Visage PL 18 Szukamy znajdziek 15 Procjon


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=izy79ftltbwNajlepsze komentarze:

Pandzio... Już myślałem, że będzie Nextis grał zgodnie z moją sugestią :D. Niesamowity klimat, jak wczoraj w nocy oglądałem, a ty jaskiniami otwierasz kryptę (oczyszczalnie wody). Bardzo mi się podobało, a później jeszcze to laboratorium. Ciekawe czy będzie podczas gry coś jeszcze tłumaczone. Czekam na koniec serii aż zacznę szukać na własną rękę.
Irk Anu... w miejscu gdzie było oznaczenie na blacie nie otworzyłeś szafek do końca a w jednej chyba coś było przynajmniej tak mi się wydawało widać cień w 35:07-35:08 ale za szybko się odwróciłeś
dominx8... Stojąc na szafce spróbuj odpalić zapalniczkę stojąc w pobliżu czujnika dymu na suficie. Być może włączy się wtedy system gaszenia a woda która zbierze się w pomieszczeniu uszkodzi ścianę swoim naciskiem..
WinoRyl... Spróbuj może ustawić krzesła i dostać się po nich do zaworu przechodzić z tej pułki co jest porysowana
Chudini... siemanko Procjon fascynuja mnie gry RPG i chciałbym coś zrobic tak jak Ty Morrowinda super,ale prośba dorać mnie jakies programy na bardzo słabego kompa na początek
Karaf... Na tej karcie było water processing plant - czyli oczyszczalnia. Zgniły owoc u źródła wody i dużo ciał, tak jakby chodziło o zepsucie, które zabiło kogoś lub coś w bohaterze.
Mitgarm... Piękne zacząłeś nexu = >
Czacha ... Obiad zjedzony teraz kawka?☕ i odcinek u Procka genialnie. Pozdrawiam
Może trzeba ułożyć drogę do zaworu z krzeseł tak mi się wydaje, po coś te krzesła są klikejbyl