Gamingowe Trio od Hiro czyli budżetowe nie oznacza złe. Video Blog Tech


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OGWHOu5TsMQNajlepsze komentarze:

no name... budżetowa myszka za 150 pln nice
Dante S... Miałem te słuchawki hero zeus. Zepsuły się po 3 miesiącach. Ciężkie jak cholera po dwóch godzinach głowa boli od noszenia. Dodatkowo bardzo ściskają skronie, nie ma regulacji. W grach się słabo sprawdza, nie ma przestrzennego dźwięku który by dobrze brzmiał w grach fpp. Nie polecam.
baniok7... Kilka lat temu zakupiłem klawiaturę Hiro ACE - właśnie ze względu na "niewycieralne" klawisze. Dość trudno było ją znaleźć w PL z tego co pamiętam. Na swoją cenę jest OK.
Hitman3... + ile do FPS?
sebasti... Fajny zestaw. Klawiatura głośna do mojej g810 ale nie ten przedział cenowy. Gdybym szukał to zestaw godny rozważenia w tej cenie. Szczęśliwego nowego roku.
Adrian ... Gk630
G102
Hd9999 + mc-1

Taniej i lepiej
Dajmana... Wesołego nowego roku, ja nie posiadam takiej klawiatury jak na teście, jednak mam znacznie lepszą, Fury SPITFIRE, to jest dopiero klawiatura!! już 2 rok razem jesteśmy :D
Krzysie... Peryferia fajne, ale klawiatura zbyt głośna :P
Gelek... W pilocie od słuchawek najprawdopodobniej znajduje się również karta dźwiękowa, jako iż słuchawki nie mają zwykłych wtyków do podłączenia wejścia i wyjścia analogowego typu jack.
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 Roku !
?wider... Szczęśliwego Nowego roku ;)
AMD Fan... Szczęśliwego Nowego roku ;)
Lukasz ... Szczesliwego nowego roku :D
Bomee... Szczęśliwego i w szczególności zdrowego nowego roku :)