Bolesław Piecha i amerykanista dr Tomasz Płudowski NA ŻYWO Super RAPORT Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yKLGsy5o0qsNajlepsze komentarze:

Madalei... Zwolennikow Trumpa laczy ta sama choroba psychiczna !
Kam Ram... Durne ludziki,Wy wciąż wierzycie w scieme szczepionkowo- covidowa. W Szwecji w 2018 r było więcej zgonów niż dziś w dobie"straszliwej"pandemii, gdzie jak wiemy obostrzeń nie było.
Marcin ... co ten stary dziad pierdoli, nie dziwne, że seniorzy chcą się szczepić bo gówno wiedzą o całym przekręcie, gdzie była badana szczepionka cymbale i ile miesiąc? dwa? typowy systemowy debil.
Iranda... Fajna akcja promocyjna przez szczucie Polaków na Polaków zamiast to po prostu porządnie zorganizować.... Wyrazy współczucia dla prowadzącej, bo rozmówca okazał się wyjątkowo zakłamany i cyniczny. Wyjątkowo obrzydliwy typ.
Madalei... ::P. Duda rozmawial z P . Trumpem.. " Rozmawial ?? A kto tak naprawde przeprowadzil rozmowy z Trumpem ?? . Zeczywistosc jest taka : Trump mowi a wy barany macie sluchac !
A GDZIE... W AMERYCE RZĄDZI STARY CHU..J A W NASZYM KRAJU MŁODY PISDZI...ELEC NASUWA SIĘ PYTANIE CZYM SIĘ RÓŻNI STARY CH .UJ OD PISDZ....IELCA
Renata ... Co do Trampa dlaczwgo ludzi wprowadzacie w blad.
Antoni ... Szkoda, że u nas, w Polsce tak zapatrzonej w Amerykę nie istnieje amerykańskie nastawienie wobec PRAWA! Ba, mało tego. Prezydentem jest Nikt a ministrem sprawiedliwości - Zero. ??
Dillon ... You can get more info about me on my channel ?? ??❤️
hgg ggh... Ludzie kochani ! Jak nie wiecie dlaczego hołownia tak namawia do szczepień to tu macie odpowiedz https://m.cda.pl/video/59269406e