Wardęga CAGE NAJLEPSZE MOMENTY, FAME MMA 9 Seb4


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=biQd2RJgzZENajlepsze komentarze:

Seb4... EJ!!!
prawie nigdy o tym nie wspominam, ale fanpage mam i bede tam teraz wrzucal jakies newsy. Na pewno jakis konkurs sie pojawi na DARMOWE PPV do fame mma. Mozcie tam tez do mnie pisac i wysylac mi newsy, wiec zapraszam do lajkowania. Ostatni post odnośnie Pawłowskiego: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=248264910084487&id=106449044266075

nuta z outro: https://www.youtube.com/watch?v=AMWqk0qDQ34&t
Mihail ... 0:47
bed.ind.in
kielon... wataha
j j... 11 reklam to trochę przesada
Jarek M... Wardęga go zdeklasował do poziomu ucznia na seminarium?‍♂️ A ten filmik taki ala "najlepsze momenty" dodany tylko dlatego że 50% czasu prowadzący się jąkał,stękał albo zadawał pytania bez ładu i składu ? dlatego ta sklejka najlepszych momentów porażka ?
Kacper ... Ej to Boxdel był gościem Wardęgi czy na odwrót ?xd
Rolnik ... Czekałem na to
Filip K... BOXDEL ZOSTAŁ ZJECHANY NA WŁASNYM CAGE'U. WATAHA WSZEDL MU DO GŁOWY CHŁOPACZEK NIE WIEDZIAŁ NAWET CO MÓWIĆ.
BOXDEL ZDEJMIJ MARYNARKE I PRZEPROŚ LUDZI
Wera U... STARY! WARDĘGA jest przeinteligentny, takiej osoby brakowało w fame mma.
The Kul... Wataha
bibzia... Oj tak, daj wiecej reklam bo sie ogladac nie da
Kunegun... Wardęga za bardzo sie wymądrza, nie wie jak to jest prowadzić taka federacje a wypowiada sie jak specjalista. Dlaczego mają zapraszać spowrotem aniele skoro tak ich obrażała w wywiadach. Ktoś cię miesza z błotem a ty masz iść mu na rękę. Niech troche pomyśli i zajmie sie swoją walka a nie ratowaniem sexmasterki.
Patryk... Cieszę się z powodu udziału Wardęgi na tej gali. Bardzo kulturalna, inteligentna osoba z takim innym podejściem do pewnych spraw. Jest po prostu inny. Fajnie się to oglądało, trochę więcej takiej otoczki całego Fame, bez tworzenia jakichś stucznych konfliktów Sylwestra z innymi ludźmi. Taki trochę wywiad, którego nie było. Mina Boxdela na niewygodne pytania i odpowiedzi, których się nie spodziewał- momentami bezcenne :D Szkoda tylko sztucznego podejścia Boxdela, który czasami po prostu mówił to, co mu powiedzą w słuchawce. Mimo wszystko jestem mega ciekawy jak tym razem potoczy się gala. Oczywiście trzymam kciuki za Sylwka :) Pozdrawiam wszystkich. Patryk, lat 41, który jest mega ciekawy tego co się dzieje na polskiej scenie youtube'a. I nie jest boomerem! ;)
Borygo... Ciekawe czy mieli na uwadze to jaki Wardega robi kontent na yt biorąc go do fejmu xd
Neaxyl... pdw sebuś
verten1... essa
_-Bougg... essa pierwszy
krzysie... $
Timulek... Wardęga CAGE to był najlepszy cage w historii Fame MMA
Szymon ... siema
1