciła odszkodowania swoim pacjentom, idące w ... miliardy dolarów???!!! Poniżej krótki filmik na ten temat:
https://www.youtube.com/watch?v=D3hYkXDV3Nw&t=4s
Propagandziści twierdzą, że szczepionka jest bezpieczna, to w takim razie dlaczego zwolniono z odpowiedzialności karnej i finansowej firmy produkujące szczepionki na covid-19?! No po co?! To tak jakby zapytać na przykład żonatego gościa dlaczego podpisał z żoną intercyzę przedmałżeńską skoro ma do żony 100% zaufania?! Media meanstreamowe kłamią na temat szczepionek! Na youtube są dwie telewizje niezależne, które mówią na ten temat prawdę: wRealu24 Marcina Roli i NTV Janusza Zagórskiego.
Wiedzon... Kolejna gałąź przemysłu eksportu ABORCYJNEGO zagrożona https://youtu.be/P4wS2LAcW_Q
majda 1... PAN GUT często zmienia zdanie ciekawe co z tego ma
Jenny 8... Nie da sie tego słuchac.. kto tych debili wybiera??
Jan... W mojej miejscowości to na ulicach leży pelno zwłok , wywożą ciężarówkami . Ma Pan rację Panie Gut ,ja ja gut gut .
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.