432 Budowa hali magazynowej 36x18! Ile kosztuje taki magazyn? Wszystkie info. o budowie od A Z! Słomek_mówi


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MU2CjIX2Q7ENajlepsze komentarze:

Patryk ... Długo trwała budowa?
bukrej... siema , Słomek kawał dobrej roboty .. a na ładowarkę śmiało możesz zrobić napisy - Usługi Dźwigowe :) pozdro - ten od smarownicy i programu moja woda :)
Bartosz... Super budynek Słomek. Jestem teraz też po budowie takiej hali 36x18 ale z płyty 10 cm i taka sama posadzka na gotowo instalacja elektryczna , trzy bramy takie jak twoje też troszkę naszej pomocy typu ładowarka wywóz ziemi wyszło 422 400 netto. Ciesze się teraz że zdecydowałem się na płytę myślałem że grubo przepłacę ale widzę że to podobnie finansowo wyszło. Gratuluje i powodzenia bos124
Andrzej... Super filmik! Jak bezpieczniej przechowywać plony w silosach zobacz na SiloControl.pl
GR Bern... Co byś wybrał jakbyś miał drugi raz coś takiego stawiał cegła czy suporek? Koszt tego magazynu ładna pozdrawiam
Marcin ... Czy możesz dać namiary na firmę która wykonała Ci konstrukje stalowe?
Konrad ... Czemu nie wybrałeś bloczków betonowych na ściany, a Porotherm?

No i pytanie - czy to faktycznie Porotherm oryginalny, bo w 2016 latał po 6 zł/sztuka.. A 4 tysiące złotych za tyle materiału na ściany to chyba niezbyt z Porothermem.
dszywal... Niestety budynek najlepiej ocieplić. Powoli widzę idziesz w kierunku warzyw. Niedługo może chłodnia będzie potrzebna żeby trochę uniezależnić się od cen bieżących..
Tutaj płyta wygrywa z murem. No i 30 nie będzie już zamarzać przy ocieplonym budynku?
A i oczywiście teraz cena takiej inwestycji już zupełnie inna.
pkr k... Tynkarze dali ciała,mogliście zarządać zabicia tynku i zrobienie od nowa
karak26... Może ktoś napisać jaki był całkowity koszt,, bo nie mam jak obejrzeć filmu
siewier... Slomku w filmie z budowy był opis, że będzie kostka przed halą i utwardzenie wiaty... Czy obecne ceny nie pozwolą Ci na tą inwestycję czy jednak uda się to wykonać?
rafaul1... Ceny strasznie poszły w górę ja od jutra zaczynam budowę hali magazynowej o wymiarach 20x30 murowana. Koszt całkowity 506tys netto ale wiadomo że dojdą jeszcze jakieś dodatkowe koszty więc aż się boję jaki będzie końcowy wynik.
stefek1... taka hala to marzenie nie jednego rolnika...Piekna:)
Przemek... Nie tyle beton co zbrojenie robi największa robotę
Konrad ... Co ile dawaliście słupy dolne?
Dawid G... za tą cole na stołach to drugą taką halę by postawił :)
Irek Fu... Trafiłem na ten kanał jak szukałem rozwiązań budowy hali murowanej i w 2017 powstawialem bardzo podobny budynek o tych samych wymiarach oprócz tej wiaty tylko z silikatu, zdecydowanie jest to jedna z najlepszych inwestycji w gospodarstwie choć mało ludzi to rozumie i woli obstawić się dodatkowymi maszynami. Co do budowy tego typu obiektów to problem jest najczęściej z budowlańcami to jest droga przez mękę ?, trochę skromna wymiana gruntu, nic nie wspomniałes o badaniach geologicznych gruntu pod budowę, z tego co pamiętam to w 17r był obowiązek
Kosti G... Elegancko Michał zawsze mi się podobał ten budynek elegancko wyszło wstawiaj bydło zaczniemy nową epokę na słomkowym kanale ciekawie by było hehe pozdrowionka .
Marcin ... Dziękuje za film :-)
Patryk ... Nie przyjemnie się słucha jak zaciągasz smarki :(
Słomek_mówi ciekawostki

Słomek_mówi ciekawostki

Historia kanału Słomek_mówi zaczyna się w dniu 2016-08-05 13:29:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 339 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17161522 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54700 użytkowników.