Naucz się języka angielskiego w jeden rok! 2021! Zobacz jak Wyzwanie90dni® / Akademia Biznesu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xg8wScCGdVoNajlepsze komentarze:

Wyzwani... W niedzielę będę uczyć Was jak pozbyć się blokad i ograniczeń z Waszego życia NA ZAWSZE!!! Zapisy tutaj: https://wyzwanie90dni.pl/webinar/ - szkolenie przez internet poprowadzę za darmo! A tutaj aplikacja: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hepilabs.lingling.english https://apps.apple.com/us/app/lingling-learn-english/id1460510121?ls=1
Beata S... Niestety mam telefon ,który nie posiada Sklepu Play,a na App nie jest jeszcze dostępny,czy będzie możliwość dostępu?
Justyna... Nie mowie ze gramatyka jest najwazniejsza, ale jednak jest wazna i tez trzeba sie jej uczyc. Jest duzo wyrazen ktorych nie powie sie bez znajomosci gramatyki. Ale tak, lepiej stawiac na nauke mowienia
Beata S... Uwielbiam Cie jestes najlepszy :D
Artur K... ?
usdreal... Hmm 21:25 a to ciekawe ;)
Tomasz ... Dziękuję =)
Robert ... Super techniki
Rafal R... Krzysztof, powiedz mi czy jest jakaś możliwość porozmawiania z Tobą na priv. Chodzi mi o jakieś 5 min luźnej gadki ;) staram się rozmawiać z ludźmi mieszkającymi w Azji gdyż mam zamiar tam zamieszkać :)
Sylwia ... Dzień dobry Krzyś ma sz 1000% racji. Tak nauczyłam się niemieckiego i nadal się szkolę a z angielskim trochę cienko,ale po tym filmiku pojdzie jak po maśle ???
Dziękuję i pozdrawiam z Hannoweru.???
kaka 12... Mega film miej dziś wspaniały dzień
Dyrekto... Przed oglądaniem jest reklama to jest czas na komentarz i na łapkę w górę miłego dnia Krzysztofe
Dariusz... Cześć:)