Koronawirus w Polsce. Komorowski: nie wiem, czy bym odmówił propozycji wcześniejszego zaszczepienia Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pfDgjFvKw9INajlepsze komentarze:

Micha? ... Jest taka zasada Dziel i Rządź jeśli została ona użyta to wyszła perfekcyjnie XD jedni za szczepieniami wierzacy w pandemie drudzy przeciwko niewierzacy i sie ludzie żrą
Tony Mo... jeden z trzech najgorszych prezydnetów Polski, zaraz obok bolka i alkoholika czerwonego
Miros?a... Bronek myślę, że jak ten wirus był by za twojej kadencji to i tak byś przespał całą epidemię .
Sylwest... Naprawdę? Tacy ludzie są wybierani na głowę państwa? Jeśli nie wie czy by odmówił to czy będąc prezydentem RP "nie odmawiał"?
ja 0... Naprawdę, wy akurat macie najwięcej do gadania, nie pozdrawiam.
Hubert ... Dlaczego ciągle w tym aucie, nie można zwyczajnie w studiu, przecież to zagrożenie w ruchu drogowym.
Jacek G... nadludzi kolejka nie obowiązuje
? W... powrót Jedi
Stanis?... Czy wy nas macie za idiotów?!
https://www.youtube.com/watch?v=C8eqipFiK_E
Pasja d... Komorowski- Prezydent z przypadku. Jak zwykle mówi mało treściwie - leje wodę. Ja też jestem "ozdrowieńcem" i też chce mieć spokój - żadnych szczepionek. Nie będę na abonamencie apteki, czy fundacji. Komorowski- Prezydent wybrany z automatu, po zamachu. Prezydent dyslektyk. Wiele "wtop" w wypowidziach w telewizorni. Prezydent powienien zwaracać uwagę na jakość swoich wypowiedzi. W medycynie nie ma czegoś bezobjawowego. To bzdura, którą powtarzają sprzedajne media. W przypadku koronowirusów jest objaw. Objawy mogą być też utajone- wychodzą po latach- aktualna sytuacja tego nie dotyczy- np wirus hiv. Pozdrawiam - fizjoterapeuta Marcin
jeremi ... Ciężko się słucha tego człowieka, lekarze cały czas czekają na szczepienia. Przeświadczenie o bezkarności i przywilejach mają wryte w mózgi i niestety nic tego nie zmieni.
marcin ... Bronek oddaj żyrandol
1768kom... Kto i jak nas oszukuje w sprawie pandemii? https://pl-pl.facebook.com/radykalnaredukcjastresu/videos/321140812293191/
LESZEK ... Polityka informacyjna rządu jak zwykle do luftu. Będzie bajzel z informacjami dla zainteresowanych szczepieniami.
Ewa G?a... Nasz cudowny rząd walnie przyczynił się do tego, że Polacy coraz bardziej ulegają antyszczepionkowym szurom.
Dariusz... VJak bardzo kruche jest życie, przekonałem się w 2012 roku. Wszystko, co latami budowałem, w jednej chwili przestało mieć znaczenie...
To miał być beztroski, szczęśliwy czas. Wreszcie zwyciężyliśmy z białaczką! Nasz synek był zdrowy! Mogliśmy zacząć odbudowywać nadzieję na życie, na lepsze jutro. Wreszcie razem mogliśmy pojechać nad morze! Niestety podczas kąpieli w morzu przewróciła mnie fala. Z pozoru wyglądający na niegroźny, wypadek spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego...
Pierwsze miesiące po wypadku były horrorem! Byłem w śpiączce, lekarze nie dawali mi wielkich szans na normalne życie. Po wielu miesiącach walki nie traciłem jednak nadziei. Mój stan nieznacznie się poprawił. Wróciłem do domu i znów mogłem być z rodziną, która do tej pory mogła mnie jedynie odwiedzać w szpitalu.
Moja walka o sprawność wtedy tak naprawdę dopiero się zaczęła. Rozpoczęła się moja intensywna i niesamowicie droga rehabilitacja.
Tak bardzo marzę o powrocie do zdrowia... O tym, żebym sam mógł radzić sobie w codziennych czynnościach. Żebym mógł wybrać się na spacer, towarzyszyć moim dorastającym dzieciom w ważnych chwilach ich życia! Wiem, że nie mogę się poddać, mam dla kogo starać się o zdrowie!

Lata walki o życie najpierw synka, później moje sprawiły, że wszystko inne przestało mieć znaczenie. Dom, który powinien być azylem, zaczął straszyć i powodować niebezpieczeństwo... Najpilniejszą potrzebą jest remont dachu, który zaczyna przeciekać. Woda niszczy fundamenty, które coraz bardziej potrzebują konserwacji. Niestety sami nie damy rady uratować naszego domu... Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, jednak nie mam innego wyjścia. Proszę, nie bądź obojętny!
Darek
https://www.siepomaga.pl/dariusz-zebrowski
Mega Me... Ale cyrk, ciekawe ile płacą im za promowanie tego czegoś co nazywają szczepionką. Ludzie nie chcą tego brać, bo to jest nie przebadane, chcecie żeby ludzie to brali to pokażcie konkretne badania i naukowe dowody że to coś jest bezpieczne, a nie robicie cyrk zatrudniając celebrytów za nasze pieniądze do promowania tego czegoś.
Jabamen... Smiejscie sie smiejcie i minusujcie filmy kture chca wam otworzyc oczy, przyjdzie co do czego i wirus zbierze rzniwa to bedziecie wic sie jak padalce na ulicach blagajac o szczepionke wy durnie !!!
WagaBun... ja nie wiem co tego człowieka tak bardzo niepokoi ,INTERESUJE ,zdrowie innych polaków to nie jest normalne .Mnie to na przykład nie interesuje czy sąsiad pójdzie sie zaszczepić czy nie
cinek82... Rozmowa dzbana z dzbanem, strata czasu
Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.