Włącz Filmy na pełnym ekranie

Broniatowski: Wstyd mi za reakcję polskiego prezydenta na sytuację w USA Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YDSo3u728dMNajlepsze komentarze:

Magda H... Pani Warakomska mów ze pani prawdę !! Mike Pence to zwykły zdrajca Wydał oświadczenie dwa dni wczesniej ze ujawni oszustwa wyborów Wyglada na to ze bywał na wyspie jednak
Magda H... Amerykę zaatakowała Antifa - wynalazek tzw demokratów czytaj Obamy Czyzbyscie tego nie wiedzieli lewacy ?
Antoni ... To pewne, że 6 stycznie 2021 roku Stany Zjednoczone upadły jako wzorzec demokracji na świecie a ich HAŃBA jest nie zmywalna.
Mariusz... Kończę abonament za kretynizm
Typowy hejt sprzedajnych „mediów”
Roksa P... Ale jesteście tępi umysłowo........
Ewa G?a... Czy ktoś się spodzwał, że maliniak potępi swojego wielkiego przyjaciela?
Ewa G?a... Trump ewidentnie zapomniał, że jest jeszcze prezydentem, a nie jak przez większość życia rozkapryszonym celebrytą, który musi dostać wszystko co chcę.
Turkuso... Slychac dziwne odglosy.. Nie powiem Co mi przypominaja
Jaro B... Wstyd za bezobjawowego prezydenta zwłaszcza kiedy ogląda się prawdziwych przywódców innych krajów. Widocznie nasz zajmuje się jedynie stokami narciarskimi, oczkami wodnymi i gratulacjami dla skoczków. Widocznie taki podział ról i zezwolenie od swego mocodawcy z Żoliborza
Dariusz... Proszę o udostępnienia
Jak bardzo kruche jest życie, przekonałem się w 2012 roku. Wszystko, co latami budowałem, w jednej chwili przestało mieć znaczenie...
To miał być beztroski, szczęśliwy czas. Wreszcie zwyciężyliśmy z białaczką! Nasz synek był zdrowy! Mogliśmy zacząć odbudowywać nadzieję na życie, na lepsze jutro. Wreszcie razem mogliśmy pojechać nad morze! Niestety podczas kąpieli w morzu przewróciła mnie fala. Z pozoru wyglądający na niegroźny, wypadek spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego...
Pierwsze miesiące po wypadku były horrorem! Byłem w śpiączce, lekarze nie dawali mi wielkich szans na normalne życie. Po wielu miesiącach walki nie traciłem jednak nadziei. Mój stan nieznacznie się poprawił. Wróciłem do domu i znów mogłem być z rodziną, która do tej pory mogła mnie jedynie odwiedzać w szpitalu.
Moja walka o sprawność wtedy tak naprawdę dopiero się zaczęła. Rozpoczęła się moja intensywna i niesamowicie droga rehabilitacja.
Tak bardzo marzę o powrocie do zdrowia... O tym, żebym sam mógł radzić sobie w codziennych czynnościach. Żebym mógł wybrać się na spacer, towarzyszyć moim dorastającym dzieciom w ważnych chwilach ich życia! Wiem, że nie mogę się poddać, mam dla kogo starać się o zdrowie!

Lata walki o życie najpierw synka, później moje sprawiły, że wszystko inne przestało mieć znaczenie. Dom, który powinien być azylem, zaczął straszyć i powodować niebezpieczeństwo... Najpilniejszą potrzebą jest remont dachu, który zaczyna przeciekać. Woda niszczy fundamenty, które coraz bardziej potrzebują konserwacji. Niestety sami nie damy rady uratować naszego domu... Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, jednak nie mam innego wyjścia. Proszę, nie bądź obojętny!
Darek
https://www.siepomaga.pl/dariusz-zebrowski
Agniesz... Słychać sapanie nie da się tego słuchać
Kamil S... Fakt, fanatycy Trumpa są "specjalni" ?
Krzyszt... Bo to naprawdę wstyd pomijając wszystko tylko jeszcze jedna sprawa to nie Prezydent to marionetka "kota"