Co jest gorsze, niż pisanie do byłej po pijaku? Lekko Stronniczy 1378 Lekko Stronniczy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_V86RPh7tPUNajlepsze komentarze:

zgredek... W ogóle, nie mieć byłej, hah
Over Th... Włod, nie mam telewizora, od 6 lat nie mam telewizora, jak wyprowadziłam się z domu to studiowałam kilka miesięcy bez laptopa, nie mam samochodu. To, jaki mam sprzęt elektroniczny jest dla mnie bez znaczenia. Jak ojciec ogarnie sobie nowe auto to biorę jego starego seata żeby mi nie było szkoda jak w coś stuknę. I nie będę płakać jak mi się porysuje. Jak się porysuje to trudno. Lepiej żeby nie - ale trudno.
A w ciuchach chodzę. A to, jak wyglądam, wpływa na moje samopoczucie i to, jakie robię pierwsze wrażenia (chociażby).
A podróż daje Ci dobre wspomnienia, dobry czas spędzony z innymi, możesz nakarmić oczy pięknem (nie z ekranu). Nie dałabym 10 tys. na wyjazd na Zanzibar, bo mnie nie stać. Ale jakby mnie było stać, to bym pojechała.
Ale oczywiście, też uważam że wszystko z głową, ważne żeby inwestować np. w dom.
Po prostu się tak już nie wytrząsaj nad tą drożyzną, drogie to drogie, na co drążyć temat??? :D

Karol, piękna twórczość wokalna. Powaga. Trzymam przeciwstawne palce za kolejne perełki. Choć i tak na co dzień (bardzo) mam w uszach "gdzie jest ta Polska ze snuuuuuuuuuuu" z odc. 1279...
Zuzia D... Wow, Karol odgzrałeś moje wspomnienia z dzieciństwa
oneofst... Co do Gucci / TNF i Pokemon Go - dwa dni od ogłoszenia, że na limitowanych pokestopach będzie można dostać te itemy, Gucci Japan wrzuciło kod do odebrania gifta z darmowymi ciuszkami Gucci / TNF w grze. I na tym się skończył partnership Pokemon Go i Gucci / TNF
Ola Ros... Włodek dzisiaj total dad mode
Daniel ... Piosenka :-)
Kasia M... Karol, uwielbiam Twoje piosenki, dzisiejsza - sztos :)
Włodek, mam tak samo z tym popychaniem!!
PokeZaY... 7:46 jako fan pokemonów od małego musze was poprawić! Gucci w grze jest darmowe - to forma reklamy!!! Miało być tylko dla konkretnych pokestopów sponsorowanych, ale wraz z sytuacją pandemiczną w Japonii dali każdemu za darmo.
Sharky ... Helene reklamujcie a nie cole
Madame ... 8:50 są za darmo jak coś w grze
Henryk ... Ale mi weszła ta piosenka akurat jak otworzyłem 3 ?
3ndru1... Piosenka do Monikczki, to śmiało mogę napisać że to najlepsza piosenka utworzona na kanale LS. Gratulacje, super numer!!
Marcin ... 9:10 jakby co ja gram w pokémon go i teraz wszyscy te ubrania dostali za darmo, bo wybuchła afera oto że żeby dostać te ubrania trzeba było pojechać do miejsca gdzie jest ten pokéstop i zakręcić nim, a w tych czasach pandemii nie ma na to szans
Ola M... Ej co zaliczyłam zonka! Siedzę sobie na komórce, ls leci sobie na telewizorku w tle... Leci kawałek" zawsze chciałem mieć takie coś.... "I Karol mówi( 12:13)" dawaj Ola z nami!" hahaha... Pierwsze co pomyślałam ale ta technologia poszła do przodu, personalizowany LS! Ola Pozdrawia! ??
Patryk ... 10 000 na tydzień podróży w biurze podróży, to marnowanie pieniędzy. Ale możesz też Panie Włodymirze polecieć na własną rękę np do Wietnamu na 3 miesiące i ze wszystkim wydasz nawet mniej ??
3ndru1... Jak to alkoholizowanie się? A na co to komu potrzebne?
3ndru1... Są konkrety :D haha rozwałka
pvitors... Jeśli chłopak kiedyś będzie chciał mnie odzyskać i NIE WYŚLE mi tej piosenki - nie wróce ?
Beata94... Piosenka złoto <3
Anna Dz... Zdolny ten Karol, wymyśla fajne romantico piosenki na poczekaniu, ładnie je śpiewa i zagra na skrzypcach do podkładu piano ?
Lekko Stronniczy ciekawostki

Lekko Stronniczy ciekawostki

Historia kanału Lekko Stronniczy zaczyna się w dniu 2011-02-24 10:57:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1271 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 107464824 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 327000 użytkowników.