Jak urządzić MAŁY BALKON ? 4 pomysły na urządzenie małego balkonu w bloku Make Your Life Greener


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oGBVUDtHBQgNajlepsze komentarze:

Make Yo... Polecam film "15 wskazówek jak urządzić balkon" https://youtu.be/urQjuyiSPV8
Martool... Niech już przyjdzie wiosna ?nasz balkon jest po remoncie, więc będzie się działo. Super inspiracje ?
Ania Cz... Najbardziej spodobała mi się koncepcja 1:) Czy takie drzewko będzie nadawać się na każdy balkon czy trzeba się jakoś do tego przygotować?
JOla... Rewelacyjny film
Pozdrawiam serdecznie Jola
JOla... Witam .
Rewelacyjny film
Pozdrawiam Jola
mateusz... projekty super nie mam balkonu ale komuś pewnie się przyda
HandKat... Super propozycje na zagospodarowanie ????
?ukasz ... Kiedyś nagrywała z film jak otwierasz paczkę ze storczykami i w tej paczce była Vanda i czy mogłaś by nagrać filmik o niej i jak ją hodować bo chcę się o niej bardzo dużo dowiedzieć proszę nagraj ten filmik
MrsAlix... Eeeh gdybym ja miała taki "mały" balkon.... na moim mieści się taboret i jedna wąska skrzynka... ?
U J... Gratuluję książki!! Kiedy mniej więcej zostanie wydana? Na pewno kupię, bo na moim tarasie tylko śnieg na sztucznej trawie. P.S. Co wysokiego (czyli grubo ponad barierkę) i bezpiecznego dla malucha mogę umieścić na 4 piętrze tarasu od strony południowej, aby nie widzieć sąsiada palącego na balkonie?
Lola Ml... Jesteś fantastyczna! Uwielbiam twoje filmy. Będę obserwować filmy o balkonach ponieważ posiadam taki od strony południowej. Sądzę tam pomidorki, sałatę, poziomki i sporo kwiatów. Tytoń ozdobny pięknie pachnie.
Fairy F... zwiewne trawki <3 ukradnę to od Ciebie :)
Anna S.... E panie.... taki balkon to luksus. U mnie nawet rower czy suszarka stojąca się nie mieszczą..... Daje tylko surfinie do skrzynek po bokach i już się nie mogę ruszać ?
Paulina... Super film. Bardzo przydatny. Moj balkon jest trochę mniejszy i musze nad nim pomyśleć. Szkoda tylko ze nie mam żadnego daszku
Grzybie... Może film o proponowanych pnączach na balkon? :) szukam czegoś na wschodni :)
Iga Mic... Jakie roślinki na balkon zachodnio północny? ? lubię roślinki ozdobne z liści nie kwitnące ? może jakieś podpowiedzi? Będę baardzo wdzięczna ?
Wanda W... Moj balkon jest b goracy wszystko sie gotuje i piecze moge tylko sadzic kaktusy ,mieszkam w Fano nad Adriatykiem .?
yasmina... Najbardziej mi się podoba pierwsza koncepcja :)
Anna Ka... Piękne wszystkie, ale 3 mega. Takie przedłużenie salonu. Mam bardzo podobny balkon. Powiesiłam białe zasłony. Z jednej strony mam miejsce na pnącza. Kupiłam winorośl i nie urosła. Co można posadzić aby szybko i bezproblemowo zasłoniło bok balkonu? Wystawa zachodnia.
ENDIX33... Na jakiej aplikacji robisz te projekty??❤️