ANARCHIA w USA! Trump jest NIEBEZPIECZNY dla ŚWIATA! Znana politolog o ATAKU na Kapitol Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fDdQRYNDDfANajlepsze komentarze:

Edith K... ta kobieta trzepie glupoty
anna pl... Nagrania jak policjant rozmawia z tłumem i zaprasza ich do środka pokazując gdzie jest sala obrad są od wczoraj wszędzie!
Sylwek ... Ciekawy poglad
Pablo R... Ta pani nie powinna się wypowiadac?Jakie ego?Sprawiedliwość.Jak sportowcy będą brali dopingi to ich ta pani usprawiedliwi
anna pl... Mieliśmy do czynienia z zaplanowana mistyfikacja po pierwsze przemówienie Trumpa do zgromadzonych tam ludzi było nagrane dzień wcześniej albo rano po 2gie policjant wpuścił otworzył drzwi i zaprosił antife do wejścia do środka po trzecie dlaczego M.Pens zamówił dzień wcześniej na ta godzinę helikopter o której całą akcja się rozkręca i trzeba było się ewakuować???
Maciej ... Bba do lekarza natychmiast,lewaczka.
Krzyszt... Takie coś czeka Polskę zamach stanu czekam na to znecierpliwoscią bo to co tu się dzieje to skandal lekko powiedziane
Wladek ... Dlaczego Putyn " rechocze " Bo caly Swiat zobaczyl jaki " rudy maly czlowieczek " nie jest zdolny do kierowania tak Wspanialym Pieknym Krajem USA
Gerda K... Biedna pani nie ma pojecia o czym mowi...nie chodzi o Trumpa lub Bidena...CHODZI O LUDZI zmeczonych korupcja i podatkami...
Adrian ... Trump wygrał w głosach oddanych osobiście a Biden dzięki głosowaniu kopertowym. Jest mnóstwo dowodów na wałki z kopertami i wyciąganie kopert z ,,kapelusza" , wadliwym oprogramowaniu liczącym głosy. Z tego co wiem będzie komisja do zbadania tych fałszerstw i wtedy może być wprowadzona procedura impeachmentu . Wczoraj znalazło się kolejne 50 tys zaginionych głosów .
Rico... Łaskawca odda władze ?.
Blue Ne... Skoro jesteśmy tacy mądrzy w temacie polityki, to dlaczego mamy tak marną klasę polityczną w Polsce? Pieprzenie takie...!
Jan Sit... Pitolog nie politolog...
anurot... Widzi Pani te glupoty, ktore "wyznawcy" Trumpa tu wypisuja? Ja nie chce tego komentowac, a Pani dziekuje za rzeczowa ocene sytuacji.
Wielki ... Jak powiedział kiedyś Leszek Miller, mężczyznę można poznać nie po tym jak zaczyna, tylko jak kończy. No i Trump pokazał, że nie potrafi godnie przyjąć porażki wyborczej. Pokazał pełnię swego prostactwa, brak szacunku dla procedur demokratycznych.
Ju Rand... SĄ DOWODY NA PRZEKRĘT NA KORUPCJE W PARTI DEMOKRATYCZNEJ GDZIE WODZIREJEM SĄ CHINY KTURE PROWADZĄ DO KOMUNY !!
Bonifac... Trump to wyjątkowo bezczelny ludzik,no nie może odejść od koryta .
Lukasz ... Dziwisz się dlaczego nie pogratulował zwycięstwa? Już odpowiadam.... Jeżeli ma dowody że został oszukany On oraz 80mln Amerykanów to co miał zrobić? Postąpił słusznie.
Lukasz ... Brak dowód na sfałszowanie wyborów? O czym ty mówisz? Jest ich mnóstwo.. karty osób które nie żyją od kilkunastu lub dziesięciu lat, głosy osób które nie miały prawa głosować, glinch w komputerze który liczył głosy tylko na J. Baiden, nagrania które pokazują dodatkowe pudła z głosami wyciągane spod stołu itd. Fałszerstwa miały miejsce w USA ale nikt nic z tym nie robi, to się nie mieści w głowie....
Kinga K... Ja myślałam że Ameryka to Ameryka a tu banda trampa wpada i rozwala cała imprezę. Trzeba było się uczyć od Polski polska to zabezpiecza naszego króla Jarosława 80 radiowozów na Żoliborzu milicja paluje kobiety Ziobro demoluje sądy Piotrowicz komunista stanu wojennego w trybumale itd itd tu jest demokracja. Mamy wybranego dzięki kłamstwo ponownie długopis to jest życie. A tak poważnie to dopiero Amerykanie przejzeli na oczy co za debil nimi rządził, nawet melani chce rozwodu. U nas to będzie się działo jak PiS nie będzie chciał oderwać się od koryta. Jeżeli jeszcze w tym korycie coś zostanie.