Matury ZAGROŻONE?! Nauczyciele BŁAGAJĄ rząd o SZCZEPIENIA! Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P9fD5ALayoINajlepsze komentarze:

Jarek W... Bredzisz chłopie, bredzisz i błądzisz
akebia... Biedny glupi człowieczek...i oni chcą uczyć dzieci...na Boga czego?...napewno nie myślenia
0000mar... Ten koles juz dawno w normalnym kraju latal by z ogolona głowa i tabliczka... bylem komunistyczna kurwa.
Grazyna... Piatkoski to chyba matury, chyba nie robił, niemówiąc o studiach, Jaki z ciebie minister panie Piontkowski, Pana dzieci, to chyba jurz studia skończyły, prez ten cały rok, jurz nie muszą chodzić, zaraz będą ministrami, po co mają się uczyć.
Krzyszt... Słuchaj rządzie, jak cię błaga lud ..... słuchaj, uczyń z nami cud.. Jakiż rząd może odmówić takim błaganiom?? Szczególnie nauczycielom?
Marek L... Czyli co Matura ważniejsza od życia człowieka ??.
Jola Jo... Fałszywa pandemia
Fałszywe testy
Tony Fr... Założyciel PO TUSK wyraźnie powiedział podczas inauguracji utworzenia portki PO że jego partia spowoduje koniec PAŃSTWA MILERA pewnie dlatego Miler został przez jego partię wybrany do UE by pomógł Tuskowi niszczyć Polskę !!!!!!
ogiendu... Matury juz nikomu nie beda potrzebne... nikomu uzyteczne wiecej ! Nikt ich nie doceni, ani nie uzna ich wartosci..., ani waznych innych wartosci takze. To pbardzo przykre i wrecz tragiczne, ale ludzie spia. nie sa swiadomi tego, co nadchodzi, sa, jak niemowleta nie pojmuja, tego co sie za chwile zacznie wydarzac...Nie posiadaja wiedzy, ktora moze ich zbawic i ocalic, i nie chca jej zdobywac, , Oto NWO i Potezny , siedmioletni Ucisk Biblijny, jakiego jeszcze nigdy nie zaznala ludzkosc tej Ziemii. Co robic pilnie ? Studiowac najwazniejszy podrecznik swiata, Biblie ! Matura z MILOSCI do Boga i bliznich... Czas nagli. Egzamin wkrotce. Potrzebujemy Pieczeci Ducha Swietego w naszym odrodzonym duchu, a on wtedy juz nie wymaga zadnych lekow, ani fizycznych ,,zabezpieczen,,, ..............
1768kom... Kto i jak nas oszukuje w sprawie pandemii? https://pl-pl.facebook.com/radykalnaredukcjastresu/videos/321140812293191/
xyz... Polska a Szwecja

Warto zestawić statystki dotyczące skali spustoszenia jakie w obu krajach sieje COVID-19. Według oficjalnych statystyk w naszym kraju odnotowano 1,37 mln zakażeń koronawirusem. Zmarło ok. 31 tys. osób. Oznacza to, że spośród wszystkich zakażonych zmarła w Polsce co 44 osoba. Według danych szwedzkich ogólna liczba zainfekowanych wynosi 489 tys. , z czego zmarły 9433 osoby. Mimo braku obostrzeń, spośród wszystkich zarażonych umierała w Szwecji co 51 osoba. Oczywiście jest szereg różnic między oddzielonymi wodami Bałtyku krajami - chociażby na poziomie postaw społecznych czy warunków geograficznych. Niemniej twarde liczby - niższa umieralność, płytsza recesja - dają do myślenia.

https://businessinsider.com.pl/finanse/szwecja-wprowadza-obostrzenia-jak-gospodarczo-sprawdza-sie-model-szwedzki/en8fdw1PROF. MARIA DOROTA MAJEWSKA O SZCZEPIONKACH NA COVID: “TO EKSPERYMENT”

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/7055-prof-maria-dorota-majewska-to-eksperyment-podyktowany-celami-politycznymi-i-finansowymi-globalnych-oligarchow

Dr. Zbigniew Hałat

https://stolikwolnosci.pl/epidemiolog-dr-zbigniew-halat-szczepionka-mrna-powoduje-choroby-autoimmunologiczne/

Po co im ten teatr z chowającą się igłą w strzykawce???

https://www.youtube.com/watch?v=h1o9mYWA2lE&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=Aw48NOdWHBY&feature=youtu.be
Jola Ko... Jeżeli są to testy fałszywie pozytywne tak jak wirusolodzy twierdzą, to po co nauczyciele mają podać się testom.
Wiedzon... Sukces koalicji st. braci z rządu z cwelobytami , usa . https://youtu.be/sWNSZFzvIW0
kowarza... Jesem pewna,ze nie tak nauczyciele pragna sie szczepic,jak Pan Broniarz chce narobic zametu.Niech nie pierniczy glupot.Znam bardzo duzo nauczycieli i nikt z nich nie chce sie szczepic.Wiec niech nie klamie maciciel ZNP Nie rozumiem, dlaczego jest tak dlugo na stanowisku,ktore piastuje od niepamietnych czasow.KLAMCA
Dr Bacl... Trzeba skończyć te głupoty szczepień gościu dureń jesteś !
Dr Bacl... Nauczyciele niech się sami syfem szczepią !
Gra?yna... Jaki denerwujacy tytuł, 70%nie chce się szczepić a wy dyrdymaly takie piszecie ?
Aldona ... Zmuszanie do noszenia maseczek, gdziekolwiek, jest to podżeganie do samobójstwa, bądż do spowodowania ogromnych szkód na zdrowiu, a na to jest paragraf w kodeksie karnym obarczony wysoką karą. Ponieważ proces takiego ludobójcy za długo by się toczył, więc weżmy sprawę we własne ręce i na Niedzielskim wykonajmy jedyny słuszny wyrok - powieszenie na głównym rynku.
Testy PCR nie wykrywają żadnych wirusów, bo nie do tego zostały stworzone. Przy ich pomocy zbrodniarze przygotowują mapę DNA, wg której, będzie dobierana odpowiednia broń biologiczna, którą m.in. są te zapowiadane śmiercionośne szczepionki. Nie ma żadnej Z A R A Z Y, szpitale polowe montują dla krociowych zarobków i zastraszania ludzi, wmawiając masowe zachorowania i by jak barany dali się uśmiercać szczepionkami, wcześniej podduszani maseczkami i okaleczani respiratorami.
S T O P śmiercionośnym szczepionkom i tzw. obostrzeniom, bo nie ma żadnej z a r a z y, a te zdarzające się zachorowania, to po prostu sezonowa grypa. Ta ogłoszona pandemia to zmowa globalnych ludobójców w celu depopulacji ludzkości. Do tej zmowy niestety przystali PiS-raelskie zbrodniarze. Trzeba ich niezwłocznie postawić przed plutonem egzekucyjnym. Ś M I E R Ć wrogom Polski i Polaków.
Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.