TRENDY WIOSNA LATO 2021, KTÓRE KUPISZ NA ZIMOWYCH WYPRZEDAŻACH TO BĘDZIE MODNE! ShoeLove ShoeLove


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XQiy9mrYLhwNajlepsze komentarze:

Agniesz... A u mnie nieśmiertelne czarny szary niebieski biały i nudziaki. ? Czasem jakiś kolor wpadnie bo... Akurat mi podejdzie kwiatki kraty i paski delikatne i... Serio koło się toczy?
Agniesz... ??? No i koło modowe się toczy.
Basia T... ???
Aga Aga... Moja cała szafa letnia to chlodne pastele polączona z bielą, szaroniebieskim, beżami czy szarościami (dokladnie w tym odcieniu uliminate grey? nosialam juz 2 lata temu nie mając nawet pojęcia, że stanie się obok zoltego kolorem roku ) i bielą i .??? tak bylo i rok i dwa a nawet 3 lata temu, bo po prostu dobrze się w nich czuję.?Tak wiele zeszlorocznych trendow jest powtorzeniem - tak samo jak poszerzane ramiona, to o czym mowisz szalenstwa tenczowe itd np z bufiastymi rękawami itd itd,??. Jedynym trendem jaki mnie zaskoczyl z tych nowych ostatnio to chyba buty chodaki oczywiście w odnowionej wersji - ktore ewidentnie kojarzą mi się z lekarzami i piegniarkami z początku 80/90tych ? i patchwork (ale to taka zabawa bardziej niż moda z pokazu D&G)?
Iza Mar... ???
Magdale... Jak zwykle fajny filmik ? podoba mi się pomysł na zestawienie trendów które możemy kupić teraz taniej bo po co przepłacać ?
Karolin... Pastele, duże koszule i białe sukienki to mój trend od wielu lat ?
Pokolen... Bardzo twarzowo Ci w tym pięknym fiolecie , aż miło się patrzy... ☺... Pozdrawiam.
Kinga W... ?
Ewelina... Czekałam na taki film ! Byłam ciekawa co nowego w tym roku, a tu się okazuje, że prawie wszystkie trendy ( trochę nieświadomie) mam w szafie ?.
Kamila ... ???
Elly Sz... A czy kwadratowe czuby butów będą również trendy w tym roku? :) zastanawiam się nad kupnem botków z lekko kwadratowym noskiem właśnie z wyprzedaży?
Magda N... Najlepsze trendy na YT :-)
Dariusz... Pierwszy pozdrawiam serdecznie ?⛄❄????