Burmistrz Zakopanego: Najlepszy okres jest nie do uratowania. Ale otwarcie stoków pomogłoby Fakty RMF FM


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=u07JaskFfcUNajlepsze komentarze:

Andrzej... A czy konstytucyjne jest żeby w ogóle zakazywać swobód ?? RMF. jesteście niesamowicie zaangażowani w akcje szczepień od pierwszego dnia... dbajcie o pluralizm a nie ośmieszacie wolny wybór ...
Icek Pa... Wziąć głodem Goralenvolk!
zibi300... W wakacje Zakopane, Karpacz, Wisła oblężone przez turystów dudki płynęły jak nigdy teraz inni mają płacić różnymi tarczami, żeby mogli przeżyć. Nad morzem sezon mają ludzie praktycznie 2 miesiące z których żyją kolejne 10 miesięcy i nie narzekają.
lep na ... Przypomnę górale głosowali na PiS i Dude to teraz o co te krzyk? Potulny znosić restrykcje wybranej samemu władzy, nieprawdaż?
Alicja ... Gdyby wybrali opozycję byłoby to samo albo jeszcze gorzej
Bogna R... Ale górale ,rolnicy i górnicy sami wybraliscie Pisiorow to macie to co chcieliście mieć i nie jest mi tego suwerena żal ?☃️?
Cziko... Biedny pismak RMF czepia się że ktoś kogoś przenocuje szuka taniej sensacji. Chcesz sensacji ? Jedz pod Castorame nedzna dziennikarzyno tam zobaczysz co państwo wyprawia.
tomasz ... pisiorze dobrze wam tak
Bliznia... Horban o tego chodzi . Tak był na listach płac pfizera . Cyyyyyyrk
Mariusz... A to sukinsyny. Niedzielski dogadał się z Fizerem na zakup szczepionek, zresztą są informacje, że był na gali fizera, a ten główny expert, nie pamiętam jak ten debil się nazywa, to są informacje że dostawał dwa lata temu granty od fizera na badania i do kieszeni