Koronawirus w Polsce. "Stworzyliśmy system, który da możliwość wykonania 4 mln szczepień na miesiąc" Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mddBSVDasfwNajlepsze komentarze:

Jerzy K... Panie redaktorze prowadzący, ależ P. upierdliwy! Nie widzi Pan. jak ciężko pracuje rząd aby zlikwidować jak najwiecej chorych w jak najkrótszym czasie za jak największe pieniądze?
KJ... Dyskryminacja, nie ma w klapie wpiętej Gwiazdy Dawida
Jerzy K... Wypuszczenie dzieci na wolne powietrze grozi ich przeziębieniem, wypadkami na sankach, łyżwach, złamaniami kończyn u narciarzy na nieprzygotowanych stokach. To przecież znowu sparalizuje służbę zdrowia! I kto będzie szczepil?
nihil j... życzę wszystkim dobrego nowego ;)
Anastaz... John Bell - współtwórca szprycy publicznie : szczepionka = sterylizacja kobiet.
M a r c... coś podobnie jak Plan Niemców w 2WŚ a tak przy okazji Obniżcie opłaty i rachunki ludziom jak Trump i Orban bo w Polsce "Psikus" atakuje a rachunek szybuje
wiosna ... Wielki Szpitalnik
Anastaz... wystarczy ŻE DOJDZIEMY DO DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ a będziemy ich sądzić według Międzynarodowego Kodeksu Norymberskiego. i to tu w Polsce. https://www.youtube.com/watch?v=B-ju0ssGkVE nie tylko polityków ale również tych którzy wykonują rozkazy rządu czyli MEDYKÓW, POLICJANTÓW WOJSKOWYCH URZĘDNIKÓW i pozostałych uczestników zbrodni na Polakach.
bajkier... Moja babcia, która prawdopodobnie dwa tygodnie temu skończyła 100 lat, powiedziała że kiedyś były wirusy, był tyfus, ale wtedy ludzie chorowali na wsi, leżeli chorzy w domach, a teraz to ten wirus bardziej w telewizji...?
Jestem ... W tym roku spełnilem swoje marzenie zaliczylem dwa zimne Lechy. Jeden mialem w rece drugiego widzialem na wawelu. Wygralem zaklad hahah
Maciej ... Michał nie wstyd Ci? Na prawdę? Masz nas za idiomów?
multi t... to trzeba psychiatry aby wyjść z domu ale jaja jak komin batorego
MrSilan... 16 stycznia protest w Warszawie.Dobrze by bylo zorganizowac protesty we wszystkich duzych miastach.Ja jestem z Poznania i wzialbym w czyms takim udzial
Zhm... Czyli po zaszczepieniu się, maseczki nie będą wymagane? :D W końcu szczepionka jest skuteczna!
MrSilan... Ktos zapomnial ze w kapitalizmie podaz nic nie znaczy bez popytu.W zyciu sie nie zaszczepie
Krzyszt... Pandemiczna ściema
Stanis?... Słuszny cytat z Twittera:
Argument "jeżeli nie dla siebie, zaszczep się dla innych" jest słaby. A co to ja likwidator Czarnobyla jestem,żeby poświęcać własne zdrowie dla obcych? Najważniejsze dla mnie to zdrowie moje i moich najbliższych. A szczepionka na covid19 to eksperyment rodem z niemieckich obozów!
MrRobot... 5 lat później: "Stworzyliśmy wydajny system utylizacji ciał osób zmarłych z powodu powikłań poszczepiennych, który daje możliwość spalania 5 mln zwłok na miesiąc". Kolejny sukces rządu!
klesz c... Na czym polega ten przekręt ? Każdy ma koronowiruski i inne wiruski w sobie od urodzenia..kto bardziej chory to wtedy jest "pozytywny" i nie zawsze to jest też regułą..wszystko zależy od dnia zrobienia testu i wielu jeszcze innych czynników. Prawie każdemu jeszcze ciepłemu na wykończeniu w tym kraju można wykazać pozytywny wynik testu.To jest największa ściema od początków dziejów świata.Dalej 99,5% wierzy w te machloje i przytakuje.Wirusy były i będą..załamanie pogody i jeb kilka milionów chorych tak działają wirusy i to są te fale . Ogólnie już dawno po szczycie listopad 2019 - marzec 2020 . Liczba zakażeń spada ...ludzie nie robią testów jedynie jak muszą do szpitala to nielegalnie się ich testuje..no bo nikt normalny nie będzie robił tych ich testów,a pinokio robi lockdowna. U nas sporo osób masek nie nosi ,wszystko jest cacy... większość,smarki, katar ,kichanie czy kaszel covidowy przeszło niedawno...dzieci,mocno odporni nie przechorowali ,inni 3 dni, inni 3 tyg. ale nie ma już tego ciężkiego kaszlu i duszności jak rok temu.Ten covid już łagodniejszy i ludzie bardziej odporniejsi.Ogólnie z 80% przeszło go ponownie teraz w listopadzie ,grudniu i oczywiście w maseczkach chodziliście i sprawa ze szczepionkami się rypła- to dobrze.Może przybędzie obudzonych. Skala przestępstw jest ogromna ...nabijanie statów pozytywnych trwa w najlepsze i przypisywanie śmierci w skali świata to już komedia. Całe te lockdowny i obostrzenia,maseczki były nieistotne i za to cela powinna być ,o idiotach w rządach to już nie wspomnę bo szkoda klawiatury ,urzędnicy ,konowały to samo szkoda klawiatury .
Micha? ... Chce się podzielić swoim spostrzeżeniami na temat tej całej sytuacji. Nie rozumiem tego że Polacy nie potrafią połączyć ze sobą sytuacji przestrojenia Polski za Spawacza w 1980r. a dzisiejszą sytuacją przestrojenia świata na modlę komunistycznej ludowej republiki chińsiej.
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.